Acelle -Sultanpınar Yaylası GRUPLARA YAPILIR

Anasayfa » Günübirlik Turlar » Acelle -Sultanpınar Yaylası GRUPLARA YAPILIR
share on facebook  tweet  share on google  print  

Acelle -Sultanpınar Yaylası GRUPLARA YAPILIR

"Günübirlik Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Acelle

ARKADAŞ, OKUL VE İŞYERİ GRUPLARINA  TALEP ETTİKLERİ  BİR  TARİHTE BU PROGRAMI  UYGULAYABİLİRİZ.  

TUR PROGRAMI

 ACELLE - SULTANPINAR YAYLALARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Adapazarı-Akyazı civarında bulunan Acelle ve Sultanpınar Yaylasının Istanbul'a uzaklığı yaklaşık 3.5-4 saat olup, Acelle Yaylasına kadar araçla çıkıyoruz. Yayla girişinde araçtan iniyor ve Hocamız eşliğinde doğa, çiçekler,doğal ortamda  Yoga yapıyoruz. Sonrasında yürüyüşümüze Yayla İçinden geçerek devam ediyoruz, yarım saat gibi bir yürüyüş sonrası Acelle Yaylası arkamızda kalıyor ve Yol boyunca bize eşlik edecek dere kenarından ve vadi içerisinden çok keyifli bir yürüyüşle Sultanpınar Yaylasına ulaşıyoruz. Burada  yemek molası veriyoruz ve Kumanyamızda  bulunan yiyeceklerimizi yiyoruz. Yemek sonrası geliş güzergahımız üzerinden tekrar Acelle Yaylasına dönüp aracımıza binip Istanbul’a  dönüş yoluna koyuluyoruz. Dönüş yolunda çay içmeden olur mu? Bir köy kahvesinde çaylarımızı içip,  yorgunluğumuzu giderdikten sonra yolculuğumuza devam ediyoruz. Bu doğa turunda  30-45 dakika  yaylada  yeşillikler üzerinde Berna Dirican yönetiminde YOGA yapacağız. 

BERNA DİRİCAN KİMDİR ?  2000 yılında Yoga eğitmeni Lütfü Bozkurt ile yoga çalışmalarına başladı. Huzur Vadisi - Göcek’te düzenlenen Yoga ve Meditasyon uygulamalı eğitimine katıldı.Tapovan Ashram Udaipur - Rajasthan / Hindistan’da düzenlenen Yoga ve Meditasyon uygulamalı eğitimine katıldı.2002 yılında İngiltere Yoga Vedanta Forest Academy / The International Sivananda Yoga Vedanta Merkezi’nde düzenlenen yoga eğitmenliği kursuna katılıp, Yoga Siromani (uluslararası akreditasyona sahip yoga eğitmenliği) diplomasını aldı.2002 yılından beri çeşitli kurum ve kuruluşlarda hatha yoga dersleri vermektedir.

YÖRE HAKKINDA BİLGİ

Acelle ve Sultanpınar Yaylaları Adapazarı’nın Akyazı ilçesi ve bağlı köylerince kullanılan yaylalar olup, buradaki evlerin hepsi geleneksel yayla evleridir. Malzeme olarak dayanıklı kestane ağacı kullanılmış. Her iki yaylada da beton yapıya rastlanmıyor. Yayla sakinleri yaylalarına çok iyi bakıyor. Yaz aylarında özellikle Acelle oldukça kalabalık olan bir yayladır. İçinden geçen deresi ile  oldukça keyifli bir yürüyüş parkurudur.

HAREKET SAATİ VE KALKIŞ NOKTALARI

07:00İncirli  Çarşı-Boyner Mağazası Önü
07:30   Mecidiyeköy Y.Kredi Önü (Arsitil Bitişiği)
08:00  
Kadıköy:Evlendirme Dairesi otoparkının yan tarafı Işıklar (Garanti Bankası'nın karşı hizası)

FİYAT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Nakit  ve Havale ile Ücret    :  Sorunuz.- 

Tek Çekim Kredi Kartı              : 

REZARVASYON VE ÖDEME DETAYLARI


Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezarvasyon formu ile  gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.
Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.
Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,
 1) Rezervasyon formu ile rezarvasyon  yapılması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.2)Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
3) Günübirlik turlarımızda, ödeme, en geç turun kalkacağı günden 2 işgünü önce yapılmalıdır.
4) Günübirlik turlarda en geç 3 gün kala iptallerde katılımcının hakkı saklı kalır, ancak geri ödeme yapılmaz  3 günden daha az kalan zamanlarda yapılan iptallerde ise hiçbir miktarda geri ödeme yapılmaz ve alınan ücret Folklorik Turizm’e  irad kaydedilir. Katılımcı Sayısı:  Günübirlik Turlarımız en az 10 kişi olduğu zaman gerçekleştirilir. 

TURA DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

 Tur Ücretine Dahil Olanlar:
Ulaşım , rehberlik , sabah araçta poğaça ve çay,öğle kumanya ,Yoga Etkinliği, Dostluk ve Güleryüz...  

YANINIZDA MUTLAKA BULUNMASI GEREKENLER

Küçük bir sırt çantası -Yedek eşyanızı ve kumanyanızı koyacağınız(Elleriniz boşta kalmalı),Yürüyüş ayakkabısı - Bileğinizi kavrayan, yüksek topuklu olmayan, taban sertliği ve tabanında bol tutamağı bulunan,Yağmurluk -Tercihen panço,Anorak -Gro-Tex ceket veya ince kat rüzgar geçirmez mont veya polar,Sweat-shirt -Uzun kollu polar veya sentetik üst giysi, Pantolon -Sentetik veya polar, erken kuruyan, geniş kesim,Şort - sıcak günler için-yada şort olabilen pantolon, Tozluk -Tercihe bağlı, karlı yürüyüşlerde, yağmurda kullanılabilir,Bere -Polar veya benzeri olabilir,Matara -Yaklaşık bir litrelik ped şişe yada özel matara,Fener -Az pil yakan, tercihen alın feneri,Güneş gözlüğü -Tercihen UV- A ve B Filtreli,Güneş şapkası -Geniş siperlikli, arkadan boynunuzu ve yüzünüzü kapatan,İlaç  -  Kişisel olarak kullandığınız ilaçlarınız varsa,Fotoğraf makinesi –Yeterli sayıda yedek pil ve film Sadece bu tura özel YOGA yaparken altınıza sermek için küçük bir kilim  veya örtü getirmelisiniz. 

ULAŞIM

Ulaşım Aracı : Turlarda daha seri hareket edebilen araçlar tercih edilmektedir. 17 kişilik Wolkswagen  Volt veya 27 kişilik Mitsubishi Prestij  yada  İsuzu  Midibüstür.                                                         

 

“Dostluğa, Doğaya ve Otantik Dünyaya Açılan Pencere”

 REZARVASYON  İÇİN  TIKLAYINIZ.

                                               Gruplara Özel Turlar

ARKADAŞ, DERNEK, OKUL VE İŞYERİ GRUPLARINA  TALEP ETTİKLERİ  BİR  TARİHTE BU PROGRAMI UYGULAYABİLİRİZ. (MİNUMUM 15 KİŞİLİK GRUPLARA)  


Tür : Gezi Tarih : 30.04.2006
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: