Akçakoca Acarlar Longozu Doğa Turu

Anasayfa » Günübirlik Turlar » Akçakoca Acarlar Longozu Doğa Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Akçakoca Acarlar Longozu Doğa Turu

"Günübirlik Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Akçakoca

Akçakoca turu

Akçakoca Acarlar Longozu Turu

Tur Tarihleri:  23 NİSAN ÖZEL/ 01 MAYIS ÖZEL/ 

**ULAŞIM+ REHBERLİK+SABAH ARAÇ KAHVALTI PAKETİ + ÖĞLE YEMEĞİ+ ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL TUR**

TUR PROGRAMI

Akçakoca Turumuza Sabah saatlerinde buluşma noktalarından sizleri aldıktan sonra İstanbul’un Karadeniz’e yakın bölgelerinde bulunan  güzellikleri paylaşacağımız Akçakoca Acarlar Longozu bu turumuzda sizlerle aşağıda belirtilen  noktalarda sabah buluşup Istanbul  Kocaeli Adapazarı istikametini takip ederek  yaklaşık  2,5 saatlik bir yolculuk sonunda  gezimizin ilk durağı olan Acarlar Longozuna  ulaşıyoruz.  Türkiyenin 2 longoz ormanından biri olan Acarlar longozu; İğneada Longoz ormanlarından  sonra  adı  sıkça duyulmaya başlanılan   longozumuzdur. Burada longozun içine doğru uzanan iskelede fotoğraf molaları ile birlikte  keyifli bir yürüyüş yaparken  gözlerimiz doğanın güzelliklerine doyacak. (Longoz:  içi ormanla kaplı göl)  Dileyen konuklarımız  longoz içinde tekne turu  yaparak, longoz ormanlarını daha yakından izleme ve fotoğraflama  şansı bulabilirler.  Longoz gezimizden sonraki  durağımız ise  Sakarya nehrinin Karadeniz ile buluştuğu  yer olan Yeni Mahalle mevkii. Burada  Sakarya nehri  ve Karadeniz manzarası eşliğinde  çay- kahve keyfi yapabilirsiniz. Programımızda bir sonraki durağımız  ise AkçakocaAkçakoca denizi ve kumsalından başka bitki örtüsü bakımından bakir güzelliğiyle gelenleri büyülüyor.  Tipik Karadeniz iklimi özelliklerini yansıtan havası ve  sakin ve huzurlu bir ortam isteyenlerin tercih ettiği bir yer  Akçakoca.  Karadeniz kıyısında fındık diyarı şirin Akçakoca'da   İlk  olarak Akçakoca'nın  sembolü farklı mimarisiyle camiisiCeneviz Kalesitarihi evlerini geziyoruz. Akçakoca merkezde yöresel ürünler tadabilir, satın alabilir. Akçakoca da Görsel güzelliklerin, ormanın her ton yeşilidenizin mavisinindoğanın tadına varıp  farklı turlarımızda sizleri görmek umuduyla  İstanbul'a dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Tahmini 20:30-21:00 civarı İstanbul'da sizleri almış olduğumuz noktalara bırakıyoruz.   

Bu Tur Ayrıca Minimum 15 kişilik gruplara istenilen tarihte yapılır.  

 
HAREKET SAATİ VE KALKIŞ NOKTALARI

07:00   İncirli  Alfemo Önü (Eski Çarşı-Boyner Mağazası Önü)
07:15   Mecidiyeköy Y.Kredi Önü (Doğtaş Mobilya Yanı)
07:30   Kadıköy:Evlendirme Dairesi Önü 

AKTİVİTELER

Doğa,  deniz, kum ve güneş ile keyifli bir haftasonu gezisi.  hediyelik eşya alışverişleri, fotoğraf molaları.

TURUN ZORLUK DERECESİ

Kolay bir tur  

KİMLER KATILABİLİR

Her yaştan ciddi sağlık problemi olmayan her kes katılabilir.

TUR FİYATI

TUR ÜCRETİ

Tur fiyatı Kişibaşı

KAHVALTI +ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3 taksit)

139.-TL

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

125.-TL

Turlarımızda ektra ücret adı altında hiçbir ücret toplanmaz.

TURA DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

  • Ulaşım ,
  • Rehberlik,
  • Sabah Araçta Sandoviç, Meyve Suyu ikramı
  • Öğle Yemeği
  • Tüm çevre gezileri, 
  • Dostluk ve Güleryüz... 
REZARVASYON VE ÖDEME DETAYLARI

Cumartesi ofisimiz kapalı olup, rezervasyon için 0535.658.74.43'ten bize ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezarvasyon formu ile  gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz, Mail order formumuzu doldurup bize  fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. 

 MAIL ORDER FORMU ( Tıklayınız)

     

1)Rezervasyonun kesinleşmesi için Tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
2)Tur hareket tarihinden 6-4 gün kala iptallerde %50 kesinti ile geri iade yapılır. En geç 3 gün kala iptallerde katılımcının hakkı saklı kalır ancak geri ödeme yapılmaz. 3 günden daha az kala zamanlarda yapılan iptallerde ise hiçbir miktarda geri iade yapılmaz . 
3)Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.

YANINIZDA BULUNMASI ÖNERİLENLER

Yürüyüş ayakkabısı - Bileğinizi kavrayan, yüksek topuklu olmayan, taban sertliği ve tabanında bol tutamağı bulunan    Güneş gözlüğü -Tercihen UV- A ve B Filtreli Güneş şapkası -Geniş siperlikli, arkadan boynunuzu ve yüzünüzü kapatan İlaç  -  Kişisel olarak kullandığınız ilaçlarınız varsa Fotoğraf makinesi –Yeterli sayıda yedek pil ve film. Mayo ve Havlu, Güneş Yağı. 

ULAŞIM

Ulaşım Aracı : Araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış katılımcı sayısına göre Lüks klimalı yatar koltuklu 46 kişilik Mercedes-Trevego-Tourismo ve 403, Temsa-Safir ve Man-Fortuna Otobüs veya 27 Kişilik İsuzu-Turkuaz ve Otokar-Sultan Midibus, 17 kişilik Mercedes- Sprinter ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. 

“Dostluğa Doğaya ve Otantik Dünyaya Açılan Pencere”

     

                                 

Kaynak : Akçakoca Turu, Akçakoca tur, Akçakoca
Tür : Gezi Tarih : 12.11.2006
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: