Dikenli Doğa Yürüyüşü GRUPLARA YAPILIR

Anasayfa » Günübirlik Turlar » Dikenli Doğa Yürüyüşü GRUPLARA YAPILIR
share on facebook  tweet  share on google  print  

Dikenli Doğa Yürüyüşü GRUPLARA YAPILIR

"Günübirlik Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Dikenli

 

DİKENLİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Tur Tarihi: MİNUMUM 15 KİŞİLİK GRUPLARA İSTENİLEN TARİHTE YAPILIR..

TUR PROGRAMI

 

Yürüyüşümüze köy meydanından başlıyoruz. Başlangıçta bahçelerin arasından ilerleyerek patikaya giriyoruz. Patika bizi dere kenarına indiriyor.Patika genelde dere kenarından devam ediyor. Zaman zaman orman içinden, çoğunlukla dere kenarından yürüyüşümüz devam ediyor. Dere  kenarında ateş başında öğlen yemeğimizi yedikten sonra orman içinden İnkayalar olarak adı geçen tepeden kuşbakışı dereyi ve doğanın tüm alabildiğine yeşilliğine seyre dalıyoruz. Yürüyüş süremiz molalarla birlikte 4 saat civarında.

 

HAREKET SAATİ VE KALKIŞ NOKTALARI

 

07:00İncirli  Çarşı-Boyner Mağazası Önü
07:30   Mecidiyeköy Y.Kredi Önü (Arsitil Bitişiği)
08:00  
Kadıköy:Evlendirme Dairesi  (Vakıflar Bankası'nın karşı hizası)

TUR FİYATI

Fiyat : SORUNUZ.

REZARVASYON VE ÖDEME DETAYLARI


Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezarvasyon formu ile  gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.
Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.
Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,
 1) Rezervasyon formu ile rezarvasyon  yapılması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.2)Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
3) Günübirlik turlarımızda, ödeme, en geç turun kalkacağı günden 2 işgünü önce yapılmalıdır.
4) Günübirlik turlarda en geç 3 gün kala iptallerde katılımcının hakkı saklı kalır, ancak geri ödeme yapılmaz  3 günden daha az kalan zamanlarda yapılan iptallerde ise hiçbir miktarda geri ödeme yapılmaz ve alınan ücret Folklorik Turizm’e  irad kaydedilir. Katılımcı Sayısı:  Günübirlik Turlarımız en az 10 kişi olduğu zaman gerçekleştirilir.  

TURA DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Tur Ücretine Dahil Olanlar:
Ulaşım , Rehberlik , Sabah araçta poğaça ve çay, Öğlen kumanya (Sucuk,domates,biber,gofret,meyve suyu,meyve),Dostluk ve Güleryüz... 

YANINIZDA MUTLAKA BULUNMASI GEREKENLER

 Küçük bir sırt çantası -Yedek eşyanızı ve kumanyanızı koyacağınız(Elleriniz boşta olmalı)Yürüyüş ayakkabısı - Bileğinizi kavrayan, yüksek topuklu olmayan, taban sertliği ve tabanında bol tutamağı bulunan Yağmurluk -Tercihen panço Anorak -Gro-Tex ceket veya ince kat rüzgar geçirmez mont veya polar Sweat-shirt -Uzun kollu polar veya sentetik üst giysi Pantolon -Sentetik veya polar, erken kuruyan, geniş kesim Şort - sıcak günler için-yada şort olabilen pantolon Tozluk -Tercihe bağlı, karlı yürüyüşlerde, yağmurda kullanılabilir Bere -Polar veya benzeri olabilir Matara -Yaklaşık bir litrelik ped şişe yada özel matara Fener -Az pil yakan, tercihen alın feneri Güneş gözlüğü -Tercihen UV- A ve B Filtreli Güneş şapkası -Geniş siperlikli, arkadan boynunuzu ve yüzünüzü kapatan İlaç  -  Kişisel olarak kullandığınız ilaçlarınız varsa Fotoğraf makinesi –Yeterli sayıda yedek pil ve film. 

ULAŞIM

Ulaşım Aracı : Turlarda daha seri hareket edebilen araçlar tercih edilmektedir. 17 kişilik Wolkswagen  Volt veya 27 kişilik Mitsubishi Prestij  yada  İsuzu Turkuaz veya Royalbus, İveco Eurobus  Midibüstür.                                                           

 "  Dotluğa, Doğaya ve Otantik Dünyaya Aılan Pencere"

    

                                           REZARVASYON  İÇİN  TIKLAYINIZ.
                                                       

                                               Gruplara Özel Turlar

ARKADAŞ, DERNEK, OKUL VE İŞYERİ GRUPLARINA  TALEP ETTİKLERİ  BİR  TARİHTE BU PROGRAMI UYGULAYABİLİRİZ. (MİNUMUM 15 KİŞİLİK GRUPLARA)    


Tür : Gezi Tarih : 27.11.2006
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: