Soğucak Yaylası Doğa yürüyüşü turu GRUPLARA YAPILIR

Anasayfa » Günübirlik Turlar » Soğucak Yaylası Doğa yürüyüşü turu GRUPLARA YAPILIR
share on facebook  tweet  share on google  print  

Soğucak Yaylası Doğa yürüyüşü turu GRUPLARA YAPILIR

"Günübirlik Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Soğucak

Soğucak Yaylası Trekking turu

Tur Tarihi: GRUPLARA YAPILIR. 

TUR PROGRAMI

Sabah saatlerinde buluşma noktalarımızdan sizleri alıp İstanbul’a yaklaşık 2 saat uzaklıkta Sapanca bölgesinde yer alan Soğucak yaylası trekking parkurumuza ulaşmak üzere yola koyuluyoruz. Araçta poğaça ve meyve suyu ikramı ardından Rehberimizden Soğucak yaylası hakkında bilgiler alıyoruz. Soğucak yaylası yakınlarında aracımızdan iniyor ve doğa yürüyüşümüze başlıyoruz . Muradiye köyü girişinden başlayarak 1100 metre yükseklikte hafif iniş ve çıkışlarla devam eden parkurumuz iki yanı  orman içinden yürüyüşle yaylada  son buluyor. Yaylaya ulaşınca  göz alabildiğine çam yeşilliği ve kokusunu ciğerlerimize alıp dinleniyoruz. Geniş ve çok güzel  panoramik manzaraya sahip olan bu parkurun katılımcılara keyifli saatler yaşatacağını düşünmekteyiz. Yaylada yürüyüşün ardından ; Ateş başında sucuk ve kumanyalarımızı yiyip keyif çaylarımızda içtikten sonra aşağıya doğru yürüyoruz. Aynı yolu takip ederek aracımıza  ulaşıyoruz ve bugünkü trekking turumuzu noktalıyor İstanbul’a dönüş için yola koyuluyoruz. Yaklaşık 20:00 -20:30 civarı İstanbul'da oluyoruz.

Diğer GÜNÜBİRLİK TURLAR için tıklayınız.

Ayrıca Minumum 15 Kişilik Gruplara İstenilen Tarihte yapılabilir.

 

 

 

 

YÖRE HAKKINDA BİLGİ

Soğucak Yaylası ; Adapazarı ili, Sapanca ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. 900 dönüm araziye sahip geniş bir yayladır. Yaylada her sene şenlikler düzenlenmektedir. Doğası bakımından yoğun bir orman örtüsü içinde bulunması ve kolay ulaşımı nedeni ile hafta sonu dinlenmek için ideal bir yerdir.

HAREKET SAATİ VE KALKIŞ NOKTALARI

Soğucak Yaylası Trekking turu Pazar sabahı İstanbul'dan hareket

07:00 :  İncirli  Çarşı-Boyner Mağazası Önü
07:15 :  Mecidiyeköy Y.Kredi Önü (Arsitil Bitişiği)
07:30 :  Kadıköy:Evlendirme Dairesi otoparkının yan tarafı Işıklar (Vakıfbank karşı hizası)
 

FİYAT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Tur fiyatı : Sorunuz.- TL  PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT 

Nakitte indirimli  Fiyat/Havale/EFT : Sorunuz.-YTL 

REZARVASYON VE ÖDEME DETAYLARI

 

Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezarvasyon formu ile  gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz, Mail order formumuzu doldurup bize  fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. 

 MAIL ORDER FORMU ( Tıklayınız)

1)Rezervasyonun kesinleşmesi için Tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
2)Tur hareket tarihinden 6-4 gün kala iptallerde %50 kesinti ile geri iade yapılır. En geç 3 gün kala iptallerde katılımcının hakkı saklı kalır ancak geri ödeme yapılmaz. 3 günden daha az kala zamanlarda yapılan iptallerde ise hiçbir miktarda geri iade yapılmaz . 
3)Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.

4) Günübirlik turlarda en geç 3 gün kala iptallerde katılımcının hakkı saklı kalır, ancak geri ödeme yapılmaz  3 günden daha az kalan zamanlarda yapılan iptallerde ise hiçbir miktarda geri ödeme yapılmaz ve alınan ücret Folklorik Turizm’e  irad kaydedilir.   

TURA DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Tur Ücretine Dahil Olanlar:
 

  • Ulaşım ,
  • Rehberlik , 
  • Sabah araçta poğaça ve m.suyu ikramı, 
  • Öğlen yemeği kumanya (Sucuk,ekmek, turşu, domates, biber, gofret , meyve )
  • Tüm çevre gezileri,
  • Dostluk ve Güleryüz...
YANINIZDA MUTLAKA BULUNMASI GEREKENLER

 Küçük bir sırt çantası -Yedek eşyanızı ve kumanyanızı koyacağınız(Elleriniz boşta olmalı)Yürüyüş ayakkabısı - Bileğinizi kavrayan, yüksek topuklu olmayan, taban sertliği ve tabanında bol tutamağı bulunan Yağmurluk -Tercihen panço Anorak -Gro-Tex ceket veya ince kat rüzgar geçirmez mont veya polar Sweat-shirt -Uzun kollu polar veya sentetik üst giysi Pantolon -Sentetik veya polar, erken kuruyan, geniş kesim Şort - sıcak günler için-yada şort olabilen pantolon Tozluk -Tercihe bağlı, karlı yürüyüşlerde, yağmurda kullanılabilir Bere -Polar veya benzeri olabilir Matara -Yaklaşık bir litrelik ped şişe yada özel matara Fener -Az pil yakan, tercihen alın feneri Güneş gözlüğü -Tercihen UV- A ve B Filtreli Güneş şapkası -Geniş siperlikli, arkadan boynunuzu ve yüzünüzü kapatan İlaç  -  Kişisel olarak kullandığınız ilaçlarınız varsa Fotoğraf makinesi –Yeterli sayıda yedek pil ve film. 

ULAŞIM

Ulaşım Aracı : Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve  özel olarak turizm için tasarlanmış  tüm araçlar yatar koltuklu ve klimalı olup katılımcı sayısına göre, 0403 Mercedes, Safir veya MAN  veya 27 Kişilik İsuzu Turkuaz,veya 17   kişilik Wolksvagen volt araçlar tercih edilir.

“Dostluğa Doğaya ve Otantik Dünyaya Açılan Pencere”

                                 

 
                                                       

Kaynak : günübirlik trekking turu, trekking tur, trekking
Tür : Gezi Tarih : 01.01.2000
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: