Günübirlik İğneada Turu

Anasayfa » Günübirlik Turlar » Günübirlik İğneada Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Günübirlik İğneada Turu

"Günübirlik Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Günübirlik

İğneada turu, İğneada Turu

İğneada Longoz Ormanları Turu 

Tur Tarihleri:   GRUPLARA YAPILIR 

 

**SABAH KAHVALTI İKRAMI +MAĞARA - KÖY GEZİLERİ + ULAŞIM +ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL TUR**

Konaklamalı İĞNEADA TURU için tıklayınız ...

TUR PROGRAMI

İğneada turumuza, sabah saatlerinde sizleri buluşma noktalarımızdan aldıktan sonra araç içi kahvaltı ikramları (poğaça, meyve suyu, kek ikramı) ardından Karadeniz kıyısında 22 km uzunluğunda geniş kumsala sahip İğneada'ya varıyoruz.. İlk olarak İğneada turumuza yolumuz üzerinde 2720 metre uzunlukta Dupnisa mağarası ile tura başlıyoruz. Dupnisa mağarası Istranca Dağları'nın derin vadilerle yarıldığı Demirköy ilçesine bağlı Sarpdere köyü yakınlarında bulunuyor. Dupnisa mağarası gezisi ve fotoğraf çekimleri sonrası Osmanlı döneminde hatta İstanbul'un Fethinde kullanılan topların döküldüğü Dökümhane geçiyoruz. Dökümhane gezisi ardından öğle yemeği serbest alacağımız Restaurantımıza geçiyoruz (ekstra) Sonrasında dünyada sadece beş yerde var olan doğal yapısı bozulmamış Subasar (longoz ormanları) ormanlarına sahip, 671 bitki çeşidini barındıran İğneada birçok ekosisteme ve zengin biyolojik çeşitliliğe sahip İğneada'da koruma altında 7 adet gölden görülmeye müsait Erikli ve Mert gölleri (Erikli, Mert, Hamam, Pedina, Saka, Sülüklü ve Ramana), geziyoruz.İğneada alüvyal Longoz ormanları başlıbaşına bir doğal zenginlik olan Istıranca nemli ormanlarının bir parçası ve birkaç farklı ekosistemin binlerce yıl içerisinde oluşturduğu, eşi benzeri olmayan bir doğa hazinesidir. İğneada zengin bitki örtüsü ve doğası, leziz balıkları, oksijen deposu havası kolay ulaşımı ve güzel pırıl pırıl billur deniziyle Yazın bizlere güzel bir deniz keyfi vadediyor. Tipik Karadeniz sahillerinin aksine yaz aylarında sakin ve dalgasız deniziyle bizleri büyüleyecek olan İğneada favori denize girme tercih yerlerinizden birisi olacak özellikleri barındırıyor. Sadece yaz aylarında değil, dört mevsim görülebilecek güzellikte yeşil doğaya sahip bir yer İğneada. Doğası ve kumsallarıyla yalnız ve sessiz bir kasaba olan Trakyanın incisi İğneada. Ardından akşam üzeri Rezve deresi kıyısında kurulu Karadeniz'in batıya doğru en uç noktasında bulunan Beğendik Köyü'ne geçiyoruz. Köyün en önemli özelliği derenin hemen karşı kıyısında Bulgar köyü Rezova ile aynı kareye girebilecek kadar yakın olması özellikle sahil kısmında çok net bir şekilde Rezova'yı görebiliyorsunuz. Ardından Limanköyü gezip, dönüşe geçmeden Limanköy'de fotoğraf molası verdiktan sonra bugünkü İğneada turumuzu noktalıyor İstanbul'a dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Yaklaşık olarak 22:30 -23:00 civarı İstanbul'da oluyoruz.

 

Diğer GÜNÜBİRLİK TURLAR için tıklayınız.

 

F : 801 - faceb.png
 

 

Ayrıca minimum 15 kişilik gruplara istenilen tarihte yapılabilir.  

İğneada 

İğneada sahili

F : 614 - yedison3.jpg

İğneada ormanları  

Mert Gölü

İğneada bakir doğa

F : 840 - Kiyikoy59.jpg

İğneada

HAREKET SAATİ VE KALKIŞ NOKTALARI

İğneada turu Pazar sabahı hareket

06:30   Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü (Vakıflar Bankası'nın karşı hizası)

06:45   Mecidiyeköy Ziraatbank Önü

07:00   İncirli  Ömür Plaza Önü

07:20   Avcılar E5 üzeri Pelikan AVM önü

AKTİVİTELER

Doğa,  deniz, kum ve güneş ile keyifli bir haftasonu gezisi. hediyelik eşya alışverişleri, fotoğraf molaları.

TURUN ZORLUK DERECESİ

Kolay bir tur 

KİMLER KATILABİLİR

Her yaştan ciddi sağlık problemi olmayan her kes katılabilir.

FİYAT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

TUR ÜCRETİ

Tur fiyatı Kişibaşı

 

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3 taksit)

179.-TL

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

165.-TL

 

TURA DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

  • Ulaşım ,
  • Rehberlik, 
  • Sabah Araçta Sandoviç ve Meyve suyu ikramı, 
  • Program dahilinde Tüm çevre gezileri, 
  • Araç koltuk sigortası
  • Dostluk ve Güleryüz ...

Tur Ücreti dışındakiler :

Dupnisa mağara girişi, öğle yemeği, kişisel harcamalar

REZARVASYON VE ÖDEME DETAYLARI

 Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezarvasyon formu ile  gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz, Mail order formumuzu doldurup bize  fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. 

 MAIL ORDER FORMU ( Tıklayınız)

 

1)Rezervasyonun kesinleşmesi için Tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
2)Tur hareket tarihinden 6-4 gün kala iptallerde %50 kesinti ile geri iade yapılır. En geç 3 gün kala iptallerde katılımcının hakkı saklı kalır ancak geri ödeme yapılmaz. 3 günden daha az kala zamanlarda yapılan iptallerde ise hiçbir miktarda geri iade yapılmaz . 
3)Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.

YANINIZDA BULUNMASI ÖNERİLENLER

Yürüyüş ayakkabısı - Bileğinizi kavrayan, yüksek topuklu olmayan, taban sertliği ve tabanında bol tutamağı bulunan    Güneş gözlüğü -Tercihen UV- A ve B Filtreli Güneş şapkası -Geniş siperlikli, arkadan boynunuzu ve yüzünüzü kapatan İlaç  -  Kişisel olarak kullandığınız ilaçlarınız varsa Fotoğraf makinesi –Yeterli sayıda yedek pil ve film. Mayo ve Havlu, Güneş Yağı. 

  • İğneada'da plaj giriş ücreti yoktur. Sadece şezlong -şemsiye ücreti ödenir.
  • Yaklaşık fiyat 2 şezlong -1 şemsiye 10-15.-tl civarıdır. 
  • Öğle Yemekleri 10.-tlden başlayıp-30-35.-tl civarındadır.
ULAŞIM

Ulaşım Aracı : Araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış katılımcı sayısına göre Lüks klimalı yatar koltuklu katılımcı sayısına göre 46 kişilik Mercedes-Trevego-Tourismo ve 403, Temsa-Safir ve Man-Fortuna Otobüs veya 27 Kişilik İsuzu-Turkuaz ve Otokar-Sultan Midibus, 17 kişilik Mercedes- Sprinter ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. 

“Dostluğa Doğaya ve Otantik Dünyaya Açılan Pencere”

                     

            

İğneada Turu, İğneada Otel, İğneada Gezi, İğneada Rehberi, İğneada Tatil, İğneada Konaklama, İğneada , İğneada Restaurantlar, İğneada Konaklama Yerler, İğneada Pansiyonlar, İğneada Aktiviteler

Kaynak : İğneada turu, İğneada Deniz Turu, İğneada tur
Tür : Diğer Tarih : 08.06.2010
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: