Kurban Bayramı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları Batum Turu 10-14 Ağustos 2019

Anasayfa » Karadeniz Turları » Kurban Bayramı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları Batum Turu 10-14 Ağustos 2019
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları Batum Turu 10-14 Ağustos 2019

"Karadeniz Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Kurban

KURBAN BAYRAMI ÖZEL BUTİK DOĞU KARADENİZ TURU 

KURBAN BAYRAMI DOĞU KARADENİZ YAYLALARI -BATUM Turu

 

Tur Tarihleri : 10-14 AĞUSTOS 2019  (10 Ağustos sabahı Trabzon başlangıçlı) Tur Süresi: 5 Gün- 4 Gece

  

***ANA ULAŞIM UÇAK, ARA ULAŞIMLAR, TRABZON'DAN İTİBAREN HAVAALANI TRANSFERLERİ, REHBERLİK, 4 KAHVALTI, 4 AKŞAM YEMEĞİ, AYDER, BATUM, TRABZON GEZİLERİ DAHİL TUR*

UÇAK DAHİL BUTİK TUR 

Doğa,Tarih, Arkeoloji, Kültür keyfi birarada

 

UÇUŞ DETAYLARI :

10 Ağustos 2019 İstanbul  Sabiha Gökçen Pegasus Havayolları -Trabzon kalkış ve varış 07:50 -09:35
14 Ağustos 2019 Trabzon -İstanbul Pegasus Sabiha Gökçen kalkış ve varış 22:00 -23:45
*** Uçuş detaylarında değişiklik olabilir.

 Turumuz Trabzon Havaalanı buluşmalı olduğundan her ilden katılabilirsiniz

*** ANA ULAŞIM UÇAK, TRABZON HAVALİMANINDAN İTİBAREN ARA ULAŞIMLAR, REHBERLİK, 3 GECE Y.P KONAKLAMA, 3 KAHVALTI, 3 AKŞAM YEMEĞİ, TÜM ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL TUR***

 

BUTİK BİR TURDUR. Maksimum 25 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

AÇILIŞ FİYATLARINDAN ALIN. GELECEK ZAMLARDAN ETKİLENMEYİN.

İNDİRİMLİ ALIN..    

GEZİLECEK YERLER :

TRABZON -SÜMELA MANASTIRI – HAMSİKÖY - UZUNGÖL – SOĞANLI DAĞLARI – SULTAN MURAT YAYLASI - RİZE – HAREMTEPE ( ÇEÇEVA ) HASAN AMCANIN ÇAY BAHÇESİ – FIRTINA VADİSİ – AYDER YAYLASI - POKUT & SAL YAYLASI ( Gito & Badara Yaylası ) – ÇAT VADİSİ – PAZAR ( HOPA ) -BORÇKA KARAGÖL – GÜRCİSTAN BATUM TURU – RİZE -SÜRMENE BIÇAK ATÖLYESİ  – ÇAY FABRİKASI - TRABZON AYASOFYA – ATATÜRK KÖŞKÜ – İSTANBUL UÇUŞ

 

 

TUR PROGRAMI : 

01.GÜN/ :  10 AĞUSTOS 2019 TÜRKİYE'NİN HER NOKTASINDAN BULUŞMALI - TRABZON -SÜMELA MANASTIRI – HAMSİKÖY - UZUNGÖL – SOĞANLI DAĞLARI – SULTAN MURAT YAYLASI

 

Türkiye’nin her noktasından buluşmalı turumuzda siz değerli misafirlerimizi  uçak bileti satın alanlarla Sabiha Gökçen Havalimanından Pegasus Havayolları  07:50  Uçuşu ile 09:35 civarı Trabzon'a iniyoruz. 

Siz değerli misafirlerimizi sabah saatlerinde Trabzon Havalimanında rehberimiz ve aracımızla karşılıyoruz. Güne zinde başlamak adına kahvaltımızı alıyor (Ekstra), uzun bir tadilat sonrasında kapılarını yeniden ziyaretçilere açan Sümela Manastırı’na yolculuğumuza başlıyoruz.

Ünlü Seyyahlar Evliya Çelebi ve Marco Polo’nun izini takiben, Altındere Milli Parkı içerisinde Karadağ’ın eteklerindeki, 1650 yıllık geçmişe sahip Sümela Manastırı karşılıyor bizleri. Aracımızla belirli bir noktaya kadar çıkıp, 200 mt. Yürüyüş sonrası 1150 mt. Yükseklikteki manastırda Ayazma, Kaya Kilisesi, freskleri, görerek bu muhteşem yapının tarihini rehberimizden dinliyoruz. Manzara tepesinde fotoğraf çekimi sonrası Hamsiköy’ün meşhur Sütlacının tadına bakmaya gidiyoruz.

Ardından çay bahçeleri ve kemençe eşliğinde Solaklı Vadisi’ni takiben Soğanlı Dağları’nın eteklerinde 1090 rakımlı Uzungöl’e varıyoruz. Seyir Terasından ladin ağaçları arasındaki Tabiat Koruma Alanı olan Uzungöl’ü fotoğraflayıp, Uzungöl’ü arkamızda bırakarak Çaykara üzerinden 2000 rakımda dağların zirvesindeki otelimize çıkıyoruz. Sis denizinde muhteşem bir manzaraya şahitlik edeceğiniz otelimizde akşam yemeğimizi alıp, dinlenmeye çekiliyoruz. Konaklama SULTAN MURAT YAYLASI

 

02.GÜN/ : 11 AĞUSTOS 2019 / RİZE – HAREMTEPE ( ÇEÇEVA ) HASAN AMCANIN ÇAY BAHÇESİ – FIRTINA VADİSİ – AYDER YAYLASI

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Türkiye’nin en çok yağış alan ili Rize’yi panoramik görüp, yöresel dokuma tezgâhlarında 300 yıl öncesine dayanan Rize Bezinin işlenişini seyredeceğimiz atölyemize uğruyoruz.

Tezgâh başındaki bayanlardan Rize Bezi hakkında bilgileri alıyor, Hemşin usulü yazmaları bağlayıp birçok gezgin tarafından ziyaret edilen ulusal ve uluslararası dergiye, gazeteye kapak olmuş olan Çayeli’nin Haremtepe ( Çeceva ) Köyü’ndeki Hasan Beyin Çay Bahçesi’ne gidiyoruz.

Çayeli ilçesine 6 km uzaklıktaki Çeçeva Köyü’nde, televizyonlarda gördüğümüz bütün çay reklamlarının çekildiği çay bahçelerinde kısa bir mola veriyoruz. Fotoğraf çekimleri ve çay hakkında alacağımız bilgilerin sonrasında Çayeli’ne iniyor, meşhur İspir Kuru Fasulyesi ve Tereyağlı Pilav’ın tadına bakıyoruz.

Yemek sonrasında yeşilin bin bir tonunu göreceğiniz, dünyanın en önemli vadilerinden olan ve endemik bitki türleri bakımından zengin bir faunaya sahip Fırtına Vadisi’ne giriş yapıyoruz.

Rize’nin en küçük ilçesi Çamlıhemşin’de meşhur Çamlıhemşin Ketesi ve Poğaçaların az da olsa tadına bakıp, tarihi kemer köprüler eşliğinde, Mucidin Doğasına uğruyoruz.

Çamlıhemşin Mimarisi Serenderleri, Büyük Şelaleyi, Ayı Kovucuyu ve Lazca adıyla Karmette “Su Değirmenini” görüyor, gezimize 1400 rakımda sırtını Kaçkar Dağlarına dayamış Ayder Yaylası’nda,  Gelintülü Şelalesi, Kalegon Mevkii, Şenlik Düzü ile devam ediyoruz. Gün sonunda otelimize yerleşiyor, akşam yemeğine kadar dinleniyoruz. Konaklama ve akşam yemeği AYDER YAYLASI

 

03.GÜN/ : 12 AĞUSTOS 2019 / POKUT & SAL YAYLASI ( Gito & Badara Yaylası ) – ÇAT VADİSİ – PAZAR ( HOPA )

Bayram yoğunluğunu düşünerek kahvaltımızı erken alıyor, gizli vadi olarak tanımlanan Çat Vadisi’nin derinliklerine yolculuğumuza başlıyoruz.

Karadeniz nağmeleri, suyun dinlendirici sesi, Hemşin Konaklarının ihtişamları görüntüleri ve Çinçiva’nın her iki yakasını bağlayan kemer köprüler eşliğinde, dere tepe virajlı yollardan Pokut & Sal Yaylası’na tırmanışa başlıyoruz.

Avrupa’nın en yaşlı ormanlarını seyrederek, “Bulut Denizindeki Yayla” olarak bilinen 2080 rakımlı Pokut Yaylası’na ulaşıyoruz. Yaylada yapacağımız yürüyüşün ardından Pokut’un yanı başında bulutların üzerinde, vadinin bekçisi konumundaki Sal Yaylası’na, orman sınırında devasa ladinler eşliğinde tepeyi aşarak varıyoruz.

Yaylada fotoğraf çekimleri ve muhteşem manzaranın keyfi için bol bol zaman veriyoruz.

Artık dönüş zamanı diyor, aracımızla buluşup otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği PAZAR / HOPA

Seçenek: Hava müsait olmaz ve Pokut & Sal Yaylası gezimizi yapamaz isek alternatif yayla gezisi olarak Gito & Badara Yaylasını yapacağız.

 

04.GÜN/ : 13 AĞUSTOS 2019 / BORÇKA KARAGÖL – GÜRCİSTAN BATUM TURU – RİZE

Otelimizdeki kahvaltı sonrasında Borçka’ya hareket ediyoruz. Bir zamanlar kayıklarla ticaretin yapıldığı Çoruh Nehri kenarındaki Borçka’da kısa molanın ardında doğa harikası 1550 rakımlı etrafı ladin ormanlarıyla çevrili Tabiat Koruma Alanı Borçka Karagöl’e varıyoruz.

Göl etrafında yürüyüş ve serbest zaman sonrası tavşankanı çaylarımızı içiyor, yöresel ürünlerin ağırlıkta olduğu öğle yemeğimizi alıyoruz.

Yemek sonrasında Sarp Sınır Kapısı’nda gümrük işlemlerimizi tamamlayıp Gürcistan Batum turumuza başlıyoruz.

St. Andrew Heykeli ve Gonia HisarınıTers Bina ve Ardagavi Gölünü görüyorşehir turumuza yürüyerek devam ediyoruz. Batum Orta Cami, Osmanlı dönemi Fener Kulesi, 5700 m2 alanı ile Piazza Meydanı, St. Nicolas Kilisesi, Gürcüler için gücü simgeleyen Medea Heykeli, Avrupa Meydanı gezilerimizin ardından dinlenmek için mola veriyoruz.

Mola bitimi, Astroloji Saati, Poseidon’un HeykeliNeptün Meydanı, Alfabe Kulesi, Azeri yazar Kurban Said’in başyapıtı Kvesitadze’nin göz kamaştırıcı Ali ile Nino Heykelini görüyor, 1881 de yapımına başlanan 7 km uzunluğundaki Batum Bulvarda akşam yemeğimizi Gürcü Mutfağının en leziz tatları şeklinde alıyoruz.

Yemek sonrasında, dönüşe geçiyor Rize’de bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama RİZE

 

05.GÜN/ : 14 AĞUSTOS 2019 / SÜRMENE BIÇAK ATÖLYESİ  – ÇAY FABRİKASI - TRABZON AYASOFYA – ATATÜRK KÖŞKÜ – İSTANBUL UÇUŞ

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası, Manahos Irmağı kenarında kurulu, bıçaklarıyla ünlü Sürmene’de kısa bir mola veriyoruz. Meşhur Sürmene çakısı ve bıçakları hakkında bilgiler alıp Çay Fabrikasına uğruyoruz.

Çayın işlenişini, geçtiği evreleri çay mühendislerimizden dinledikten sonra ikram edilen çayları içiyor, 4000 yıllık Kadim şehir Trabzon’a hareket ediyoruz. 257 yıl Kommenos Devleti’ne ev sahipliği yapmış Trabzon’da Kralların Taç Giyme Törenlerine şahitlik eden, “Kutsal Bilgelik” anlamındaki Ayasofya’yı geziyoruz.

Duvarlarda resmedilen İncil ayetlerini rehberimizden dinledikten sonra, el sanatlarından Kazaziye, Telkâri ve Trabzon Hasır işçiliğini göreceğimiz noktamıza gidiyor, Trabzon El Sanatları hakkında bilgileri alıyoruz. Trabzon’a gelinir de “Akçaabat Köftesi yemeden gidilir mi? diyor, öğle yemeğimizi Akçaabat Köftesi menüsü şeklinde alıyoruz.

Yemek sonrası Trabzon Kalesi ve Zağnos Deresini görüyor 390 rakımlı Soğuksu Mevkii’ne çıkıyoruz. 19.yüzyılının sonunda Rum Banker Kostantin Kabayanidis’in İtalyan Barok Mimarisinde yaptırdığı ve 1923 mübadele sonrasında Ata’mızın üç kez ziyaret ettiğinde Atatürk Köşkü’nü geziyoruz.

Rehberimizin köşk anlatımı sonrasında akşam uçak saatine kadar Trabzon sokaklarında serbest zaman diyoruz. Belirlenen saate aracımızdaki yerlerimizi alıyor, sizleri Trabzon Havalimanına transfer ediyoruz.

Pegasus Havayolları 22:00 Uçuşuyla Havalimanında rehberimizle vedalaşmanın ardından Ramazan Bayramı Doğu Karadeniz Yaylaları Ayder Batum turumuzu  noktalıyoruz.  Farklı Folklorik Turizm turlarında buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.  

 

NOT : Sümela Manastırı, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restorasyon, dağ yamacından kaya düşme tehlikesinin ortadan kaldırılması nedeniyle 2015 – 2019 tarihleri arasında 4 yıl süre ile geçici kapatılmıştır.

Diğer 

OTELLER : 

Doğu Karadeniz Otelleri 4 gece Yayla ve Şehir Otelleri Konaklama Tüm odalarda duş,wc, saç kurutma, TV 

 

TUR FİYATI : 

BUTİK BİR TURDUR. Maksimum 25 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

 UÇAK DAHİL  
 

 

TUR ÜCRETİ :

 UÇAK DAHİL FİYAT 

Tur fiyatı 

2 ve 3 kişilik odada kişibaşı 

AÇILIŞ FİYATLARI

06-12 yaş çocuk

AÇILIŞ FİYATLARI

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3-6 taksit)

2.550.-TL 2.550.-TL

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

2.295.-TL 2.295.-TL
 
 

Belirtilen Fiyat 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Fiyatıdır. 

Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında 06-12 yaş çocuk konaklarsa geçerlidir.

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR : 

 

 • Ana ulaşım Uçak ( Pegasus Havayoları Ekonomi sınıfı uçak bileti)
 • Bölgedeki tüm ara ulaşımlar, (Hizmetimiz Trabzon Havaalanı başlar, Trabzon havaalanı biter. (Her ilden katılıma açıktır. Farklı illerden Uçak hariç katılabilirsiniz.)
 • Havaalanı transferleri,
 • 4 Gece Yayla ve Şehir Otelleri Otel Konaklaması
 • Otellerde alınacak 4 Sabah Kahvaltısı Açık büfe
 • Otellerde alınacak 3 Set Menü veya Açık büfe Akşam Yemeği 
 • Batum'da Alınacak 1 Akşam Yemeği
 • Karadeniz Eğlenceleri
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Milli Park Giriş ücretleri
 • Gürcistan Batum gezisi
 • Tüm çevre gezileri,
 • Araç içi İkramlar,
 • Dostluk ve Güleryüz... 

 

 • Tur Ücreti Dışındakiler: Otobüs , Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı, tüm öğle Yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler, Otellerdeki mini bar harcamaları , bahşişler ve  diğer ekstralar. Belirtilen dışındaki yemekler.   

Hareket Saatleri ve buluşma noktaları önerilen uçuşlar:

 

04 Haziran Sabahı  Trabzon Havaalanında buluşma

Gidiş :  10 Ağustos sabahı Pegasus Havayolları Sabiha Gökçen havalimanı 07:50 İstanbul -Trabzon seferi ile Trabzon'a hareket. Havaalanı buluşma.

Dönüş :  14 Ağustos akşamı Pegasus Havayolları 22:00 Trabzon-İstanbul Sabiha Gökçen seferi ile İstanbul'a dönüş. 

Sizleri Sabah 09:35den itibaren Trabzon Havaalanında karşılıyoruz ve programımıza başlıyoruz.Farklı uçuş saatlerini tercih edenler ofisten bilgi alabilirler. 

HATIRLATMA : 

 • Rehberimiz Grubumuzu Trabzon havaalanında karşılar.
 • Uçuştan en az 1,5 saat önce havaalanında hazır bulunmanız gerekmektedir. 
 • Gidiş  Check–in İşlemleriniz tarafımızdan yapılacaktır.  
 • Dönüş Check–in işlemleriniz havalimanından kendiniz tarafından yapılacaktır.
 • Acentemiz havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir.
 • Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 Saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan Folklorik Turizm Seyahat Acentası sorumlu tutulamaz.

GÜRCİSTAN SEYAHATİ İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER   

 • Gürcistan Gezileri İçin Türk Vatandaşları, AB vatandaşları İçin Vize Zorunluluğu Yoktur.   
 • Gürcistan’a T.C Nüfus Cüzdanı ile giriş yapılmaktadır. Seyahatiniz sürecinde Nüfus cüzdanınızı yanınızdan ayırmayınız. Dilerseniz Pasaportla da Giriş Yapabilirsiniz. Eğer kimliğiniz eski ise yanınızda pasaportunuzu bulundurmanızı tavsiye ederiz.   
 • Gürcistan’a girişlerde hiçbir kimlik ( Ehliyet, Devlet Memuru Kartı, Emekli Kartı… Vb.) Nüfus Cüzdanı yerine geçmez.   
 • Yeni kimlik kartı için başvuru yaptıysanız, size verilen geçici kimlik belgesi ile geçiş yapamazsınız. Yeni kimlik kartınızın gelmesini beklemek zorundasınız veya Pasaportunuz ile giriş yapabilirsiniz.  
 • Eski, yıpranmış, deforme olmuş, soğuk damgası ( Mührü ) gözükmeyen, 8 yıl ve öncesine ait nüfus cüzdanlarıyla Türk ve Gürcü Gümrükleri pasaport noktalarında geçişinize izin verilmemektedir.  
 • 18 yaşından küçük çocuklar anne ve baba yanında kimlikle gümrük geçişi yapabilirler.  
 • 18 yaşından küçük çocukların anne ve babadan biri yanında bulunmazsa noterden Muvafakatname ile gümrük geçişi yapabilirler.  
 • Gürcistan turlarımıza katılacak çocuklarımızın (bebeklerde dâhil) kimliklerde fotoğraf bulunması zorunlu tutuluyor. Fotoğrafı bulunmayan çocukların geçişlerine izin verilmiyor.  
 • Ülkeye girişlerde et ve süt ürünleri kesinlikle kabul edilmiyor.  
 • Gürcistan Hükümetinin 2014 yılında almış olduğu kararda yasaklı ilaçlar kapsamında içerisinde uyuşturucu ve psikotrop madde ihtiva eden ilaçların ülkeye girişleri yasaktır. ( Dolarin, A – Ferin, Benical, Raydol... Vb. ) .         
 • ÖNEMLİ NOT: Burada Tur Boyunca Kullanacağınız İlaçları Kutuları ile değil adet olarak yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Bavullarda değil el çantanızda taşımanız önerilir.  
 • Ülkeye girişlerde gümrük mevzuatı gereği 30,000 Lari ve üzeri karşılığı olan para ya da altın bulunduran kişilerin beyanda bulunmaları gerekiyor.
 • Gürcistan’dan Türkiye'ye giriş yaparken eşya (alkol veya sigara vb.) getirebilmek için en az 72 saat gitmiş olduğunuz ülkede bulunmak zorunluluğu vardır. 72 Saat kalacağımız için belirli kota kadar, gümrük mevzuatına uygun alkollü alkolsüz içecekler, eşyalar ve sigara getirebilirsiniz.  
 • Kapılarda ve gümrüklerde sizlere emanet paket vermek isteyenler olduğu takdirde lütfen paketleri almayınız.   
 • KKTC vatandaşları AB pasaportu taşıyorlarsa vize mevzuatına göre hareket etmek zorunda, Türk kimliği taşıyorlarsa sadece kimlikle giriş yapabilirler.
 • Suriye ve Kuzey Irak Vatandaşları Gürcistan’a giriş yapamazlar.  
 • Yoğun tatil dönemleri ve resmi tatillerde yaşanacak yoğunluk nedeniyle Gürcistan Sınır Kapılarında hem yaya hem de araç kuyrukları oluşuyor. Bu dönemlere dikkat etmekte yarar var.  
 • Türkiye’nin de yer aldığı 94 ülkenin vatandaşları için 180 gün içinde 90 gün vizesiz kalış süresi sınırlaması kaldırılmış, böylece vatandaşlarımızın Gürcistan’da vizesiz olarak kalış süresi bir yıla çıkarılmıştır.  
 • Nüfus Cüzdanı veya Pasaport ile yurtdışı gezilerimize katılacak misafirlerimiz için tur düzenleyeceğimiz ülkeler ve gümrüklerindeki en son düzenlemeler, yasalar ve uygulamaların katılımcılarımızın takiple mükellef olduklarını bildirmekle birlikte misafirlerimizin yurtdışına çıkışlarında resmi makamlar tarafından çıkışınıza izin verilmemesi veya engellenmesi tamamen kişisel sorumluluğunuzdur.

REZERVASYON ve ÖDEME DETAYLARI:

Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,Mail order formumuzu doldurup bize  fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.  

   

 

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER:

Tur programımız çoğunlukla yaylalarda geçeceği için güneş ısınları ile biraz hasır neşir olacağız:) Onun İçinYanınızda Getirilmesi gerekenler diye küçük bir liste hazırladık. Faktörlü güneş kreminiz (  +18 veya +20 faktör ), Güneş Gözlüğünüz, Polar mont veya kazak, Rahat yürüyüş pantolonu, Yürüyüş Ayakkabınız, Fotoğraf Makinesi  ( yedek pil veya sarj aleti / yedek kartlarınız ), Şort ve Deniz havlusu ( denize ve Nehirlere girmek için ).  Kişisel Eşyalarınız ve İlaçlarınız,Günlük eşyalarınız için Küçük  sırt çantası,  

ULAŞIM:

 

Turkiyenin her ilinden katılıma açıktır. Ana Ulaşım Uçak ile olup,  Ara ulaşımlar katılımcı sayısına göre 17 kişilik Volkswagen Volt, Mercedes Sprinter, 27 kişilik Isuzu Turkuaz ve Novo minibüs araç ile sağlanır.  

 

FOLKLORİK VE SİZİN YÖREYE KATKINIZ :   

Bu yöreyi bizimle keşfiniz sonrasında el sanatlarımız ölmeyecek   

Otantik yöre mutfağı yaşayacak ve unutulanlar yeniden yaşam bulacak.   

Yöre esnafı alışverişlerimiz sayesinde ayakta kalmaya devam edecek.  

Köylü pazarından alacağınız her bir ürün yöre insanına katkı  sağlayacak.Herkes doğduğu  yerde mutlu yaşayacakFolklorik ve Sizin katkılarınızla... 

“Dostluğa, Doğaya ve Otantik Dünyaya Açılan Pencere

      

 

Kaynak : Kurban Bayramı Butik Karadeniz Yaylaları Turu
Tür : Gezi Tarih : 03.10.2014
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: