Yılbaşı Uçaklı Gürcistan Tiflis Turu 29 Aralık-01 Ocak 2017 (Erken Rez)

Anasayfa » Karadeniz Turları » Yılbaşı Uçaklı Gürcistan Tiflis Turu 29 Aralık-01 Ocak 2017 (Erken Rez)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Uçaklı Gürcistan Tiflis Turu 29 Aralık-01 Ocak 2017 (Erken Rez)

"Karadeniz Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Yılbaşı

YILBAŞI ÖZEL GÜRCİSTAN TİFLİS TURU 

YILBAŞI BUTİK GÜRCİSTAN TİFLİS BATUM TURU

YILBAŞI TATİLİ, YILBAŞI TURLARI  

BUTİK GÜRCİSTAN TİFLİS BATUM TURU

UÇAKLI BUTİK TUR 

UÇAK DAHİL ERKEN REZERVASYON

BUTİK YILBAŞI GÜRCİSTAN TİFLİS BATUM TURU 

Tur Tarihleri : 29 ARALIK -01 OCAK 2017 (29 Aralık gecesi Trabzon buluşmalı )  Tur Süresi: 4 Gün- 3 Gece

  ***** 1 GECE AYDER, 1 GECE BATUM OTEL KONAKLAMALI*****  

UÇUŞ DETAYLARI :

29 Aralık 2016 İst -Trabzon Sabiha Gökçen Pegasus Havayolları kalkış ve varış : 22:45 -00:25

01 Ocak 2017 Trabzon -İstanbul Pegasus Sabiha Gökçen kalkış ve varış 22:30 -00:15
*** Uçuş detaylarında değişiklik olabilir.

*** TRABZONDAN İTİBAREN ARA ULAŞIMLAR, REHBERLİK, 2 GECE Y.P KONAKLAMA, 2 KAHVALTI, 2 AKŞAM YEMEĞİ, BATUM TÜM ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL TUR*

MUHTEŞEM COĞRAFYASIYLA YILBAŞINDA GÜRCİSTAN TURU

TİFLİS - GORİ - MSKHETA - KUTAİSİ - BATUM GEZİSİ   BATUMDA AKŞAM YEMEĞİ & TİFLİS'TE AKŞAM YEMEĞİ VE KAFKAS GÖSTERİSİ FİYATA DAHİLDİR.

 

BUTİK BİR TURDUR. Maksimum 25 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

   

TUR PROGRAMI

 

01.GÜN/ : 29 ARALIK 2016 PERŞEMBE/ TÜRKİYE'NİN HER NOKTASINDAN BULUŞMALI -İSTANBUL -TRABZON -    

Siz saygıdeğer misafirlerimizi saat 22.45 de Trabzon Havalimanında karşılıyoruz. Rehberimizin yol boyunca vereceği bilgilerin eşliğinde Hopa sarp sınır kapısına ulaşıyoruz. Gürcistan’a giriş işlemlerimizin ardından ışıklar şehri olarak ta adlandırılan Batum’u panoramik görüyor gece Tiflis yolculuğumuza devam ediyoruz. GECE YOLCULUĞU

 

02.GÜN/ : 30 ARALIK 2016 CUMA / TİFLİS 

Sabah saatlerinde Tiflis’e ulaşıyoruz. Kahvaltımızın alınmasının ardından otelimize yerleşiyoruz. 2 saat kadar dinlendikten sonra Mtkhvari nehrini takip ederek eski Tiflis’e iniyoruz. M.Ö. 12 yy. dayanan tarihini rehberimizden dinliyor, gezimize Sülfür Hamamlarıyla başlıyoruz. Narikala Kalesi ve Metekhi Kilisesini, şehrin kurucusu Kral Vakhtang Gorgasali’nin Heykelini  görüyor, Kutsal Dağ “Mtatsminda” çıkıyoruz. Tiflis’i izledikten Sheridı ve St. George’un altın heykelinin bulunduğu Özgürlük Meydanı, Gürcistan Parlamento, Sovyet döneminden kalma Posta, Opera ve Filarmoni binalarını görüyoruz.  Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Avlabari yakınlarında Ortadoğu’nun en büyük dini yapısı olan St.Trinity (SAMEBA) Katedrali’ni görmeye gidiyoruz. Tiflis şehrini başka bir açıdan görme fırsatını bulduğumuz katedrali ile çevresindeki gezimizi sonlandırıyor otelimize dönüyor, akşam yemeğine kadar dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi restaurantımızda Kafkas gösterisi şeklinde alıyoruz. Konaklama Hotel Cruise, Shine Hotel… Vb

03.GÜN/ : 31 ARALIK 2016 CUMARTESİ / ANTİK BAŞKENT MTSHETA – GORİ - KUTAİSİ - BATUM

 Otelimizde alacağımız kahvaltının sonrasında Tiflis’ten ayrılıyor, 4.yy Hıristiyanlığın kabul yeri olan ve Mtkvari ile Aragvi Nehirlerinin birleştiği yerde kurulmuş olan antik başkent Mtsheta’ya gidiyoruz. Eski evler arasında yapacağımız yürüyüşün ardından UNESCO tarafından koruma altına alınmış olan Svetitskhoveli Kilisesini geziyoruz. Mtsheta’dan ayrılıyor Gori’de 1879 yılında Gori şehrinde doğan 1922 ile 1953 yılları arasında SSCB lideri olan gerçek adı İoseb Cugaşvili, Rusçada çelik anlamına gelen lakabı ile STALİN in 3 bölümden oluşan Stalin’in Evi, Ana Bina Müze’yi ve Stalin’in Vagonu’nu rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Gori şehrini gezdikten sonra, antik dönem krallığı Kolhetti'in başkenti, Homeros'un Argonotların varmayı amaçladıkları şehir diye bahsettiği Kutaisi'ye Batum’a varış. Otelimize yerleşiyor kısa dinlenmenin ardından belirlenen saatte lobide buluşuyor ve akşam yemeğinin alınmasının ardından Sokak eğlencelerine katılabilir veya eğlence merkezlerinde eğlenceye dahil olabilirsiniz. Rehberimiz sizlere yardımcı olacaktır. Konaklama Batum Argo Hotel  / İberia Hotel  www.argohotelbatum.com  / www.hotel –iberia.com… Vb

 

04.GÜN/ : 01 OCAK 2017 PAZAR / BATUM ŞEHİR TURU-TRABZON  

Otelimizde alacağımız geç kahvaltının sonrasında Batum şehir turumuza başlıyoruz. Poseidon Heykeli, Drama Binası, Astroloji Saati, Medea Heykelini görüyor, Piazza Meydanı, Ermeni ve Gürcü Kiliseleri, Türk Mahallesi ve Orta Cami gezilerini tamamlıyor, Okaliptüs ağaçlarının eşliğinde Aziz Andrew Heykeli ve Gonia Hisarını panoramik olarak izledikten sonra Türkiye’ye giriş için Sarp Sınır Kapısındaki işlemlerimizi tamamlıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Trabzon’a hareket ediyoruz. Uçak saatine kadar serbest zaman veriyor sizleri saat 21.00 de Trabzon havalimanına transfer ediyoruz. Bir başka Folklorik Turizm gezimizde buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz. 

Hareket Saatleri ve buluşma noktaları önerilen uçuşlar:

 

30 Aralık gecesi  Trabzon Havaalanında buluşma

Gidiş :  29 Aralık gecesi : ve : İstanbul Atatürk Havalimanı THY Türk Hava Yolları veya Pegasus Havayolları 22:45 İstanbul -Trabzon seferi ile Trabzon'a hareket. Havaalanı buluşma.

Dönüş :  01 Ocak akşamı : Trabzon-İstanbul THY Türk Hava Yolları ve Pegasus Havayolları 22:30 Trabzon -İstanbul seferi ile İstanbul'a dönüş. 

Sizleri Sabah 08:20den itibaren Trabzon Havaalanında karşılıyoruz ve kahvaltıyla programımıza başlıyoruz.Farklı uçuş saatlerini tercih edenler ofisten bilgi alabilirler. 

(Sınırlı Pegasus Uçak Bileti Dahil kontenjanımız için acele edin. Pegasus Uçak bileti haricinde havayolları tercih edenler yukarıdaki önerilen uçuşları kullanabilirler.

Farklı illerden katılmak isteyenler Uçak biletini tura katılacak olanlar kendileri temin edeceklerdir.) 

Not: Uçaklarda yoğunluk nedeniyle Yukarıda belirtilen saatler harici uçak bileti temin edebilecek yolcularımız kendi imkanları ile Adana'ya ulaşmaları gerekmektedir.

HATIRLATMA : 

 • Rehberimiz Grubumuzu Ttabzon havaalanında karşılar.
 • Uçuştan en az 1,5 saat önce havaalanında hazır bulunmanız gerekmektedir. 
 • Gidiş  Check–in İşlemleriniz tarafımızdan yapılacaktır.  
 • Dönüş Check–in işlemleriniz havalimanından kendiniz tarafından yapılacaktır.
 • Acentemiz havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir.
 • Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 Saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan Folklorik Turizm Seyahat Acentası sorumlu tutulamaz.

Gürcistan’a Seyahat Edecek Vatandaşlarımız İçin Seyahat Duyurusu;

 • Türkiye ve Gürcistan vatandaşlarının iki ülke arasında nüfus cüzdanlarıyla seyahat etmelerini sağlayan düzenlemenin 10 Aralık 2011’de yürürlüğe girmesiyle vatandaşlarımız, Gürcistan’a, her girişte 90 günü aşmayan seyahatleri için vizesiz ve “nüfus cüzdanı” veya geçerli pasaportlarıyla seyahat edebilirler.
 • Nüfus cüzdanlarıyla Gürcistan’a gitmek üzere ülkemizden çıkacak vatandaşlarımıza çıkış işlemlerini gerçekleştiren görevlilerce “Giriş-Çıkış Formu” verilmektedir.
 • Vatandaşlarımızın bu belgeyi Gürcistan’da kaldıkları süre boyunca yanlarında taşımaları ve ülkemize geri girişlerinde nüfus cüzdanlarıyla birlikte hudut görevlilerine ibraz etmeleri zorunludur.
 • İki ülke vatandaşlarının nüfus cüzdanlarıyla seyahatleri yalnızca Türkiye ve Gürcistan arasında mümkündür. Üçüncü ülkelere seyahatler için pasaport gerekecektir.
 • Nüfus cüzdanıyla Gürcistan’a seyahat edecek 18 yaşından küçük vatandaşlarımız, mevzuatımız uyarınca anne ve babalarının birlikte nezaretinde veya yanlarında bulunmayan anne ve babasının yazılı resmi muvafakatini ibraz etmek suretiyle ülkemizden çıkış işlemi yapabileceklerdir.
 • Sadece nüfus cüzdanıyla seyahat eden vatandaşlarımızın nüfus cüzdanlarını kaybetmeleri olasılığına binaen, Tiflis Büyükelçiliğimizde veya Batum Başkonsolosluğumuzda ülkemize geçişlerini teminen geçici pasaport müracaatlarında bulunabilmeleri için yanlarında fotoğraflı bir başka belgeyi daha (ehliyet, öğrenci kimliği v.s.) bulundurmaları önem arz etmektedir.
 • Gürcistan’a seyahat edecek vatandaşlarımızın pasaportlarında, Abhazya’ya ve Güney Osetya’ya deniz yoluyla ve/veya başka ülkeler üzerinden seyahat ettiklerini gösteren damga veya mühür bulunduğu takdirde Gürcistan’a girişlerinde hapis ve/veya para cezasına çarptırılmaları söz konusu olabilecektir.
 • Gürcistan’a seyahat edecek vatandaşlarımızın yanlarında 30.000 Lari veya üzerindeki bir meblağa tekabül eden Türk Lirası/döviz bulundurmaları halinde, Gürcistan gümrük memurlarına önceden sözlü veya yazılı olarak paralarını beyan etmeleri önem taşımaktadır. Beyan edilmeyen nakit paraya, Gürcistan mevzuatı uyarınca el konulmaktadır.
 • Döviz ofisinde paralarımızı LARİ ye dönüştüreceğiz. Harcamadığınız LARİ leri tekrar Türk parasına dönüştürülebilir.
 • Gümrük çıkışında ( Gürcistan Freeshop'unda) gümrüksüz alışveriş (Freeshop) imkanı vardır. 
 • Gürcistan’da iletişim sağlamak için cep telefonlarının uluslararası iletişime açık olması gerekmektedir. 
 • Gürcistan’dan bir Türkiye'yi aramak için numaranın başına + 90 ilave edilmelidir. Örnek : + 90 452 222 33 52
 • Gürcistan saati Türkiye’den Batum'da1 saat, Tiflis'te 2 saat ileridir.Örneğin; Türkiye’de saat 01.00 iken Gürcistan’da Batum'da 02.00 Tiflis'te 03,00  

OTELLER : 

Ayder Otelleri ( 1 gece), Batum otelleri (1 gece) Tüm odalarda duş,wc, saç kurutma, TV (Yoğunluk olması durumunda benzeri otellerde konaklama yapılabilir.) 

 

TUR FİYATI : 

UÇAK DAHİL FİYATLARIMIZ:  

 

TUR ÜCRETİ

Tur fiyatı (Yetişkin Kişibaşı)

06-12 Yaş Çocuk

Tek Kişilik oda (sngl)

Tur fiyatı (Yetişkin Kişibaşı)

ERKEN REZERVASYON

ŞİMDİ ÖDE.İNDİRİMLİ ÖDE

06-12 Yaş Çocuk

ERKEN REZERVASYON

ŞİMDİ ÖDE.İNDİRİMLİ ÖDE

Tek Kişilik oda (sngl) 

ERKEN REZERVASYON

ŞİMDİ ÖDE.İNDİRİMLİ ÖDE

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3-6 taksit)

.-TL

.-TL

.-TL

990.-TL

960.-TL

1195.-TL

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

.-TL 

.-TL

.-TL

945.-TL

915.-TL

1150.-TL

  

Belirtilen Fiyat 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Fiyatıdır. Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında 6-12 yaş çocuk konaklarsa geçerlidir. 

 

UÇAK HARİÇ FİYATLARIMIZ:  

  

TUR ÜCRETİ

Tur fiyatı (Yetişkin Kişibaşı)

06-12 Yaş Çocuk

 

Tek Kişilik oda (sngl)

Tur fiyatı (Yetişkin Kişibaşı)

ERKEN REZERVASYON

ŞİMDİ  ÖDE.İNDİRİMLİ ÖDE

06-12 Yaş Çocuk

ERKEN REZERVASYON

ŞİMDİ ÖDE.İNDİRİMLİ ÖDE

Tek Kişilik oda (sngl) 

ERKEN REZERVASYON

ŞİMDİ ÖDE.İNDİRİMLİ ÖDE

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3-6 taksit)

.-TL

 .-TL

.-TL

730.-TL

 700.-TL

935.-TL

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

.-TL 

 .-TL

.-TL

685.-TL

655.-TL

890.-TL

  

Belirtilen Fiyat 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Fiyatıdır. Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında 6-12 yaş çocuk konaklarsa geçerlidir.

 
 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR : 

 

 • Ana Ulaşım Uçak , 
 • Bölgedeki tüm ara ulaşımlar, (Hizmetimiz Trabzon Havaalanı başlar, Trabzon havaalanı biter. (Her ilden katılıma açık bir turdur. İstanbul dışından başvuranlar uçak hariç satın alabilirsiniz.)
 • 1 Gece Tiflis Otel Konaklaması
 • 1 gece Batum otelleri konaklama 
 • Otellerde alınacak 2 sabah kahvaltısı,
 • Restaurantlarda alınacak 2 akşam yemeği
 • 1 Akşam yemeği Batum'da Restaurantta 
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti, (Türkçe ve Gürcüce)
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Milli park ve otopark giriş ücretleri,
 • Tüm çevre gezileri,
 • Araç içi Yöresel İkramlar,
 • Dostluk ve Güleryüz... 

 

 • Tur Ücreti Dışındakiler: Batum’daki Yılbaşı Eğlencesi ( Otellerde veya Eğlence Merkezlerinde ) Sokak Eğlencesi Ücretsiz , Seyahat sağlık sigortası (zorunlu), Stalin müzesi giriş ücreti , Yurtdışı çıkış harcı, tüm öğle Yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler, Otellerdeki mini bar harcamaları , bahşişler ve  diğer ekstralar. Belirtilen dışındaki yemekler.  

 

REZERVASYON ve ÖDEME DETAYLARI:

Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,Mail order formumuzu doldurup bize  fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.  

   

 

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER:

Tur programımız çoğunlukla yaylalarda geçeceği için güneş ısınları ile biraz hasır neşir olacağız:) Onun İçinYanınızda Getirilmesi gerekenler diye küçük bir liste hazırladık. Faktörlü güneş kreminiz (  +18 veya +20 faktör ), Güneş Gözlüğünüz, Polar mont veya kazak, Rahat yürüyüş pantolonu, Yürüyüş Ayakkabınız, Fotoğraf Makinesi  ( yedek pil veya sarj aleti / yedek kartlarınız ), Şort ve Deniz havlusu ( denize ve Nehirlere girmek için ).  Kişisel Eşyalarınız ve İlaçlarınız,Günlük eşyalarınız için Küçük  sırt çantası,  

ULAŞIM:

 

Turkiyenin her ilinden katılıma açık olduğundan ana ulaşım uçak dahil edilmemiştir. Ana Ulaşım Uçak ile olup,  Ara ulaşımlar katılımcı sayısına göre 17 kişilik Volkswagen Volt, Mercedes Sprinter, 27-31 kişilik Isuzu Turkuaz ve Novo minibüs araç ile sağlanır.  

 

FOLKLORİK VE SİZİN YÖREYE KATKINIZ :   

Bu yöreyi bizimle keşfiniz sonrasında el sanatlarımız ölmeyecek   

Otantik yöre mutfağı yaşayacak ve unutulanlar yeniden yaşam bulacak.   

Yöre esnafı alışverişlerimiz sayesinde ayakta kalmaya devam edecek.  

Köylü pazarından alacağınız her bir ürün yöre insanına katkı  sağlayacak.Herkes doğduğu  yerde mutlu yaşayacak. Folklorik ve Sizin katkılarınızla... 

“Dostluğa, Doğaya ve Otantik Dünyaya Açılan Pencere

      

 

 

 

 

Kaynak : yılbaşı gürcistan tiflis turları, tur, batum
Tür : Diğer Tarih : 29.12.2016
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: