30 Ağustos Assos Kazdağı Bozcaada Turu 30 Ağustos-01 Eylül 2017

Anasayfa » 30 AĞUSTOS TURLARI » 30 Ağustos Assos Kazdağı Bozcaada Turu 30 Ağustos-01 Eylül 2017
share on facebook  tweet  share on google  print  

30 Ağustos Assos Kazdağı Bozcaada Turu 30 Ağustos-01 Eylül 2017

"30 AĞUSTOS TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
30

KURBAN BAYRAMI ASSOS -KAZDAĞI -BOZCAADA TURU

 

Tur Tarihleri : 1.PERİYOT : 30 AĞUSTOS-01 EYLÜL/ 2.PERİYOT : 02-04 EYLÜL 2017 (29 Ağustos ve 01 Eylül gecesi hareket) Tur süresi : 3 gün-2 gece 

 

****GİDİŞ -DÖNÜŞ ULAŞIMLAR, REHBERLİK, 2 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA, 2 AÇIK BÜFE KAHVALTI, 2 AKŞAM YEMEĞİ, BOZCAADA FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETLERİ, ECEABAT-ÇANAKKALE FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETLERİ, OTOPARK VE OTOBAN ÜCRETLERİ, ASSOS, KAZDAĞI, BOZCAADA GEZİLERİ DAHİL TUR ****

 

GEZİLECEK YERLER : 

ÇANAKKALE -BOZCAADA - BOZCAADA SOKAKLARI -AYAZMA PLAJI -AYA PEREŞKEVİ -POLENTE FENERİ -RÜZGAR GÜLLERİ -ASSOS -ASSOS KADIRGA KOYU -KAZDAĞLARI -ADATEPE KÖYÜ -ZEUS ALTARI -TAHTAKUŞLAR KÖYÜ -HASANBOĞULDU VE SUTÜVEN ŞELALELERİ -ZEYTİNYAĞI MÜZESİ- BEHRAMKALE KÖYÜ -ATHENA TAPINAĞI -ASSOS ANTİK LİMAN      

Rezervasyonlarınızda gecikmemenizi öneririz.  

TUR PROGRAMI

 

1.Gun / 29 Ağustos ve 01 Eylül gecesi Kurban bayramı Assos Kazdağı Bozcaada Turu için İstanbul'dan hareket;  

22:30 : Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü( Otopark çıkışı Işıklar önü ) 23:00 Mecidiyeköy Ziraatbank Önü 23:30 : Ömür Plaza Önü 01:00 : Tekirdağ Özcanlar Köfte salonu Önü  

2.Gün/ ÇANAKKALE -BOZCAADA - BOZCAADA SOKAKLARI -AYAZMA PLAJI -AYA PEREŞKEVİ -POLENTE FENERİ -RÜZGAR GÜLLERİ -ASSOS  

İstanbul'dan hareketle Tekirdağ -Keşan -Gelibolu-Çanakkale güzergahını takip ederek  sabah saatlerinde Bozcaada iskelede oluyoruz. Serbest alacağımız kahvaltı ardından 19 Mayıs Kuzey Ege turumuza Şirin sokakları ve eski Rum evleriyle, üzüm bağlarıyla, pırıl pırıl deniziyle bizi büyüleyecek olan Bozcaada’nın sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Bozcaada’nın tarihi hakkında Rehberimizden bilgi alıyoruz ve sokaklarını geziyoruz. Ardından Bozcaada'nın en meşhur plajı Ayazma'ya geçip hava müsaitse deniz keyfi için sizleri serbest bırakıyoruz. Günboyu Egenin serin sularında deniz keyfiyle 19 Mayıs Assos Kazdağı Bozcaada turu Tatilinize başlıyorsunuz. Günün kalan kısmını deniz, güneş, havuz, kum olarak değerlendirebilirsiniz. Yolumuz üzerinde Aya Pereşkevi hakkında rehberimizden bilgi alıyoruz.Öğlen adaya özgü meze ve balıkları tadabilirsiniz. (ekstra) Sonrasında Bozcaada üzüm bağlarını ve bağevleri arasından keyifli bir yolculukla Polente Fenerine geçiyoruz. Polente Feneri ve Rüzgar Gülleri eşliğinde görüntüleri izlemeye gidiyoruz. Temiz ada havası, kekik kokuları ve Rüzgar güllerinin sesi eşliğinde fotoğraflarımızı çekip Bozcaada'dan ayrılıyoruz. Ardından otelimize geçiyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği  otelimizde. 

2.Gün/ ASSOS KADIRGA KOYU -KAZDAĞLARI -ADATEPE KÖYÜ -ZEUS ALTARI -TAHTAKUŞLAR KÖYÜ -HASANBOĞULDU VE SUTÜVEN ŞELALELERİ -ZEYTİNYAĞI MÜZESİ 

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı ardından Kazdağları gezmek üzere otelimizden hareket ediyoruz. İstemeyenler otelimizde kalıp gün boyu otelimizin havuz, deniz, güneş, kum vs. olanaklarından faydalanabilir. 

Bizimle gelenlerle Kazdağlarının muhteşem manzaraları eşliğinde doğası ve mitolojik öyküleriyle ünlü Hasanboğuldu, Sutüven Şelalesini gezmeye gidiyoruz. Buz gibi Kazdağı Şelale sularında isteyenler yüzüyor, serinliyor. Muhteşem Sutuven  şelalesini fotoğraflayıp ardından Hasan'ın Boğulduğu Gölete vardığımızda ise Rehberimizden Hasanın hüzünlü  hikayesini dinliyoruz.

Sonrasında Taş ustalığının en güzel örneklerinin bulunduğu  Adatepe köyü. Adatepe Köyünü geziyor , tarihte ilk güzellik yarışmasının yapıldığı Zeus Altarına uğrayıp buranın mitolojik öyküsünü dinliyoruz. Burada da manzaranın güzelliği adeta  bizi büyülüyor. Bir sonraki durağımız özel bir müze olan Tahtakuşlar Köyündeki Etnografya müzesi geziyoruz. Köy gezisi sonrası yolumuz üzerinde Zeytinyağı Müzesinde zeytinyağı yapımı hakkında bilgiler alıp, tadım sonrası alışverişimizi yapıyoruz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.   

 

2.Gün/ ASSOS -BEHRAMKALE KÖYÜ -ATHENA TAPINAĞI -ASSOS ANTİK LİMAN -ÇANAKKALE -İSTANBUL 

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı ardından bugün 19 Mayıs Kuzey Ege turumuzun son günündeyiz. Eşyalarımızı aracımıza yerleştirip otelimizden ayrılıyoruz. İlk gezi noktamız Doğayla, denizle ve tarihle içiçe bir mekan  olan Assos Behramkale köyü ile gezimize başlıyoruz. Behramkale Köyünde yöreye özgü taş evler arasından geçip Felsefeninde doğduğu ilk yer olarak bilinen eski adı Behramkale olan Assos’ta  Athena Tapınağı’na çıkıyoruz. Athena Tapınağı aynı zamanda Aristo’nun felsefe okulunu kurduğu yer.  Edremit Körfezinin muhteşem manzarası eşliğinde Rehberimizin Athena Tapınağı hakkında bilgilerini dinleyip, fotoğraf çekimlerimizi yapıyoruz. Sonrasında Assos Limana iniyoruz. Assos Antik Limanda vereceğimiz serbest zamanı,  denize nazır serin ege rüzgarları içinizi ferahlatırken  çaylarınızı ve kahvelerinizi yudumlayarak geçirebilirsiniz. Hediyelik eşya alışverişi yapabilirsiniz. Dönüş yolumuz üzerinde Çanakkale merkeze geçiyoruz. Çanakkale merkezde Truva Atı hatıra fotoğrafı çekimleri sonrası İstanbul'a dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Normal trafik koşullarında gece 23:30/ 00:30 civarı İstanbul'da oluyoruz. Farklı Folklorik Turizm turlarında buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. 

Diğer Kurban bayramı gezileri incelemek için tıkla

 

 

   

 

HAREKET NOKTALARI ve SAATLERİ :

Assos -Kazdağı -Bozcaada turu Perşembe Akşamı İstanbuldan Hareket

 

22:30 : Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü( Otopark çıkışı Işıklar önü ) 

23:00 Mecidiyeköy Ziraatbank Önü 

23:30 : Ömür Plaza Önü 

01:00 : Tekirdağ Özcanlar Köfte salonu Önü

 

AKTİVİTELER :

Tarih, Kültür, deniz  ve Doğayla içiçe bir program sizler için hazırladık. 

KONAKLAMA :

  

Altınoluk 3 ve 4* standardı Oteller Konaklamalı: Tüm Odalarda uydu yayını olan LCD televizyon, telefon, kablosuz internet bağlantısı, minibar, kettle, tuvalet masası ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

 

KİMLER KATILABİLİR :

Her yaştan ciddi sağlık problemi olmayan herkes katılabilir.

TUR FİYATI : 

 
 

TUR ÜCRETİ :

 

Tur fiyatı

(2 ve 3kişilik odada Kişibaşı)

 

06-12 yaş

 

Tek Kişilik oda

(Sngl oda)

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3-6-9 taksit)

725.-TL 625.-TL 955.-TL

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

695.-TL 595.-TL 925.-TL
 
 

Belirtilen Fiyat 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Fiyatıdır. 

Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında 6-12 yaş çocuk konaklarsa geçerlidir. 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR ve OLMAYANLAR :

 

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

 • Ulaşım ,
 • Profesyonel Kokartlı Rehberlik , 
 • 2 gece Altınoluk 3 ve 4* standardı otelleri Konaklama,
 • 2  sabah kahvaltısı açık büfe ,
 • 2 Akşam yemeği Set Menü veya Açık büfe 
 • Feribot geçiş ücretleri( Eceabat -Çanakkale/ Geyikli -Bozcaada / Bozcaada -Geyikli/ Çanakkale -Eceabat geçişleri 
 • Program dahilinde Assos -Kazdağı -Bozcaada Çevre gezileri,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası,
 • Otopark ve otoban ücretleri
 • Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücreti Dışındakiler:

Yolda alınan yemek ve içecekler, müze ve ören yeri giriş ücretleri , 1.gün kahvaltı, öğle yemekleri , kişisel harcamalar, minibar harcamaları 

REZERVASYON ve ÖDEME DETAYLARI :

Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezarvasyon formu ile  gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.

Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,Mail order formumuzu doldurup bize  fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.   

     

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER :

*İnceden kalına doğru giyim tarzı.

*Spor veya rahat ayakkabılar tercih edilmelidir.

*Mayo,şort Ani hava değişimine uyabilecek Kıyafetler (Hırka, yelek,yağmurluk...)

*Fotoğraf Makinesi ve Yeterli Sayıda Film  ve Pil 

ULAŞIM:

 

Ulaşım Aracı :  Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve  özel olarak turizm için tasarlanmış  Lüks yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre  27 veya 31 Kişilik İsuzu Turkuaz , Novo, Otokar- Sultan Minibüs veya 46 kişilik Safir, Man, Travego, Tourismo otobüs araçlar  ile seyahat edilmektedir. Araçlarda oturma planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. 

FOLKLORİK VE SİZİN YÖREYE KATKINIZ

         

 • Bu yöreyi bizimle keşfiniz sonrasında el sanatlarımız yaşayacak.·         
 • Otantik yöre mutfağı yaşayacak ve unutulanlar yeniden yaşam bulacak.·         
 • Yöre esnafı alışverişlerimiz sayesinde ayakta kalmaya devam edecek.·         
 • Köylü pazarından alacağınız her bir ürün yöre insanına katkı  sağlayacak.
 • Herkes doğduğu  yerde mutlu yaşayacakFolklorik ve Sizin katkılarınızla...

“Dostluğa, Doğaya ve Otantik Dünyaya Açılan Pencere”

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak : 30 Ağustos Assos Kazdağı Bozcaada Turu, turları
Tür : Diğer Tarih : 06.07.2017
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: