Yılbaşı Vizesiz Ukrayna Kiev Turu 29 Aralık -01 Ocak 2017

Anasayfa » Yılbaşı Turları » Yılbaşı Vizesiz Ukrayna Kiev Turu 29 Aralık -01 Ocak 2017
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Vizesiz Ukrayna Kiev Turu 29 Aralık -01 Ocak 2017

"Yılbaşı Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Yılbaşı

YILBAŞI UKRAYNA KİEV TURU

                      

KİEV TURU

Vize YOK !!

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

29 ARALIK 2016 – 1 OCAK 2017

  

VİZESİZ

 

                              

Tur Tarihleri : 29 ARALIK -01 OCAK 2017 Tur süresi :  4 gün -3 gece

 UÇUŞ DETAYLARI :

29 Aralık 2016 İst Sabiha Gökçen-Viyana kalkış ve iniş saatleri 09:40 - 11:40
 01 Ocak 2017 Viyana -İstanbul Sabiha Gökçen Kalkış ve iniş saatleri 12:40 -14:45

*** Uçuş detaylarında değişiklik olabilir.

GEZİLECEK YERLER : 

Özgürlük Meydanı, Kiev’in ana merkez meydanı. Günümüzde büyük bir alışveriş merkezi, özgürlük heykeli, Kiev’in kurucularının heykeli ve şehrin giriş kapılarından biri sembolik olarak bu meydanda bulunmaktadır.

Khreshchatyk Caddesi, 1100 metre uzunluğundaki bu caddede sağlı sollu pek çok dünyaca ünlü mağaza bulunmakta.

Andrevski yokuşu; Ayasofya meydanıyla, Kontraktova meydanını birbirine bağlayan tarihi bir sokaktır. Bir diğer deyişle yönetim merkezi olan üst şehirle halkın yaşadığı alt şehiri bir birine bağlayan merkezi, tarihi bir sokaktır.

Svetoya Sofya Katedrali, Ukrayna’da UNESCO tarafından dünya mirası listesine dahil edilen ilk yapı olan Svetoya Sofya.

Şehir simgelerinden biri olan Altın Kapı (Zoloti Vorota) görme fırsatı.

II. Dünya Savaşı Müzesi görme fırsatı

Mariyinsky Sarayı Mavi-Krem renklerden oluşan muhteşem güzellikteki sarayı görme fırsatı.  

  

TUR PROGRAMI

  

01.GÜN/ : İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN -KİEV / 29 ARALIK 2016 PERŞEMBE

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 06:40'ta buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, Saat 09:40’ta Türk Havayollarına ait TK 455 sefer sayılı  uçağıyla Kiev’e  hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından saat yerel saatle 11:40'ta Kiev’e varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından özel aracımızla panaromik Kiev turumuz için havalimanından hareket ediyoruz.  Turumuzda Dnyepr Nehri kıyısından Kiev’in Kurucuları heykeli, Parlamento, Başbakanlık binalarını gördükten sonra tarihi Kiev’in ana meydanından geçip Burada bulunan Kardeşlik ve Dostluk Tepesinde Kiev’in en eski Podol semtine yüksekten görüyoruz. Ardından St.Sofia Katedrali’ni görüp, Tarihi Andrevski Yokuşunda, dileyenlerin hediyelik ve yağlı boya tablolar alabileceği kısa bir serbest zaman veriyoruz. Sonrasında otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

02.GÜN/ : KİEV / 30 ARALIK 2016 CUMA

 

Sabah kahvaltı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan Pecharskaya Lavra Manastırı ve Mikrominyatür Müzesi Turu’na katılabilirler. Manastır, eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kuruluşu XI y.y. ortalarıdır. Tarih içinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. Günümüzde Manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır.’’ Yine manastır içerisindeki Güzel Sanatlar ve tarih müzesi, ardından da Ukraynalı Sanatçı Mykola Syadristy tarafından yaratılan, ancak merceklerle görülebilen eşsiz eserleri ziyaret ediyoruz. Turun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Pecharskaya Lavra Manastırı ve Mikrominyatür Müzesi Turu :  35 € 

03.GÜN/ : KİEV / 31 ARALIK 2016 CUMARTESİ

Sabah kahvaltı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra 2. Dünya savaşı müzesi turuna katılabilirler. 2. Dünya Savaşı Müzesi, ikinci dünya savaşı zaferi anısına yapılmış olan büyük bir komplekstir. Açık ve kapalı kısımdan oluşur. Açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dünya savaşında kullandığı savaş uçakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dünya savaşına ait bütünüyle orijinal olarak saklanmış belge ve araç gereçleri yakından görme şansı bulacağımız bu turumuzda Savaşla ilgili her turlu dokuman ve teknik unsurlar sergilenmektedir.. Turun bitimiyle beraber otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği yılbaşı programlarına katılabilirler. Geceleme otelimizde.

2.Dünya Savaşı Müzesi turu :  35 €

04.GÜN/ : KİEV -İSTANBUL / 01 OCAK 2017 PAZAR

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayollarına ait TK 456 sefer sayılı uçağı ile saat 12:40’ta İstanbul'a hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından İstanbul'a saat 14:45’te varış ve turumuzun sonu.  Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…

 

OTELLER :

 

4*President Hotel vb.  – Standart Oda, kahvaltı dahil konaklama

http://www.president-hotel.com.ua/en/hotel/info_en/ 

 

FİYATLAR : 

 

 

 

TUR ÜCRETİ :

 

Tur fiyatı 

2 ve 3 kişilik odada kişibaşı 

PROMOSYON

02-11 yaş Tek Kişilik Oda (sngl)

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3-6 taksit)

SORUNUZ SORUNUZ SORUNUZ

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

499 YERİNE 399.-Euro 479.-Euro YERİNE 379 Euro 599.-Euro YERİNE 499 Euro
 
 

Belirtilen Fiyat 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Fiyatıdır. 

Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında 02-11 yaş çocuk konaklarsa geçerlidir.

 
  

 

VİZE HAKKINDA :

T.C. vatandaşlarına Ukrayana vize uygulaması yoktur. Geziye katılabilmek için, seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Pasaportlarda her hangi bir tahribat (yırtık, kopmuş sayfa, imzasız olma vb.) olması durumunda gümrük girişlerinde pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Türk vatandaşı olmayan misafirlerimizin ilgili konsolosluklara danışmaları gerekmektedir.


Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ —

 • Türk  Havayolları Tarifeli seferi ile Istanbul - Kiev  gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti   —
 • Havalimanı vergileri  —
 • Belirtilen otellerde 3 gece konaklamalar
 • Sabah kahvaltıları 
 • Kiev panoramik şehir turu
 • Marakeş’te panoramik şehir turu
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
 • Türkçe Rehberlik hizmeti —     

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ —  

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli —(15.-TL)
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, — 
 • Ekstra turlar
 • Ek bagaj ücreti
 • Seyahat sigortası—

 

REZERVASYON ve ÖDEME DETAYLARI:

Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,Mail order formumuzu doldurup bize  fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.  

   

TUR KATILIM KOŞULLARI LÜTFEN OKUYUNUZ.

1- Folklorik Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. 2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Folklorik Tur sorumlu tutulamaz. Folklorik Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.5- Tura katılım için Folklorik Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Folklorik Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir. 6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. 8- Folklorik Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Folklorik Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Folklorik Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Folklorik Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. 10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Folklorik Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Folklorik Tur sorumlu tutulamaz.11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Folklorik Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 12- Folklorik Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Folklorik Tur misafirleri Folklorik Tur sorumluluğundadır.16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.17- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

OKUYUNUZ.  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                     

Kaynak : Yılbaşı Vizesiz Ukrayna Kiev Turu, turları
Tür : Diğer Tarih : 29.12.2016
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: