Kurban Bayramı Maldivler & Singapur & Phuket Turu 17-27 Eylül 2015

Anasayfa » Maldivler Turları » Kurban Bayramı Maldivler & Singapur & Phuket Turu 17-27 Eylül 2015
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Maldivler & Singapur & Phuket Turu 17-27 Eylül 2015

"Maldivler Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Kurban

 MALDİVLER (3) & SİNGAPUR (2) & PHUKET (3)

Emirates Havayolları Tarifeli Seferi ile

17 Eylül 2015 Hareket…

8 Gece

 

 

 

TUR PROGRAMI

 

01.GÜN/ : PERŞEMBE İSTANBUL -DUBAİ 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 17.00`da buluşma ve sonra Emirates Havayolları EK 122 sefer sayılı uçuş ile saat 19.25’te Dubai’ye uçuş. Dubai yerel saati ile 00.45’da varış. Emirates Havayollarının EK 658 sefer sayılı uçağı ile 03.25’da Maldivler’e hareket. Geceleme uçakta.

 

02.GÜN/ : CUMA DUBAİ -MALDİVLER

 

Yerel saat ile 08.35’te Maldivler’e varış otelimize transfer. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Akşam yemeği ve geceleme otelinizde. 

 

03.GÜN/ : CUMARTESİ MALDİVLER    

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

 

04.GÜN/ : PAZAR MALDİVLER

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Akşam yemeği ve geceleme otelinizde. 05.GÜN/ : PERŞEMBE MALDİVLER & DUBAİ

05.GÜN/ : PAZARTESİ  MALDİVLER SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından Male havalimanına transfer.  Yerel havayolları ile Singapur’a hareket. özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman.  Geceleme otelinizde.

 

 

06.GÜN/ : SALI SİNGAPUR

 

Sabah kahvaltısının ardından Singapur şehir turu için hareket. Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sentosa Adası’’ turuna katılabilirler. Sentosa Singapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Gece Safarisi ‘’ turuna katılabilirler. Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yuruyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir aksam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

07.GÜN/ : ÇARŞAMBA SİNGAPUR -PHUKET  

 

Sabah  kahvaltısı ve odaların boşaltılması ve Dubai havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayolları’nın EK 121 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.20’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.   

Sabah kahvaltısının ardından Singapur havalimanına transfer.  Yerel havayolları ile Phuket’e hareket. özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği akşam yemekli Phuket Fantasea turuna katılabilirler. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Otele dönüş.  Geceleme otelimizde. 

08.GÜN/ : PERŞEMBE  PHUKET    

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Phi Phi Adası’’ turuna katılabilirler. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

09.GÜN/ : CUMA PHUKET  

 Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Acık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş.  Geceleme otelimizde.

10.GÜN/ : CUMARTESİ PHUKET   

 Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Fil Safarisi turuna katılabilirler. Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Tur sonrası havalimanına transfer.

11.GÜN/ : PAZAR PHUKET -DUBAİ -İSTANBUL  

Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 379 sefer sayılı uçuşu ile 00.15 de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 03.55 da Dubai’ye varış. Öğleden sonra Emirates Havayolları’nın EK 123 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.20’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14.55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 Önemli Not : Rezervasyon esnasında misafirlerin, DOĞUM TARİHİ – PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirilmesi zorunludur.  

 

   

 

 

       

OTELLER :

 

 

 Maldivler / 3* Fun Island Resort vb. (Full Board)

http://www.funislandmaldives.com/

(Beach front Room) & Singapur /

4* Elizabeth Hotel (Bed & Breakfast)

www.theelizabeth.com.sg/‎ (standart room) &

Phuket / 3* Ibis Hotel (Bed & Breakfast)

www.ibis.com/Phuket‎ (standart room)                    

 

 

TUR ÜCRETİ :

 

Tur fiyatı 

2 ve 3 kişilik odada kişibaşı 

0-02 Yaş 03-12 yaş Tek Kişilik Oda (sngl) 

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3-6 taksit)

2267.Euro 270.-Euro 2105.-Euro 3347.-Euro

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

2099.Euro 250.-Euro 1949.Euro 3099.-Euro
 
 

Belirtilen Fiyat 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Fiyatıdır. 

Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında 02-12 yaş çocuk konaklarsa geçerlidir.

 

       

OTELLER :

 

 

Maldivler / 4* Thulhagiri Island Resort vb. (Half Board)

www.thulhagiri.com.mv                           (beach bungalow)

& Singapur / 4* Concorde Hotel (Bed & Breakfast)

singapore.concordehotelsresorts.com (standart room)

& Phuket / 4* Mercure Phuket Deevana (Bed & Breakfast) www.mercurephuketdeevana.com/‎ (standart room) 

 

 

TUR ÜCRETİ :

 

Tur fiyatı 

2 ve 3 kişilik odada kişibaşı 

0-02 Yaş 03-12 yaş Tek Kişilik Oda (sngl) 

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3-6 taksit)

2591.Euro 270.-Euro 2429.-Euro 3941.-Euro

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

2399.Euro 250.-Euro 2249.Euro 3649.-Euro
 
 

Belirtilen Fiyat 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Fiyatıdır. 

Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında 02-12 yaş çocuk konaklarsa geçerlidir.

 

 

       

OTELLER :

 

 Maldivler/5* Paradise Island Resortvb. (Half Board)

www.paradiseislandmaldives.net (superior beach bungalow)                                   

& Singapur / 5* Orchard Hotel (Bed & Breakfast)

www.millenniumhotels.com.sg/‎  (standart room) &

Phuket / 5* Millennium Patong Hotel (Bed & Breakfast) www.millenniumhotels.com/millenniumpatong (standart room)                    

 

 

TUR ÜCRETİ :

 

Tur fiyatı 

2 ve 3 kişilik odada kişibaşı 

0-02 Yaş 03-12 yaş Tek Kişilik Oda (sngl) 

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3-6 taksit)

2807.Euro 270.-Euro 2645.-Euro 4427.-Euro

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

2599.Euro 250.-Euro 2449.Euro 4099.-Euro
 
 

Belirtilen Fiyat 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Fiyatıdır. 

Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında 02-12 yaş çocuk konaklarsa geçerlidir.

 

 

 

       

OTELLER :

 

Maldivler/5* Sheraton Full Moon vb.

(Bed & Breakfast)

http://www.sheratonmaldives.com/ (Beach front dlx room)                                   

& Singapur / 5* Mandarin Orchard Hotel

(Bed & Breakfast)

www.meritushotels.com/mandarin-orchard (standart room)

& Phuket / 5* Radisson Blu Hotel (Bed & Breakfast) www.radissonblu.com/resort-phuket (standart room)

TUR ÜCRETİ :

 

Tur fiyatı 

2 ve 3 kişilik odada kişibaşı 

0-02 Yaş 03-12   yaş Tek Kişili Oda  (sngl) 

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3-6 taksit)

3003.Euro 270.-Euro 2861.-Euro 4913.-Euro

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

2799.Euro 250.-Euro 2649.Euro 4549.-Euro
 

Belirtilen Fiyat 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Fiyatıdır. 

Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında 02-12 yaş çocuk konaklarsa geçerlidir.

   

VİZE HAKKINDA :

 BU TUR İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR. T.C. VATANDAŞLARI DÖNÜŞ TARİHİ İTİBARİ İLE 6 AY GEÇERLİ SÜRESİ OLAN PASAPORTLARIYLA GİRİŞ YAPABİLMEKTEDİR.****

 

 

  Önemli Not : Rezervasyon esnasında DOĞUM TARİHİ – PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirilmesi zorunludur. 

Dubai programlarımızda rehber Dubai karşılamalı olabilir, pakete dahil rehberlik hizmeti panoramik şehir turu ve gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

UYARI: Folklorik Turizm, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.   Aynı destinasyon için alternatifli oteller verildiği ve/veya sadece kategori bilgisi verildiği durumlarda konaklayacağınız otelleri gezi hareketinden 48 saat önce acentenizden öğrenebilirsiniz.  

 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür.
 • Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir.
 • Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
 • Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir.
 • Bu durumda Folklorik Turizm olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde turlar yapılamamaktadır.

TUR ÜCETİNE DAHİL OLAN VE OLMAYAN HİZMETLER :

  

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ —

 • İstanbul – Dubai / Male – Male / Dubai – Istanbul parkurunda Emirates Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
 • Maldivler - parkurunda Yerel Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti 
 • Singapur -Phuket parkurunda —Yerel Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti 
 • Maldivler (3) & Singapur (2)  Phuket (3) toplam 8 gece konaklama
 • Maldivler alan – otel – alan transferleri, (Speed boat ile)
 • Maldivler’de transferler esnasında asistanlık hizmeti. (İngilizce olarak verilecektir)
 • Panaromik Singapur şehir turu (İngilizce olarak verilecektir)
 • Phukette Türkçe Rehberlik hizmeti
 • Singapur ve Phuket parkurunda Havalimanı -Otel Havalimanı transferleri (İngilizce ve Türkçe verilecektir.)
 • Havalimanı vergileri
 • —Maldivlerde Balayı çiftlerine özel odaya meyve sepeti & şarap ikramı     

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ —  

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli —(15.-TL)
 • Rehber ve şöför bahşişleri
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, — 
 • Öğle yemekleri
 • Akşam yemekleri
 • Ek bagaj ücreti
 • Tüm ekstra turlar
 • İsteğe bağlı Seyahat sağlık sigortası (15 euro)—

 

 

REZERVASYON ve ÖDEME DETAYLARI:

Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,Mail order formumuzu doldurup bize  fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.  

   

TUR KATILIM KOŞULLARI LÜTFEN OKUYUNUZ.

1- Folklorik Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. 2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Folklorik Tur sorumlu tutulamaz. Folklorik Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.5- Tura katılım için Folklorik Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Folklorik Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir. 6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. 8- Folklorik Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Folklorik Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Folklorik Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Folklorik Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. 10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Folklorik Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Folklorik Tur sorumlu tutulamaz.11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Folklorik Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 12- Folklorik Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Folklorik Tur misafirleri Folklorik Tur sorumluluğundadır.16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.17- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

OKUYUNUZ.  

  

Kaynak : kurban bayramı maldivler turu, turları
Tür : Diğer Tarih : 13.07.2015
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: