Kıbrıs Turu TAM PANSİYON 11-14 Ağustos 2016

Anasayfa » Kıbrıs Turları » Kıbrıs Turu TAM PANSİYON 11-14 Ağustos 2016
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kıbrıs Turu TAM PANSİYON 11-14 Ağustos 2016

"Kıbrıs Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Kıbrıs

BUTİK KIBRIS TURU  

KIBRIS TURU

UÇAKLI BUTİK TUR 

TAM PANSİYON KONAKLAMA 

UÇAK DAHİL ERKEN REZERVASYON

BUTİK TUR KIBRIS TURU  

Tur Tarihleri : GRUPLARA YAPILIR ( sabahı Kıbrıs buluşmalı )  Tur Süresi: 4 Gün- 3 Gece

  ***** TAM PANSİYON DENİZE SIFIR 4* HOTEL KONAKLAMALI*****  

Doğa,Tarih, Deniz Keyfi, Kültür keyfi birarada

UÇUŞ DETAYLARI :

11 Ağustos 2016 İst -Lefkoşa Sabiha Gökçen Pegasus Havayolları kalkış ve varış 06:10 -07:45
14 Ağustos 2016 Lefkoşa -İstanbul Pegasus Sabiha Gökçen kalkış ve varış 23:10 -00:45
*** Uçuş detaylarında değişiklik olabilir.

*** LEFKOŞA -OTEL HAVALİMANI TRANSFERLER, REHBERLİK, 3 GECE TAM PANSİYON KONAKLAMA, 3 KAHVALTI, 3 ÖĞLE YEMEĞİ, 3 AKŞAM YEMEĞİ, DENİZE SIFIR KONAKLAMA DAHİL TUR***

 

BUTİK BİR TURDUR. Maksimum 25 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

15 HAZİRANA KADAR TURU SATIN AL KİŞİBAŞI ODADA 50.-TL İNDİRİMLİ AL..  

    

TUR PROGRAMI

 

01.GÜN/ : 11 AĞUSTO 2016 PERŞEMBE KIBRIS ERCAN HAVALİMANI -KIBRIS -DENİZ-GÜNEŞ -KUM TAM PANSİYON KONAKLAMA    

Türkiye'nin her noktasından katılımla sabah saatlerinde Ercan havalimanında buluşuyoruz. Turu Uçak bileti dahil satın alanlar ile  06:10 Uçuşu ile Sabiha Gökçen Havalimanından   Pegasus Havayolları ile  Akdenizin incisi Kıbrıs'a uçuyoruz ve 07:45 Kıbrıs'a varış. Ayrıca uçak bileti hariç satın alan yolcularımızla da Kıbrıs Ercan havalimanı buluşuyor ve tüm grubumuzla beraber 4 gün boyunca devam edecek Kıbrıs turumuza başlıyoruz. Havaalanından transfer aracımızla otele transfer oluyoruz. Müsatlik durumuna göre odalara yerleşme ardından tüm gün serbest zaman. Otelin DENİZE SIFIR TAM PANSİYON imkanlarından gün boyunca faydalanabilirsiniz. Deniz-güneş-kum tercih sizin. Konaklama ve akşam yemeği Kıbrıs 4* Hotel otelimizde. 

 

02.GÜN/ :  12 AĞUSTOS 2016 CUMA KIBRIS -HERŞEY DAHİL KONAKLAMA -DENİZ -GÜNEŞ -KUM ve EKSTRA İSTEYENLERE GİRNE -BELLA PAİS MANASTIRI -KARAOĞLANOĞLU ŞEHİTLİĞİ -GİRNE KALESİ -GİRNE LİMANI   

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı ardından tüm gün otelin DENİZE SIFIR aktivitelerinden TAM PANSİYON DAHİL faydalanabilirsiniz.

İsteyenlerle ekstra düzenlenecek Girne gezimizi yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Girne şehri Kuzey Kıbrıs’ın turizm açısından en popüler kentlerin biridir. Girne turu kapsamında İlk olarak Girne Gezimize ‘Dünya Manastırı’, ’Beyaz Manastır’ olarak da adlandırılan Bella Pais Manastırıyla başlıyoruz. Bu manastır Lüzinyanlar Döneminde yapılmaya başlanmış. 13 yüzyıla ait bu yapı, Kıbrıs'taki gotik mimarisinin eşsiz örneklerindendir. Manastır’da 17 yüzyıla ait ikon ve freskler vardır. Ardından Saint Hillarion Kalesi adını, Kudüs’ten gelip hayatının son yedi yılını kalenin bulunduğu yerdeki bir mağarada geçirmiş, bir Hıristiyan azizi olan Hillarion’dan almaktadır. Ardından Karaoğlanoğlu Şehitliği, Girne Kalesi ve Batık Gemi müzesi, Tarihi Girne Limanı var. Geziler sonrası serbest zaman ardından otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Kıbrıs 4* Denize Sıfır Hotel otelimizde.

Girne turu kişibaşı ekstra  50.-TL

 

03.GÜN/ :  13 AĞUSTOS 2016 CUMA KUZEY KIBRIS - OTELDE HERŞEY DAHİL KONAKLAMA -DENİZ -GÜNEŞ -KUM ve EKSTRA İSTEYENLER İÇİN KARPAZ TURU -APOSTOLOS ANDREAS MANASTIRI -DİPKARPAZ - 

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı ardından tüm gün otelin DENİZE SIFIR aktivitelerinden TAM PANSİYON faydalanabilirsiniz.

İsteyenlerle ekstra düzenlenecek Karpaz Turumuzu yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Karpaz Yarımadası Kuzey Kıbrıs’ın doğasını en yakından hissedebileceğiniz bir yerdir. Yarımadanın en uç kısmı olan Zafer Burnu, rivayetleriyle meşhur Apostolos Andreas Manastırı, Karpaz Koruma Alanı, Dipkarpaz , dünyaca ünlü Altın Kum Sahili Karpaz’ı eşsiz bir yer kılan yerlerin sadece bir kaçı. Altın kum sahilinde deniz molası sonrası serbest zaman ardından otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Kıbrıs 4* Denize Sıfır Hotel otelimizde.

Karpaz turu kişibaşı ekstra 70.- TL

 

04.GÜN/ :  14 AĞUSTOS 2016 PAZAR KIBRIS -  OTELDE HERŞEY DAHİL KONAKLAMA -DENİZ -GÜNEŞ -KUM ve EKSTRA İSTEYENLER İÇİN LEFKOŞA VE GAZİMAĞUSA TURU 

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı ardından tüm gün otelin DENİZ aktivitelerinden TAM PANSİYON faydalanabilirsiniz.

İsteyenlerle ekstra düzenlenecek Lefkoşa ve Gazi Mağusa turu olacak. Lefkoşa - ‘’kavaklar şehri’’. Dünyanın hiçbir şehrine benzemeyen atmosferi ve geçmişiyle Lefkoşa, adada zamanında hâkimiyet sürmüş uygarlıkların izlerini taşımaktadır. Tarihi yerlerinin çoğu kentin surları içerisinde bulunmaktadır. Osmanlı Döneminin kervan sarayı olan Büyük Han. Bandabulya pazar yeri. Girne Kapısı, Selimiye Camisi (Aya Sofya Katedrali), Mevlevi Tekkesi ve Etnografya Müzesi, Arabahmet Camisi, Atatürk Meydanı ve kent surları. Gazimağusa'da St. Barnabas Manastırı ve Arkeoloji Müzesi, Salamis Antik Kenti Harabeleri, Gazimağusa Surları: Othello Kalesi, Lala Mustafa Paşa Camisi (St. Nikolas Katedrali), Sinan Paşa Camisi (St. Paul ve Peter Kilisesi), Venedik Sarayı kalıntıları, St. George Kilisesi gezisi sonrası yasak kent Kapalı Maraş Sınır Bölgesi (panoramik) görüldükten sonra serbest zaman ardından Kuzey Kıbrıs Turumuzu bitiriyoruz.  Sonrasında Lefkoşa havalimanına hareket ediyoruz. 23:10  Pegasus Havayolları uçuşu ile Istanbul’a hareket ediyoruz ve 00:45de Sabiha Gökçen Havalimanında oluyoruz. Tekrar  Başka bir Folklorik Turizm turumuzda birlikte olmak üzere vedalaşıyoruz.

Lefkoşa ve Gazimağusa turu kişibaşı ekstra 70.- TL

 

Not: Aynı programa sadık kalmak koşuluyla Rehber tur program genel akışında bazı düzeltmeler ve uyarlamalar yapabilir. 

 

   

 

 

Hareket Saatleri ve buluşma noktaları önerilen uçuşlar:

 

11 Ağustos Sabahı  Lefkoşa Havaalanında buluşma

Gidiş :  11 Ağustos sabahı Pegasus Havayolları 06:10 İstanbul -Lefkoşa seferi ile Lefkoşa'ya hareket. Havaalanı buluşma.

Dönüş :  14 Ağustos akşamı Pegasus Havayolları 23:0 Lefkoşa -İstanbul seferi ile İstanbul'a dönüş. 

Sizleri Sabah 08:00 saatleri arasında Lefkoşa Havaalanında karşılıyoruz programımıza başlıyoruz.Farklı uçuş saatlerini tercih edenler ofisten bilgi alabilirler. 

(Sınırlı Pegasus Uçak Bileti Dahil kontenjanımız için acele edin. Pegasus Uçak bileti haricinde havayolları tercih edenler yukarıdaki önerilen uçuşları kullanabilirler.

Farklı illerden katılmak isteyenler Uçak biletini tura katılacak olanlar kendileri temin edeceklerdir.) 

Not: Uçaklarda yoğunluk nedeniyle Yukarıda belirtilen saatler harici uçak bileti temin edebilecek yolcularımız kendi imkanları ile Adana'ya ulaşmaları gerekmektedir.

HATIRLATMA :

 • Rehberimiz Grubumuzu Lefkoşa havaalanında karşılar.
 • Uçuştan en az 1,5 saat önce havaalanında hazır bulunmanız gerekmektedir. 
 • Gidiş  Check – in İşlemleriniz tarafımızdan yapılacaktır.  
 • Dönüş Check – in işlemleriniz havalimanından kendiniz tarafından yapılacaktır.
 • Acentemiz havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir.
 • Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 Saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan Folklorik Turizm Seyahat Acentası sorumlu tutulamaz.  

AKTİVİTELER :

 

Kültür  ve Doğa Turu. Aynı zamanda Antalya Kum festivali ve Lavanta Hasadı etkinliklerini izliyoruz.    

KONAKLAMA :

Kuzey Kıbrıs 4* Venüs Beach Hotel Denize sıfır oda içerisinde Wc ve Duş 24 Saat sıcak su, saç kurutma mak. Merkezi ısıtma,Tv bulunmaktadır. ( Konaklamada deniz manzaralı oda garantisi verilmez.)

http://www.venusbeachhotel.com/

KİMLER KATILABİLİR :

 

Her yaştan ciddi sağlık problemi olmayan herkes katılabilir.

TUR FİYATI :

 

UÇAK DAHİL FİYATLARIMIZ:  

15 HAZİRANA KADAR TURU SATIN AL KİŞİBAŞI ODADA 50.-TL İNDİRİMLİ AL..    

TUR ÜCRETİ

Tur fiyatı (Yetişkin Kişibaşı)

06-12 Yaş Çocuk

Tek Kişilik oda (sngl)

Tur fiyatı (Yetişkin Kişibaşı)

ERKEN REZERVASYON

15 HAZİRAN KADAR ÖDE.İNDİRİMLİ ÖDE

06-12 Yaş Çocuk

ERKEN REZERVASYON

15 HAZİRANA KADAR ÖDE.İNDİRİMLİ ÖDE

Tek Kişilik oda (sngl) 

ERKEN REZERVASYON

15 HAZİRANA KADAR ÖDE.İNDİRİMLİ ÖDE

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3-6-9 taksit)

1044.-TL

944.-TL

1245.-TL

994.-TL

894.-TL

1195.-TL

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

999.-TL 

899.-TL

1200.-TL

949.-TL

849.-TL

1150.-TL

  

Belirtilen Fiyat 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Fiyatıdır. Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında 6-12 yaş çocuk konaklarsa geçerlidir. 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR  ve OLMAYANLAR :

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

 • Ana Ulaşım Uçak, ( Hizmetimiz Lefkoşa Havaalanı başlar -Lefkoşa havaalanı biter.İstanbul dışından her ilden katılıma açık bir turdur.)
 • Otel -Havalimanı Transferleri 
 • 3 gece TAM PANSİYON Konaklama
 • 3 sabah kahvaltısı otelde açık büfe
 • 3 Öğle Yemeği Açık büfe
 • 3 Akşam yemeği Açık büfe
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Dostluk ve Güleryüz... 

Tur ücreti dışındakiler : 

İlk gün Sabah kahvaltısı, ekstra turlar, müze girişleri, Otellerdeki minibar harcamaları, Bahşişler ve diğer ekstralar, Yemeklerde alınacak meşrubat ve alkollü içecekler 

REZERVASYON ve ÖDEME DETAYLARI :

Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezarvasyon formu ile  gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz veya Mail Ordur Formu ile ödeyebilirsiniz.  

     

 

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER :

*Spor veya rahat ayakkabılar tercih edilmelidir.*Mayo,şort Ani hava değişimine uyabilecek Kıyafetler (Hırka, yelek,yağmurluk...)*Fotoğraf Makinesi ve Yeterli Sayıda Film  ve Pil

ULAŞIM :

Ulaşım Aracı : Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve  özel olarak turizm için tasarlanmış katılımcı sayısına göre Lüks 17 kişilik  Mercedes Sprinter Minübüs  ile veya  27 veya 31 kişilik İsuzu, Novo veya Turkuaz,  Otokar-Sultan  Midibus   ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.

 

FOLKLORİK VE SİZİN YÖREYE KATKINIZ :·         

Bu yöreyi bizimle keşfiniz sonrasında el sanatlarımız ölmeyecek·         

Otantik yöre mutfağı yaşayacak ve unutulanlar yeniden yaşam bulacak.·         

Yöre esnafı alışverişlerimiz sayesinde ayakta kalmaya devam edecek.·         

Köylü pazarından alacağınız her bir ürün yöre insanına katkı  sağlayacak.

Herkes doğduğu  yerde mutlu yaşayacak. Folklorik ve Sizin katkılarınızla... 

“Dostluğa, Doğaya ve Otantik Dünyaya Açılan Pencere”

     

                    

 

 

 

Kaynak : Kıbrıs turu turları
Tür : Diğer Tarih : 04.06.2016
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: