Not : Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları ve grup talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FETHİYE MACERA TUR PROGRAMI (YAMAÇ PARAŞÜTÜ, DALIŞ, RAFTİNG, JEEP SAFARİ) 8 GÜN

0.00 ’den İtibaren

GEZİLECEK YERLER

Fethiye Çalış Plajı, Rafting, Jeep Safari, Yedi Koylar Tekne Turu , Yamaç Paraşütü, Tüplü Dalış

TURA KATILIN
Yaşlar:

FETHİYE MACERA TURU (8 GÜN)

TUR PROGRAMI

Fethiye turlarimiz hergün hareketlidir. Aşağıdaki program 8 günlüktür. Buluşma yeri olan Fethiye Otogarında, rehberimiz sizi karşılayıp asagidaki programa göre sizi tur oldugu günler otelinizden alıp tur bitimi otelinize bırakacaktır.

ÖNEMLİ : Web sitemizde online satışa açık olmayan tarihler ve kontenjan için bizimle iletişime geçiniz.

1.GÜN : Fethiye Çalış Plajı

Sabah Fethiye otogarında buluşma, otele yerleşme.Serbest gün,dinlenmece, yüzmece . Bol bol yüzüp eğleniyoruz.

2.Gün : Rafting

08:00 Otelden alınış 09:45 Gürlek Köyüne’ne varış 09:50 Köy Kahvaltısı, Ekipmanların alınması, Rafting alanına hareket, Rafting hakkında brifing, sigorta kağıtlarının imzalanması, Malzeme dağıtımı 11:30 Dalaman Çayına Rafting alanına varış, Bot dağılımı, güvenlik brifingi 12:00 Rafting start 14:30 – 14:45 Rafting bitiş 15:00 Gürlek Köyü’ne varış , Öğle yemeği, fotoğraf ve video görüntülerinin izlenmesi, 16:00 Gün sonu veda geriye dönüş.

3.Gün : Jeep Safari

TLOS : Yaklasık 4000 senelik bir gecmişe sahip olan sehir 4 ayrı imparatorlugun izlerini hala tasımakta.icinde bir cok kaya mezar,bir adet kilise, roma hamamı ,antik tiyatro, ve Osmanlılardan kalma birde kale bulunduran şehir ,Likyalılara , Romalılara, Bizanslılara, ve Osmanlılara ev sahipliği yapmıştır.
YAKAKÖY : Yakaköy soğuk su kaynaklarının cokluğu ve bununla beraber alabalık çiftlikleri ile ünlü.akdag dan eriyen karlar önce yerin altına sonrada dogal yollarla yeryüzüne cıkmaktadır.cennetten bi parca görünümündeki yakaköy görülmeye deger dogal park görünümündeki alabalık ciftlikleriyle ziyaretcilerine kucak acar.
YEMEK : Saklıkent yakınlarında şırıl şırıl akan bir nehrin yanında , cevreden edinilen taze sebzeyle hazırlanan enfes acık büfe mezeler ve 4 ayrı cesit ana yemekten menusuyle yemek akıllarda iz bırakır.
SAKLIKENT : Dünyanın sayılı kanyonlarından biri olan Saklıkent yaklasık 1.8 milyon yıl önce deprem ile oluşmuş adeta tanrının anadoluya bir armaganı niteliğinde eşsiz bir güzelliğe sahiptir.18 km uzunluga 600 mt yüksekliğe sahip olan kanyonda safariye katılanlar 1 saat bu güzelliği görme ve tanrının insanlıga aslında ne kadar kucuk olduklarını göstermesine fırsat tanırlar.

ÇAMUR BANYOSU : Saklıkentten yagmur vasıtasıyla tasınan yüksek mineralli camur nehir kenarında birikir.sezon basında şirketimiz iş makinaları ile nehir kenarında dogal bir havuz meydana getirir.camurun buraya akması saglanır.tamamen dogal ve kokusuz camur vücuda sürülüp 10-15 dk kuruduktan sonra yıkanırken vücudumuzdan ölü hücrelerimizi alır gider.kesinlikle yan etkisi olmayan camur banyomuz aynı zamanda cokta eglenceli gecmektedir.

4.Gün : Yedi Koylar Tekne Turu 

Çalış plajından hareket edecek teknemiz Şövalye Adası, Samanlık, Akvaryum, Dalyan, Le koyu, Kızıl Ada, Çalış Plajı larında mola vererek tüm gün boyunca denizin keyfini çıkartacaksınız.

5.Gün : Fethiye Çalış Plaşı 

Bugün serbestsiniz. Dilediğinizce Çalış plajında dinlenebilir yada ekstra turlardan faydalanarak tatilinizi sürdürebilirsiniz.

6.Gün : Yamaç Paraşütü

Babadağ yamaç paraşütü dünyaca ünlü uçuş parkurlarından birisidir. 45 dakikalık bir tırmanışın ardından babadağın zirvesine uçuş bölgesine ulaşıyoruz. Kısa süren eğitimin ardından son kontrolleriniz yapılarak olduğunuz yerde düz alanda pilotunuz ile birlikte koşmak suretiyle yerde açılmış vaziyette bulunan paraşütün bir uçurtma gibi havalanıp sizi kaldırmasını sağlıyorsunuz. Profesyonel işinin ehli, eğitimleri tam olan hocalarımız neredeyse bu işlemi her gün birbirinden farklı 5 kişi ile sezon boyunca da yaklaşık 1000 uçuş yapmak suretiyle tecrübe ediyorlar..45 dakika boyunca korkuya endişeye yer yok.Babadağ’da birbirinden farklı tercih edilen 1700 ve 1900 metrede 3 uçuş bölgesi bulunmaktadır..rüzgarın uygunluğuna bakılarak en uygun olan yer uçuş için seçilir.Toplam 45 dakika sürecek uçuşunuz öncesinde koşu için uygun olan ve ayağınızı sarıp ayağınızdan çıkmayacak spor ayakkabısı bulundurmanız gerekmektedir.

7.Gün : Tüplü Dalış

CMAS, PADI, SSI sertfikalı eğitmenlerimiz yönetimindeki eğitim kadromuz konusunda tecrübeli, uluslararası konseptlerde lisanslara sahiptir. Dalış noktasına varıncaya kadar geçen zaman içerisinde teknemizde size dalış ile ilgili detaylı bilgiler eğitmenlerimiz aracılığı ile verilmektedir.Tüm dalış programı içerisinde özgürce denize girmeniz ve güneşlenmeniz içinde yeterli zaman ayrılmaktadır.Teknemiz ile yolculuk süresince güneşlenip dinlenebilir kendinizi mavi suların serinliğine bırakabilirsiniz.İlk defa dalış yapacak iseniz endişelenmenize gerek yok. Ekibimizin profesyonel eğitmenleri size ilk pratik uygulamaları sığ ve durgun sularda rehberler gözetiminde yaptırmaktadır.Dalış teknemizde rahat edebilmeniz için yapmanız gereken şey sadece yanınıza deniz kıyafetlerinizi, havlunuzu, güneş kreminizi ve belirli bir miktar nakit para almanız.Dalış teknemiz sizi Fethiye’nin hayran kalacağınız güzellikteki dalış noktalarını götürecek.

8.GÜN : Fethiye Çalış Plajı

Bugün serbestsiniz. Dilediğinizce denizin ve güneşin tadını çıkarmayı sürdürebilirsiniz. 

TARİHLERE GÖRE FİYATLAR :

19-30 Mayıs 2019 :

2 ve 3 Kişilik Odada Kişibaşı : 1.500.-TL

Tek Kişilik Odada Kişibaşı : 2.025.-TL

06-12 Yaş Çocuk : Kabul edilmiyor.-TL

0-05 Yaş Çocuk : Kabul edilmiyor

 

31 Mayıs -08 Haziran 2019 :

2 ve 3 Kişilik Odada Kişibaşı : 2.000.-TL

Tek Kişilik Odada Kişibaşı : 2.700.-TL

06-12 Yaş Çocuk : Kabul edilmiyor.-TL

0-05 Yaş Çocuk : Kabul edilmiyor

 

09 Haziran -08 Ağustos 2019 :

2 ve 3 Kişilik Odada Kişibaşı : 1.800.-TL

Tek Kişilik Odada Kişibaşı : 2.430.-TL

06-12 Yaş Çocuk : Kabul edilmiyor.

0-05 Yaş Çocuk : Kabul edilmiyor

 

09 Ağustos -16 Ağustos 2019 :

2 ve 3 Kişilik Odada Kişibaşı : 2.000.-TL

Tek Kişilik Odada Kişibaşı : 2.700.-TL

06-12 Yaş Çocuk : Kabul edilmiyor.-TL

0-05 Yaş Çocuk : Kabul edilmiyor

 

17 Ağustos -07 Eylül 2019 :

2 ve 3 Kişilik Odada Kişibaşı : 1.800.-TL

Tek Kişilik Odada Kişibaşı : 2.430.-TL

06-12 Yaş Çocuk : Kabul edilmiyor.-TL

0-05 Yaş Çocuk : Ücretsiz

 

08 Eylül -30 Ekim 2019 :

2 ve 3 Kişilik Odada Kişibaşı : 1.500.-TL

Tek Kişilik Odada Kişibaşı : 2.025.-TL

06-12 Yaş Çocuk : Kabul edilmiyor.-TL

0-05 Yaş Çocuk : Kabul edilmiyor

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

 • Bölgedeki Ara Ulaşımlar (Hizmetimiz Fethiye Otogarda başlar, Her ilden katılıma açık olduğundan Ana ulaşım dahil edilmemiştir.)
 • Otogar Transferleri
 • 7 Gece Fethiye Beşik Otel Konaklaması
 • 7 sabah kahvaltısı ,
 • 7 akşam yemeği ,
 • Serbest günler dışındaki 4 adet turlardaki öğle yemekleri ( Yamaç Paraşüt günü hariç)
 • Rafting, Jeep Safari, 7 Koylar Tekne Turu, Yamaç Paraşütü, Tüplü Dalış
 • Rehberlik,
 • Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücreti Dışındakiler:

İstanbul-Fethiye -İstanbul ulaşımı, akşam yemeğindeki içecekler ,Serbest günlerde 3 öğle yemeği, ekstralar,her türlü kişisel harcamalar, Müze Giriş Ücretleri, Seyahat sigortası için 25.-tl (zorunlu katılımcılar ödemek durumundadır.)

Bölgede Kullandığımız Ulaşım Aracı :

Fethiye Bölgesinde kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre ;

 • 46 kişilik Mercedes, Safir veya MAN otobüs
 • 27 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar- Sultan, Novo minibüs,
 • 16 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minübüs ile seyahat edilmektedir.
 • Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

TUR FİYATLARI

Kimler Katılabilir: 

0-13 Yaş Katılamaz. 14 Yaş ve üzeri olup yukarıdaki aktiviteleri yapmaya mani sağlık problemi olmayan her yaş grubundan kişiler katılabilir. 

Aktiviteler:

Fethiye  Macera Tur Programımız  bol aktivite ve adrenalin meraklılarına göre hazırlanmıştır. Bu turda bir maceradan ötekine koşacak ve inanılmaz keyifli bol adrenalinli  bir tur programı sizi  bekliyor. Bu tur kapsamında yapılacak olan aktiviteler; Fethiye Yamaç Paraşütü, Fethiye Tüplü Dalış, Fethiye Jeep Safari, Fethiye Rafting Turu

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0212 249 40 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu tur için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların tur hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Benzer Turlar