ABANT GÖLCÜK KARTEPE MAŞUKİYE SAPANCA

495.00 ’den İtibaren

GEZİLECEK YERLER

KARTEPE - MAŞUKİYE-ABANT -GÖLCÜK GÖLÜ -EFTENİ GÖLÜ TURU ****ULAŞIM, 1 GECE Y.P KONAKLAMA, 1 SABAH VE 1 AKŞAM YEMEKLERİ, REHBERLİK, MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ DAHİL ****

TURA KATILIN
Yaşlar:

1.Gün : Cumartesi Sabahı İstanbul'dan Hareket Maşukiye -Kartepe -Alabalık Vadisi -Kartepe Kayak Keyfi -Sapanca 

07.00 : İncirli Alfemo (Eski Boyner Mağazası Önü)

07.15 : Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü (Doğtaş Mobilya Yanı)

07.30 : Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü(Vakıflar Bank.Karşı hizası)

08:30 : İzmit Otogar önü

09:00 : Adapazarı Berceste Tesisleri

 Sabah saatlerinde buluşma noktalarından sizleri aldıktan sonra Marmaranın en güzel noktalarından birinde, Sapanca ve Sakarya'ya sınır olan Kocaeli Kartepe’nin eteğinde Cennet yeşiliyle , köy kahvaltısı ve alabalık ile ünlü Maşukiye alabalık vadisine geçiyoruz. Serbest alacağımız Maşukiye Kahvaltısı ardından Şelaleye kısa yürüyüş ve fotoğraf çekimlerimizi yapıyoruz.

Ardından Maşukiye üzerinden Kartepe kayak Merkezine geçiyoruz burada serbest zaman veriyoruz. Kış aylarında İsteyenler gün boyu kayak keyfi yapabilir. Dileyenler Telesiyej ile Geyik Alanı veya Kartepe zirvesinden Sapanca gölü ve İzmit'i panoramik olarak görüp fotoğraflayabilir buradaki Cafede Şömine başında Sıcak Şarap yudumlayabilirler.

Telesiyej ile zirve keyfi dışında At safari yapabilirsiniz kızak kiralayıp kızak ile kayıp çocukluk günlerinize dönebilirsiniz..

Akşam üzeri isteğe bağlı serbest Alabalık restaurantlarıyla ünlü bölgeye Maşukiye geçiyoruz. Burada dere kenarında kurulu restaurantımızda Seçmeli Kiremitte Alabalık/ Köfte , mantar ½ , salata, tatlı veya meşrubat tan oluşan menümüzü(Ekstra) yiyip Gezimizi sonlandırıyor ve otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

2.Gün : Bolu -Abant Gölü - Düzce -Efteni Gölü

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı ardından eşyalarımızı aracımıza yerleştirip yola koyuluyoruz. İlk olarak Düzce Efteni Gölü gezisiyle programımıza başlıyoruz.

Efteni Gölü ; Elmacık Dağı silsilesinin eteğinde Düzce Ovasının akarsu ağının birleştiği (Aksu, Asar, Uğur, Küçük Melen sularının ve yan dereler) ve Büyük Melen kanalıyla Karadeniz’e döküldüğü ekolojik bir ağın düğüm noktasındadır. Efteni Gölü ve çevresi sahip olduğu zengin bitki örtüsü ve su kaynakları ile göçmen kuşların göç yolu üzerinde bulunan önemli ve ender merkezlerden biridir.

Ardından Ressamlara konu olacak güzellikte olan Gölcük gölüne varıyoruz. Göl etrafında yorucu olmayan kısa yürüyüşün ardından kır kahvesinde şömine başında çaylarımızı yudumluyoruz.

Dileyenler bol bol fotoğraf çekip gölün tadını çıkarabilir. Sonrasında Abant Gölü Milli Parkına geçiyoruz. Kış aylarında güzelliğiyle gelenleri kendine hayran bırakan Abant bahar ve yaz aylarında da etrafındaki Çam ağaçlarının yeşilliğiyle ve Gölün rengiyle bir başka güzel. Abant Gölü, Bolu'nun 34 kilometre güney batısında bulunan, yaklaşık 1350 metre yükseklikte bulunan ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölüdür.

Burada göl etrafında yapacağımız yürüyüşün ardından Göl çevresindeki nefis manzaralı Restaurantlardan birinde öğle yemeğimizi (ekstra) alıyoruz. Öğle yemeği sonrası vereceğimiz serbest zamanı, Faytona veya ata binerek, yürüyüş yaparak değerlendirebilirsiniz.

Abant’a veda etmeden önce son olarak göl kenarındaki köylü pazarında dileyenler alış-verişlerini yapıyor . Sonrasında Gezimizi Sapanca Gölü kenarında tamamlıyoruz ve sonra İstanbul'a dönüşe geçiyoruz, yaklaşık 19:30 civarında İstanbul'da oluyoruz.

Bu program ilk olarak Folklorik Turizm tarafından özenle sizler için yaratılmış ve beğeninize sunulmuş olup, taklitlerinden sakınınız :)

NOT : Turumuz Kayak merkezi konaklamalı değildir. Kayak merkezinde tek bir otel olduğundan turlara hitap etmemektedir. Haftasonu bireysel satışla doldurduklarından ve grup rezervasyonlarına uygun olmadığından ve sürekli otel yoğun ve dolu olduğundan kullanmamaktayız. Bizim konakladığımız otellerimiz ise gayet temiz, nezih ve 3 ve 4* dengi otellerde konaklatmaktayız.

 

Tur Ücretine Dahil Olanlar:  

 • Ulaşım, 
 • 1 gece Düzce 3* ve 4* standardı Düzce veya Bolu otellerde Yarım pansiyon  konaklama,
 • Otelde alınacak 1 açık büfe kahvaltı,
 • 1 Açık büfe veya set menü akşam yemeği ,
 • Gezi süresince  Rehberlik hizmeti,
 • Abant Milli Park Giriş Ücreti
 • Gölcük Gölü Milli Park Giriş ücreti
 • Kartepe Otopark Girişi
 • Program dahilinde Abant Gölü gezisi
 • Gölcük Gölü gezisi
 • Kartepe gezisi
 • Maşukiye gezisi
 • Sapanca gölü gezisi
 • Efteni Gölü Tüm çevre gezileri,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası,
 • Dostluk ve Güleryüz... 
Tur Ücreti Dışındakiler:
Yemeklerde alınacak  meşrubat ve alkollü içecekler , ilk gün kahvaltı, öğle yemekleri, Programda belirtilen   Otellerdeki mini bar harcamaları , bahşişler ve  diğer ekstralar.

Ulaşım Aracı :

Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre ;

 • 46 kişilik Mercedes, Safir veya MAN otobüs
 • 27 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar- Sultan, Novo minibüs,
 • 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minübüs ile seyahat edilmektedir.
 • Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

TUR FİYATLARI

Gidiş-Dönüş Tarihleri
11.01.2020 - 12.01.2020
Kişi başı fiyat 520
Single Farkı 145
7-12 Yaş Çocuk 420
2-6 Yaş Çocuk 520
0-2 Yaş Bebek 520
0-6 Yaş çocuklara koltuk verilmemektedir.
Gidiş-Dönüş Tarihleri
14.03.2020 - 15.03.2020
Kişi başı fiyat 520
Single Farkı 145
7-12 Yaş Çocuk 420
2-6 Yaş Çocuk 520
0-2 Yaş Bebek 520
0-6 Yaş çocuklara koltuk verilmemektedir.
Gidiş-Dönüş Tarihleri
21.03.2020 - 22.03.2020
Kişi başı fiyat 520
Single Farkı 145
7-12 Yaş Çocuk 420
2-6 Yaş Çocuk 520
0-2 Yaş Bebek 520
0-6 Yaş çocuklara koltuk verilmemektedir.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0212 249 40 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu tur için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların tur hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Benzer Turlar