Not : Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları ve grup talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GÜNÜBİRLİK MAŞUKİYE SAPANCA KARTEPE TURU

245.00 ’den İtibaren

GEZİLECEK YERLER

Maşukiye, Sapanca, Kartepe

TURA KATILIN

GÜNÜBİRLİK  MAŞUKİYE SAPANCA KARTEPE TURU 

TUR PROGRAMI:

Maşukiye turu Günübirlik İstanbul'dan Hareket

07.00 : İncirli Alfemo (Eski Boyner Mağazası Önü)

07.15 : Mecidiyeköy Yapı Kredi  Bankası Önü (Doğtaş Mobilya Yanı)

07.30 : Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü(Vakıflar Bank.Karşı hizası) 

Sabah belirlenen noktalardan 07:00- 07:30 ’de  hareket. 09:30 –10:00 civarı Kocaeli üzerinden Maşukiye'ye varıyoruz. Maşukiye'de dere kenarında bulunan Alabalık Restaurantında Serpme Köy Kahvaltısıyla güne merhaba diyoruz.

Köy Kahvaltısı (Bal, Kaymak, Tereyağ, Reçel, Domates, Salatalık, Sahanda Yumurta, Köy Peyniri, Kaşar Peynir, Zeytin, Kızarmış Köy Ekmeği, Ezme, Sınırsız Çay)

Yemek sonrası dileyenler Rehberimizle dere boyu Şelaleye kadar yürüyüş yapıp fotograf çekebilirler, dileyenler restaurantta oturup dinlenebilir veya burada hediyelik eşya satan dükkanlardan alış veriş yapabilirler.

Ardından aracımıza binerek Maşukiye’den itibaren kıvrımlı yollardan aracımız tırmanırken Sapanca Gölü bir solumuzda kalıp bir sağımızda kalırken arada birde İzmit Körfezi manzarası ile gözlerimiz şenlenirken bir de bakmışız bu keyifli yolculuk Kartepe Kayak Merkezin de noktalanıyor.  

Kartepe Kayak Merkezinde vereceğimiz serbest zaman süresince (yaklaşık 3-4 saat) dileyenler cafelerde vakit geçirebilir veya Kayak yapabilir. Kızakla kayabilir. Dileyenler Telesiyej ile zirveye çıkabilirler. Telesiyej ile Geyik Alanına çıktığınızda  manzarası müthiş özellikle hava açık olduğu günlerde Sapanca Gölü’nü ve İzmit Körfezini bir arada görme ayrıcalığını yaşıyoruz. Kartepede dağ havası alıyoruz. 

Akşama doğru Maşukiye'de Alabalık vadisine geçiyoruz. İsteyenlerle dere kenarında Kiremitte Alabalık veya Köfte, 1/2 mantar, salata, meşrubattan oluşan menümüzü yiyoruz. Bir sonraki ve gezimizin son durağı Sapanca Gölü Kenarına iniyoruz, Sapanca göl kenarında vereceğimiz serbest zamanda dileyenler Göl kenarındaki kafelerde oturabilir veya yürüyüş yapabilirler. Burada vereceğimiz süre bitiminde Istabul’a doğru hareket ediyoruz ve yaklaşık 20:00-20:30 gibi Istanbul’a ulaşıyoruz ve bir başka turumuzda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

 • Ulaşım ,
 • Rehberlik, 
 • Sabah Köy kahvaltısı, (Bal, Kaymak, Tereyağ, Reçel, Domates, Salatalık, Sahanda Yumurta, Köy Peyniri, Kaşar Peynir, Zeytin, Kızarmış Köy Ekmeği, Ezme, Sınırsız Çay)
 • Öğlen Yemeği  Kiremitte Alabalık veya Köfte, 1/2 mantar, salata, meşrubat
 • Tüm çevre gezileri,
 • Kuzuyayla Milli Park Giriş ücreti 
 • Dostluk ve Güleryüz ...

Tur Ücreti Dışındakiler:
Yolda alınan yemek ve içecekler, ekstra kişisel harcamalar 

Ulaşım Aracı :

Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre ;

 • 46 kişilik Mercedes, Safir veya MAN otobüs
 • 27 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar- Sultan, Novo minibüs,
 • 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minübüs ile seyahat edilmektedir.
 • Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen ısrarcı olmayınız.   

TUR FİYATLARI

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0212 249 40 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu tur için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların tur hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Benzer Turlar