Not : Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları ve grup talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adana Portakal Çiçeği Karnavalı Turu

1445.00 ’den İtibaren

GEZİLECEK YERLER

ADANA - PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI ETKİNLİKLERİ -ADANA SOKAKLARI -ADANA SABANCI MERKEZ CAMİİ -TAŞ KÖPRÜ -BÜYÜK SAAT KULESİ -TARSUS EVLERİ -KLEOPATRA KAPISI -SAİNT PAUL KİLİSESİ -ULU CAMİİ -SAİNT PAUL KUYUSU -KIRK KAŞIK BEDESTENİ -NUSRAT MAYIN GEMİSİ -ESHAB -I KEYİF (YEDİ UYURLAR) MAĞARASI -MERSİN – CENNET-CEHENNEM OBRUKLARI-ASTIM(DİLEK) MAĞARASI- NARLIKUYU-KIZKALESİ-KANLIDİVANE-KORYKOS ANTİK ŞEHRİ -ELAIUSSA SEBASTE ANTİK TİYATRO -AGORA GEZİLERİ -İSTANBUL

TURA KATILIN
Yaşlar:

ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI turu

ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI TURU, MERSİN, TARSUS TURU 

04-05 NİSAN 2020

Önemli : 11 MART 2020 YEREL YÖNETİMLERDEN İLETİLEN BİLGİYE GÖRE 2020 YILI FESTİVAL YAPILMAYACAKTIR. SATIŞI DURDURULMUŞTUR.

ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALINA NEDEN GİTMELİSİNİZ :  

Nisan ayının en güzel olduğu şehirlerden biridir Adana…
Tüm sokakları mis gibi portakal çiçeği kokar...
Büyülüdür portakal çiçeği kokusu...
Ruhunuz yıkanır…
gençleşirsiniz…
Arınırsınız…
İnsanın içinde birçok şeye yeniden başlayabilme enerjisi yaratır… 

Mesela, en küskün olduğu eski dostu affettirebilir insana. Ve, tehlikelidir de biraz; insanı, yolda gördüğü ilk kişiye aşık edebilir…

En güzel mevsimdir, Adana’da Nisan… Portakal çiçeği mevsimi… Müthiş güzel bir iklime dönüşür.. Ne soğuk, ne de sıcak… Adeta “limonata” gibi olur hava…

Kısa kollularınızı giyip çıkarsınız sokağa… Adana’nın sıcak, samimi insanlarıyla aynı sokaklarda yürürken, rüzgarın ara ara taşıyıp getirdiği o muhteşem portakal çiçeği kokusu günün 24 saati bırakmaz peşinizi… Baygın bırakır insanı…

Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde yaşarlarsa yaşasınlar, portakal çiçeği mevsiminde mutlaka Adana’ya gelir Adanalılar… Yılda sadece bir kez, en fazla 2 hafta sürecek bu coşkuyu kaçırmamak için…

Portakal çiçeği mevsimi, iklim durumuna gore birkaç gün farketmekle birlikte, genellikle 5-20 Nisan tarihleri arasındadır.

Özellikle de, portakal çiçeklerinin en yoğun olduğu 05-20 Nisan 2020 tarihinde, bu unutulmaz deneyimi yaşayabilmeniz için hepinizi Adana’ya bekliyoruz..

Sloganımız: Nisan’da Adana’da!..

1.Gün : 04 Nisan 2020 Adana -Tarsus Evleri -Kleopatra Kapısı -Saint Paul Kilisesi -Ulu Camii -Saint Paul Kuyusu -Nusrat Mayın Gemisi -Eshabı Keyif (Yedi Uyurlar) Mağarası

 

Baharda Adana bir başka güzel olur. Özellikle Nisan ayında Turunç portakal, mandalina, greyfut, limon ağaçlarının çiçek açtığı dönemlerde Tüm sokaklar mis gibi kokar. Portakal Çiçeği kokusu sizleri gençleştirir. Portakal çiçeği mevsiminde bu coşkuyu kaçırmamak için sizleri Adana Portakal Çiçeği Karnavalı turumuza bekliyoruz.

Bundan hareketle bizlerde sizleri 2013 senesinde ilki gerçekleştirilen Adana'yı marka kent yapma yolunda hedefle başlanılan Adana Portakal Çiçeği Karnavalına götürüyoruz. 

Sabah uçuşuyla İstanbul'dan Adana’ya uçuyoruz. (Yıllık program yapıldığından uçak saatleri tura yakın tarihte iletilecektir.) Adana Havalimanı’ında Rehberimiz sizleri karşılıyor. Son dönemin en popüler lezzetlerinin başında gelen Meşhur Adana Börekçisinde Börek ve Çay eşliğinde Adana usulü kahvaltımızı  yapıp turumuza başlıyoruz(ekstra). İlk olarak, Seyhan Baraj Gölü’nü de kapsayacak Panaromik bir Adana Turu  yapıyoruz. Panaromik Adana Turunun ardından Adana Portakal Çiçeği Karnavalı kapsamında açılan standları geziyoruz.

 

Şimdilik Adana’ya veda edip bir sonraki gezi noktamız  olan Tarsus’a hareket ediyoruz. Tarsus’ta göreceğimiz yerler sırasıyla ilk önce Justinianus (Bac)Köprü, Muhteşem Görselliği ve yüksek su debisi ile adeta kulağınızı çınlatacak Tasus Şelalesinde Kahve ve Fotoğraf Molası ardından  Kleopatra Kapısı ve ardından Eshab-ı Kehf (Yedi Uyurlar) Mağarasının görülmesi, sonrasında sırasıyla Eski Camii(Kilise Camisi) ve Eski Hamam  Makamı Şerif Camii (Hz Danyal Peygamber Makamı; Danyal Peygamber Babil Kralı II. Nebukadnesar (MÖ 605-562) zamanında yaşamış Yahudileri Babil  esaretinden ilmi ve kehanetleriyle kurtarmış bir peygamberdir. ) ve hemen altındaki Roma Köprüsü hakkında Rehberimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra

Öğle yemeği için Özellikle Yöresel Lezzetlerin izinde olan gezginlerimize hitap eden bir mekana Meşhur Tarsus Humusu (Pastırmalı, Sucuklu, Zeytinyağlı, Tereyağlı çeşitleri) Yemek üzere Meşhur Kervan Humus’a geçiyoruz (Ekstra). Yemek sonrası Kırkbedesten Çarşısında Serpil Ablanın sunumu ile Yöreye özgü  Kaynar(Grip için şifa olan Çeşitli organik bitkilerin kurusundan elde edilen sıcak çay) içiyoruz.  Sonrasında  Türk-İslam sanatının önde gelen eserlerinden biri olan 1579 yılında Ramazanoğullarından Piri Paşanın oğlu İbrahim Bey tarafından yaptırılmış olan Selçuklu-Osmanlı uslubunda tek şerefeli minaresi olan ve Sen Piyer Kilisesi kalıntılarının üstüne yapılmış olan Tursus Ulu Camii gezimizin ardından  

Roma Yolu,  Saınt Paul Kilisesi , Saınt Paul Kuyusu ve çevresinde bulunan ve sizlerin hayranlığını kazanacak olan Eski Tarsus Evlerini ve sokaklarını Fotoğraflıyor ve Rehberimizden bilgi alıyoruz sonrasında bugünkü programımızın son noktası olan Orijinal   Nusrat Mayın Gemisi (Tarsus Belediyesince   Restore edilerek halkımızın ziyaretine açılmış), ziyaretimizden sonra 3 günlük Adana Portakal Çiçeği Karnavalı turu ve Tarsus Mersin gezimizi tamamlıyor ve  Mersin Merkezinde bulunan Otelimize  geçiyoruz.

Yaklaşık 35 dakikalık yolculuğun ardından Mersin’deki otelimize yerleşiyoruz.  Akşam Yemeği ve Konaklama Mersin’de 4 Yıldızlı Otelde.

 

Not : Güncel Festival Programı festivale çok yakın tarihte açıklandığından, Rehberimiz programda buna bağlı olarak değişiklikler yapabilir.  

2020 Güncel Festival programı Festival komitesi yetkili merciler tarafından açıklandığında buradan duyurulacaktır .

 

2.Gün : 05 Nisan 2020 Adana -Portakal Çiçeği Karnavalı Etkinlikleri -Adana Sokakları -Sabancı Merkez Camii -Taş Köprü -Büyük Saat Kulesi

 

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Adana’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun  ardından Adana’ya varıyoruz.  2013 senesinde ilki gerçekleştirilen Adana'yı marka kent yapma yolunda hedefle başlanılan Adana Portakal Çiçeği Karnavalı ve Kortej geçişini izlemek üzere festival alanına geçiyoruz.  

İlk olarak Portakal Bahçesi ziyaretimiz olacak. Ardından Adana’da ilk  durağımız ise 65 Bin M2 üzerine kurulu  32 metre çaplı ana kubbesi ve 20.000 kişilik kapasitesi ile Orta Doğu'nun en büyük camisi Sabancı Merkez  Camii olacak. 

Sabancı Merkez Camii ziayaretimizden sonra   Atatürk Evini ve Sinema Müzesini geziyor ve  Adana nın simgesi durumunda olan ve Seyhan  nehri üzerinde kurulu bir Roma dönemi köprüsü olan Taş Köprü’ye giçip  Adana Taşköprü hakkında rehberimizden bilgiler alıyoruz.  

Bir sonraki durağımız ise  16. yy.’dan kalma tarihi bir cami olan. Adana Ulu Camii ve Ramazanoğulları Külliyesini gezip rehberimizden bilgiler alıyoruz. Hemen yakımızda bulunan ve Türkiye deki En Uzun saat kulesi olan Büyük Saat Kulesi’ni de Fotoğraf albümümüze dahil ediyoruz.   

1501 yılında Ermeni Saint Jacques Kilisesi’nin Ramazanoğlu Halil Bey’in emri ile camiye çevrilmesinden bir süre sonra mekanın yörenin ihtiyacını karşılamakta yetersiz kalması üzerine yanıbaşına Halil Bey’in oğlu Piri Mehmet Paşa tarafından yeni bir camii yaptırılmış, iki yapı birleştirilmiş haliyle  Yağ Camii olarak bilinen Tarihi  camii  bu günkü Adana Turu programımızda  son gezeceğimiz nokta.

Aracımıza dönüş güzergahımız üzerinde bulunan Adana’nın Meşhur Cezerye ustası  Yeni Uğur Cezerye Tahin Helva ‘dan hediyelik alışverişimizi yaptıktan sonra Adanın Meşhur Kebapçılarında  Ciğer veya Adana Kebap yemek üzere öğlen yemeğini alacağımız Kebapçımıza geçiyoruz. 

Sonrasında Adana Portakal Çiçeği Festival alanına Kortej Yürüyüşünü izlemek  üzere Kortej başlangıç noktasına  geçerek sizleri burada serbest bırakıyoruz.  Kortejde dans grupları, pandomimciler, sokak müzisyenleri ve birçok kostümlü kişiler vs. yer alacak. Bu coşkuyu ve kentte herkesi sarıp sarmalayan, bir araya getiren, neşeli, sokak Karnavalı görüntüleri sizlerin hayatına bir renk katacak. Adana Portakal Çiçeği Karnavalı boyunca bol bol fotoğraf çekip,  Folklorik değerlerimizin farkına varabileceğiz.  Uçak saatine kadar olan zamanı  değerlendirmek üzere Yine Adana nın Meşhur Kebapçılarından Ciğerci  Bedo’ya gidiyoruz.

Burada yiyeceğimiz akşam yemeği(ekstra) ardından sizleri Havalimanına bırakıyoruz.  Adana Havalimanından akşam uçuşuyla Istanbul’a hareket ediyoruz Havalimanına iniyoruz ve başka bir Folklorik Turizm Turunda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz. ( Uçak detayları yıllık program yapıldğından tarih yaklaşınca iletilecektir.)

Not: Rehberimiz aynı programa sadık kalmak koşuluyla Tur programının genel akışında bazı düzeltmeler ve uyarlamalar yapabilir.

 

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

 • Ana Ulasim Ucak (Ekonomi sınıfı THY, Pegasus, Anadolujet vb Uçuşları)
 • Bölgedeki tüm ara ulaşımlar ve havaalanı transferleri (Hizmetimiz Adana Havaalanı başlar, Adana havaalanı biter. )
 • 1 Gece 4* Mersin Otelleri Otel Konaklaması
 • Otellerde alınacak 1 sabah kahvaltısı açık büfe,
 • Otelde alınacak 1 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti,
 • Adana Portakal Çiçeği Karnaval gezisi
 • Tarsus Gezisi
 • Mersin Gezisi
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Tüm çevre gezileri,
 • Dostluk ve Güleryüz...
 • Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücreti dışındakiler:

Müze ve ören yeri giriş ücretleri,İlk gün Kahvaltısı ,tüm öğle Yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler, Akşam yemeği, Otellerdeki mini bar harcamaları , bahşişler ve diğer ekstralar. Belirtilen dışındaki yemekler.

Ulaşım Aracı :

Ana Ulaşım Uçak ile olup, Ara ulaşımlar katılımcı sayısına göre 17 kişilik Volkswagen Volt, Mercedes Sprinter, 27 kişilik Isuzu Turkuaz ve Novo minibüs araç ile sağlanır. Uçak detayları yıllık program yapıldğından tarih yaklaşınca iletilecektir.

 

Oteller :

Mersin 4* Standardı Hotel konaklamalı Tüm odalarda klima, telefon, TV , sıcak su, saç kurutma makinesi, minibar mevcuttur

 

HATIRLATMA :

 • Rehberimiz Grubumuzu Adana havaalanında karşılar.
 • Kişi sayısı 12 kişi ulaşmaması durumunda tur iptal edilebilir.
 • Kademeli fiyat sistemi mevcuttur.
 • İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.
 • Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Değişiklik durumunda Folklorik haber vermekle mükelleftir.
 • Uçuştan en az 1,5 saat önce havaalanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Gidiş ve dönüş Check–in İşlemleriniz kendiniz tarafından yapılacaktır.
 • Acentemiz havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir.
 • Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 Saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan Folklorik Turizm Seyahat Acentası sorumlu tutulamaz.

TUR FİYATLARI

 • Acentemizin turlarına katılmak isteyen konuklarımızın kesin rezervasyon için tur ücretinin tamamını ödemeleri gerekmektedir. Ödemeleri alınmayan rezervasyonlar kesinleşmiş sayılmaz.
 • Turlarımızda araçta ödeme kabul edilmez. Ödemenin mutlaka turdan önce banka havalesi, eft veya kredi kartıyla online sistemden veya mail orderla yapılması gerekmektedir.
 • Bankaya ödeme yaptığınızın bilgisini bize bildirdikten sonra tarafımızdan size bir teyid maili gönderilecektir. Teyid maili 48 saat içinde elinize ulaşmaz ise lütfen ofisimizi arayarak bilgilendiriniz.
 • Katılımcıların rezervasyon formu doldurmadan ve bankaya ödemelerini yapacağı gün katılacakları turda yer olup olmadığının teyidini almaları gerekmektedir. (Bankaya ödemeyi yapacağınız günden birkaç gün evvel turda müsaitlik durumunu sormuşsanız ödeme yapacağınız gün tur dolmuş veya online sistemsel bir hata olabileceğini düşünerek tekrar bize sormanız gerekmektedir.)
 • Mail order formunu kullanarak Kredi kartı ile ödeme yapacak olanlar, mail order formuna web sitemizden Rezervasyon formunu doldururken aynı sayfada bilgilendirme çıkacaktır. Mail order formunun çıktısını alıp, bilgileri doldurup imzaladıktan sonra folklorik@folklorik.com adresimize göndermeleri ve teyidini almaları gerekmektedir. İmzası bulunmayan mail orderların çekimi yapılmaz ve geçerliliği yoktur.
 • Araçtaki Oturma düzeni, rezervasyon önceliğine göre düzenlenmektedir.
 • Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği buluşma saatlerine uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir.
 • 0-5 yaş Bebek yolcunun koltuk hakkı bulunmamaktadır. Bebek için koltuk talep eden misafirlerimiz çocuk ücreti ödeyerek koltuk satın alabilmektedirler.
 • Rezervasyonunuzu kimlik veya pasaport ibrazı veya yazılı gerçekleştirmeniz gerekmektedir, sözlü olarak verilen hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Tur programlarımıza belirtilen havayolu ve tarifeli sefer saatlerinde değişiklikler olabilir.
 • Tur hareketine 1 gün kala tarafınıza rehber, havayolu, saat bilgileri ve buluşma detaylar iletilecektir.
 • Otellerimiz, yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir. Folklorik Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Çocuk fiyatı, iki yetişkin ile aynı odada konaklama şartı ile tek çocuk için geçerlidir.
 • Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, otele göre açılır kapanır ek yatak veya sofa bed tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.
 • Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir, bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.
 • Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Kaybolan eşya, bagaj vb. acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • · Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Folklorik Turizm sorumlu tutulamaz.
 • · Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden konuklarımız; Giriş ülkesi pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmayabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile birlikte tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur
 • Kimlik veya pasaportu olmayan yetişkin, çocuk veya bebek yolcular farklı bir belge ile uçuş yapamamaktadır.
 • Tur programlarımız sezonluk hazırlanmaktadır. Turun hareket tarihine göre gezi planlamasındaki ziyaret günleri farklılık gösterebilir. Müze ve Ören yerlerinin; özel gün, restorasyon, tadilat, kısmi onarım vb. sebeplerle kapalı olması sebebiyle ziyaretleri gerçekleşemeyebilir.
 • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
 • Evrakları eksik olan misafirlerin, tura katılımında çıkabilecek sorunlardan Folklorik Turizm sorumlu tutulamaz ve tur kalkışını geciktiremez. Bu durumda, kişi veya kişilerin tüm tur ücretinin tamamı yanar ve iadesi mümkün olmaz.
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; Folklorik Turizm misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Tüketici, gezinin başlamasından 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir.
 • Ölüm, hastalık, kaza gibi durumlarda mücbir sebebin belgelenmesi ve onaylanması durumunda , uçak bileti hariç acentenin prosedürüne göre iade işlemleri yapılmaktadır.
 • İade işlemleri 01 – 14 gün arası sürmektedir. Kredi kartı ile taksit olarak satın alınan turlar , aynı şekilde banka tarafından taksit olarak iadesi yapılmaktadır.
 • Belirtilmiş olan fiyatlar kontenjan doluluğu ile birlikte değişkenlik gösterebilir.
 • Rezervasyon Sahibi, bu rezervasyonu yaptırırken yukarıdaki belirtilen maddeleri okuduğunu, şartlarını anladığını ve kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.
 • Sorularınız için folklorik@ folklorik.com a mail atabilirsiniz. Veya 0212.249 40 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0212 249 40 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sinan03.09.2019

Otelimiz güzel ve temiz, rehberlerimize gönülden teşekkürler
Rehberlerimize gönülden teşekkürler. Gayet güzel ve hoş vakit geçirdiğimiz bir tur oldu Portakal çiçeği Karnavalı turunuz. Daha sonraki güzel turlarda görüşmek dileğiyle Folklorik Tur. Otelimizde güzel ve temizdi.

Serap ve Özay03.09.2019

Adana Portakal çiçeği karnavalı herşey süperdi
Adana Portakal Çiçeği karnavalı gezimizde herşey süperdi. Rehberimiz ve tur görevlimiz bize muhteşem bir tur gerçekleştirdiler. Kendilerine çok çok teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın.

Arzu ve Coşkun03.09.2019

Adana Portakal Çiçeği karnavalı turu beklentilerimizin üzerindeydi
Adana Portakal Çiçeği karnavalı turu beklentilerimizin üzerindeydi. Özellikle Rehberimizden çok memnun kaldık. Sürekli turlarınıza katılıyoruz ve memnunuz. Farklı turlarınızdanda şu anki Rehberimizle gezmek isteriz. Herşey için teşekkürler Folklorik

Çiğdem Y03.09.2019

Adana Portakal Çiçeği karnavalı turunuz FARKLI ve DOYURUCU bir gezi oldu
Adana Portakal Çiçeği karnavalı turunuz FARKLI ve DOYURUCU bir gezi oldu. Güzel anılarla dolu bir deneyim yaşadık.

Özcan Ç03.09.2019

Adana çok zengin bir bölgeymiş Festival sayesinde öğrendik.
Herşey çok güzeldi teşekkür ederiz. Kanımca Adana o kadar zengin bir bölgeymişki 3 gün bile burda sizlerle gezebilirmişiz. İlk gün bayağı yoğundu ve yorulduk ve epey gezdik. Akşam etkinlikleri izlemeye halimiz kalmadı. Herşey için teşekkür ederiz Folklorik Tur

Emine H03.09.2019

Oldukça keyifli bir haftasonu geçirdik. Festival gayet keyifliydi.
Oldukça keyifli bir haftasonu geçirdik. Verilen Rehberlik hizmetlerinden memnun kaldık. Adana'yı ve Tarsusu ilk kez gördüm. Festival gayet zevkli idi. Bundan sonraki Güneydoğu turunda Folklorik turizmi düşünürüz. Tur görevlimize içten teşekkürler.

Beste ve hilal03.09.2019

Herşeyden çok memnun kaldık.
Herşeyden çok memnun kaldık. Folklorik turun düzenlediği diğer gezilere katılmak isteriz. Adana Portakal Çiçeği karnavalı turu sayesinde Türkiye'nin güzelliklerini sayenizde gördük.

YORUM YAZ

Benzer Turlar