Not : Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları ve grup talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Edirne Ciğer ve Bando Festivali Turu

495.00 ’den İtibaren

GEZİLECEK YERLER

SELİMİYE CAMİİ, ARASTA ÇARŞISI, ÜÇ ŞEREFELİ VE ESKİ CAMİİ, BEDESTEN VE ALİ PAŞA ÇARŞISI, EDİRNE CİĞER VE BANDO FESTİVALİ ETKİNLİKLERİ, KARAAĞAÇ VE TREN İSTASYONU, LOZAN ANITI VE MÜZESİ, TUNCA VE MERİÇ NEHİRLERİ VE KÖPRÜLERİ, MERİÇ KIYISINDA ÇAY MOLASI, II.BEYAZIT KÜLLİYESİ VE ŞİFAHANE, SARAYİÇİ MEVKİİ, ADALET KASRI, BALKAN ŞEHİTLİĞİ

TURA KATILIN

Günübirlik Edirne Ciğer ve Bando Festivali Turu

EDİRNE TURU

Tur Tarihleri : EDİRNE CİĞER VE BANDO FESTİVALİ TURU  

Doğa,Tarih, Festival Havası, Kültür keyfi birarada

1.Gün : Sabahı Edirne Ciğer ve Bando Festivali Turu için İstanbul'dan Hareket

06:30 : Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü(Otopark çıkışı ışıklar önü)  

06:45 : Mecidiyeköy Ziraatbank Önü 

07:00 : Ömür Plaza Önü

Selimiye Camii -Arasta Çarsısı -Üç Şerefeli Camii -Eski Camii -Bedesten ve Ali Paşa çarşısı -Edirne Ciğer ve Bando Festivali etkinlikleri -Karaağaç Tren İstasyonu -Tunca ve Meriç Nehirleri ve Köprüleri -2.Beyazıt Külliyesi ve Şifahane -Saray içi Mevkii

Edirne  Ciğer ve Bando Festivali Turumuz için Sabah belirtilen noktalardan sizleri alarak Edirne’ye yolculuğumuz başlıyor ve Yaklaşık 3 saat sonra Edirne’deyiz. Edirne turumuza İlk olarak   Mimar Sinan’ın “Ustalık Eserim” dediği Selimiye Camii ile başlayıp; Arasta çarşısıÜç Şerefeli ve Eski Camii,  Bedesten ve Ali Paşa Çarşısını gezip Edirne Ciğer ve Bando Festivalini izlemek üzere festival alanında yerimizi alıyoruz,  Edirne Ciğer ve Bando Festivali gösterilerinin ardından    Karaağaç ve Tren İstasyonuLozan Anıtı ve Müzesi, Tunca ve Meriç Nehirleri ve Köprüleri fotoğraflıyor ve Meriç kıyısında çay molası verip soluklanıyoruz. Meriç nehrine nazır çay keyfinin ardından , II. Beyazıd Külliyesi ve Şifahane gezimizle turumuza devam ediyoruz. Sarayiçi mevkii ve Adalet Kasrı, Balkan Şehitliğinide görüp sonrasında bugünkü  Edirne Ciğer ve Bando Festivalinde  yaşadığımız güzel anıları benliğimize ve fotoğraf makinamıza kaydederek  İstanbul’a  doğru  yola çıkıyoruz ve  tahmini 22:30 civarı gibi İstanbul’ a varmış oluyoruz. (ücretsiz ciğer ikramı pazar günü olacaktır.)

 

Not: Aynı programa sadık kalmak koşuluyla Rehber tur program akışında değişiklik yapabilir. (Festival Programları ve festivalin güncel akış saatlerini gösteren asıl program Festival tarihlerine çok yakın bir zamanda belli olduğundan )

 

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

  • Gidiş -Dönüş Ulaşım
  • Gezi süresince Profesyonel Kokartlı Rehberlik hizmeti,
  • Edirne Ciğer ve Bando Festivali Şenlikleri İzleme
  • Program dahilinde tüm çevre gezileri
  • Otopark ve otoban ücretleri
  • Dostluk ve Güleryüz

Tur Ücreti Dışındakiler:

müze girişleri (müzekart önerilir), Öğle yemeği (Ciğer Tava menü: Meşhur Tarihi Ciğerci Edirne Ciğeri veya Köfte, Salata, Ayran),Yemeklerde alınacak meşrubat ve alkollü içecekler , bahşişler ve diğer ekstralar.

Ulaşım Aracı :

Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre ;

  • 46 kişilik Mercedes, Safir veya MAN otobüs
  • 27 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar- Sultan, Novo minibüs,
  • 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minübüs ile seyahat edilmektedir.
  • Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

TUR FİYATLARI

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0212 249 40 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu tur için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların tur hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Benzer Turlar