Not : Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları ve grup talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Günübirlik Yedigöller Turu

750.00 ’den İtibaren

GEZİLECEK YERLER

GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER TURU, YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI -NAZLIGÖL -SAZLIGÖL -DERİNGÖL - SEYİR TERASI - KURUGÖL -İNCEGÖL -DERİNGÖL

TURA KATILIN

GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER TURU

Bolu ilimiz  sınırları içinde bulunan Yedigöller Milli Parkı hem günübirlik, hemde konaklamalı Yedigöller turları için ideal bir rotadır. Özellikle Sonbaharda bir başka güzeldir Yedigöller. Fotografik Sonbahar görüntüleri ile Yedigöller Milli Parkı adeta insanı büyülüyor. Yedigöller, Bahar ve Yaz aylarında da yemyeşil hali ile de bir başka güzel.

Yedigöller turu İstanbul'dan sabah Hareket :

06:30: İncirli Alfemo Önü (Eski Boyner Mağazası)

06:45 Mecidiyeköy Y.Kredi Önü 

07:00 Kadıköy:Evlendirme Dairesi ( Otopark çıkışı ışıklar önü)

07:10 Bostancı Köprü

07:20 Kartal Köprü

07:25 Pendik Köprü

08:30 İzmit Otogar Önü

 

Sabah saatlerinde sizleri aldıktan sonra Günübirlik Yedigöller turumuza İzmit -Adapazarı -Düzce -Bolu güzergahını izleyerek yolculuğumuza devam ederken yolumuz üzerinde mola veriyor ve Serpme Kahvaltımızı alarak güne keyifli bir başlagıç yapıyoruz.

Günübirlik Yedigöller turu için tekrar yolculuğumuza devam ediyor ve yaklaşık 1,5 saati tamamen orman manzarası eşliğinde yapılacak toplamda 2-2,5 saat sürecek yolculuğun ardından Yedigöller Milli Parkına ulaşıyoruz. Yedigöller, doğayla başbaşa kalacağınız bir  film platosunu andıran ve her mevsim bize güzel manzaralar sunan bir doğa harikası. Milli Parka Ulaştığımızda aracımızdan iniyoruz ve sizler heyecanlı ve meraklı gözlerle Yedigölleri keşfetmeye çalışırken ilk iş fotoğraf makinalarımızı çıkarıyoruz ve fotograf çekmeye başlıyoruz. Diğer taraftan  Rehberimiz Göller hakkında bilgi verirken yürüyerek ve fotoğraflarımızı  çekerek  Yedigölleri  keşfe başlıyoruz. Milli Parka adını veren Büyükgöl, Kurugöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Sazlıgöl ve İnce Göller den oluşan 7 adet Gölü gezip öğle yemeğimiz hazırlanana kadar serbest zaman veriyoruz. Öğle Yemeğimizde;  köfte, sucuktan oluşan  yemek keyfi bizi bekliyor. Açık Ahşap iskeleleri ve manzarasıyla eşsiz huzurlu bir tabiat ortamı sunan Yedigöllerin bol oksijenli havasıyla ciğerlerimizi doldurup, mevsime göre Yeşilin veya sonbahar renklerinin her türüyle de gözlerimizi ve kafamızı dinlendiriyoruz. Dönüş yolumuzda, Kapankaya Seyir terasından kuşbakışı gölleri izleyip  hatıra fotoğraflarımızı çektirdikten sonra İstanbul’a dönüş yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaklaşık olarak 21:30 civarı İstanbul'da oluyoruz.

Sonrasında Yedigöller turumuz sona eriyor ve İstanbul’a dönüş için hareket ediyoruz. Başka Folklorik Turizm turlarında görüşmek üzere sizleri almış olduğumuz noktalara bırakıyoruz.

Ayrıca KONAKLAMALI YEDİGÖLLER TURU incelemek için tıkla

Tur Ücretine Dahil Olanlar: 

 • Ulaşım
 • Profesyonel Kokartlı Rehberlik hizmeti,
 • Sabah Bolu Serpme Kahvaltı ve Sınırsız çay ikramı
 • Öğle yemeği( Sucuk veya köfte ekmek, garnitür, ayran ),
 • Yedigöller Milli Park Giriş ücreti
 • Otoban ve otopark ücretleri
 • Program dahilinde Tüm çevre gezileri,
 • Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücreti Dışındakiler:

Kişisel harcamamalar, bahşişler ve  diğer ekstralar. 

Ulaşım Aracı : 

Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve  özel olarak turizm için tasarlanmış  yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre ;

 • 27 Kişilik İsuzu TurkuazOtokar- Sultan, Novo minibüs,  
 • 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter  Minübüs ile seyahat edilmektedir. 
 • Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. 

 

 

TUR FİYATLARI

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0212 249 40 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Necla A04.09.2019

Başkalarınada Folklorik Turu önereceğim
Çok güzeldi. Başkalarınada önereceğim.

Necmiye H04.09.2019

Yedigölleri görmek en büyük arzumdu.
Yedigölleri görmek en büyük arzumdu. Bugüne kısmetmiş,çok beğendim. Hem gezdiğim yerleri, hemde Turu güzel günler geçirdik. Sizlerle Kapadokya'yıda görmek isterim.

Meltem03.09.2019

Herkese Folklorik turu tavsiye edeceğim.
Katılmış olduğum Yedigöller turunuzdan çok memnun kaldım. Ulaşım, reberlik, parkur dört dörtlüktü. Herkese Folklorik turu tavsiye edeceğim.

Jale03.09.2019

Folklorik turizmden memnunum ve başkalarınada tavsiye ediyorum.
Yedigöller turundan memnun kaldım. Ulaşım ve Rehberlik güzeldi.Folklorik turizmden memnunum ve başkalarınada tavsiye ediyorum. Teşekkürler

YORUM YAZ

Benzer Turlar