Not : Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları ve grup talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İSTANBUL TURU 3 GÜN 2 GECE

0.00 ’den İtibaren

GEZİLECEK YERLER

Dolmabahçe Sarayı  - Sultanahmet Camii - Ayasofya - Topkapı  Sarayı,  Rahmi Koç Müzesi  - Pier Loti - Eminönü - Mısır Çarşısı – Akşam Kumkapı,  Panaroma 1453 Müzesi  - Akvaryum - Boğaz Turu - Kız Kulesi

TURA KATILIN
Yaşlar:

İSTANBUL TURU (3 GÜN 2 GECE)

1.Gün  İstanbul Turu: Dolmabahçe Sarayı  - Sultanahmet Camii - Ayasofya - Topkapı  Sarayı 

Sabah Havalimanında sizlerle buluşuyoruz. İstanbul’da ilk olarak Dolmabahçe Sarayına gidiyoruz. Yaklaşık iki saatlik gezimizin ardından Sultanahmet'e geliyoruz. Topkapı Sarayı'nı gezip, Ayasofya Yerebatan Sarnıç'ı ve Hipodrom alanını (Alman çeşmesi, Dikilitaş, Yılanlı sütun) gezip. Sonrasın da otelimize geliyoruz konaklama otelimizde. Dileyenler dinlenme sonrası Istanbul’un gece halini keşfedebilir alişveriş yapabilir. 

2.Gün  İstanbul Turu : Rahmi Koç Müzesi  - Pier Loti - Eminönü - Mısır Çarşısı – Akşam Kumkapı

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp Haliç Hasköy’de bulunan Rahmi M. Koç müzesini geziyoruz. Haliç'in diğer tarafına geçerek Eyüp'e geliyor ve Teleferik ile Piyer-Loti'ye çıkarak çaylarımızı, kahvelerimizi Haliç'in eşsiz güzelliği karşısında içiyoruz. Öğle yemeğimiz için Eminönü meydanına gelip, Tarihi Eminönü balıkçılarından Meşhur Balık ekmeğimizi yiyoruz. Yeni Camii ve Mısır Çarşısı gezimizden sonra otelimize dönüyoruz. (isteğe bağlı) Kumkapı veya İstiklal / Galata’ya yemek ve eğlence için gidiyoruz.

3.Gün İstanbul Turu:    Panaroma 1453 Müzesi  - Akvaryum - Boğaz Turu - Kız Kulesi

Sabah Kahvaltısı sonrası Panorama 1453 müzesini geziyoruz. Müze gezimizin ardından İstanbul Forum alışveriş merkezi içerisinde yer alan Turkuazoo Akvaryumu geziyoruz. Öğle yemeğimizi de İstanbul Forum’da aldıktan sonra Eminönü’ne geçiyoruz ve boğaz gezisi için teknemize biniyoruz. İstanbul boğazı’nı denizden tanıdıktan sonra Üsküdar iskelesinde iniyoruz ve bizi orada bekleyen aracımıza binip Kızkulesi’ne tekne ile geçiyoruz. Kulede kahve molası verdikten sonra sizleri Havalimanına bırakıyor ve tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Not: Aynı programa sadık kalmak koşuluyla Rehber tur programında değişiklik yapabilir. 

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

  • Rehberlik Hizmetleri 

  • 2 kahvaltı 

  • stanbul içindeki  Ulaşım ve havaalanı transferi,

  • Tüm çevre gezileri,

  • Zorunlu Seyahat Sigortası,

  • Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücreti Dışındakiler:

Tüm yemeklerde alınan içecekler, Tüm öğle yemekleri, Programda belirtilen Otellerdeki mini bar harcamaları , bahşişler ve diğer ekstralar. Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Tekne Ücretleri, Kız kulesine tekne geçişi ve buradaki içecekler ve Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar.Akşam yemekleri. 2 Gece Konaklama

Ulaşım Aracı :

Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre ;

  • 27 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar- Sultan, Novo minibüs,
  • 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minübüs ile seyahat edilmektedir.
  • Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

 

TUR FİYATLARI

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0212 249 40 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu tur için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların tur hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Benzer Turlar