Not : Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları ve grup talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YILBAŞI BOLU ABANT GÖLCÜK KARTEPE MAŞUKİYE SÜNNETGÖL TURU 30 Aralık -01 Ocak 2019

0.00 ’den İtibaren

GEZİLECEK YERLER

BOLU -ABANT GÖLÜ MİLLİ PARKI - GÖLCÜK GÖLÜ MİLLİ PARKI- KARTEPE- MAŞUKİYE -SAPANCA GÖLÜ -KARTEPE ZİRVE -MUDURNU -SÜNNETGÖL

TURA KATILIN
Yaşlar:

YILBAŞI BOLU ABANT-GÖLCÜK-KARTEPE-MAŞUKİYE -SÜNNEGÖL TURU 

YILBAŞI TATİLİ TURU, YILBAŞI TURLARI

YARIM PANSİYON KONAKLAMA DAHİL

LİMİTSİZ YERLİ İÇKİ DAHİL 

 

Tur Tarihleri : 30 ARALIK -01 OCAK 2019 (30 Aralık sabah hareket)

1.Gün : Cumartesi Sabahı İstanbul'dan Hareket Bolu -Abant -Gölcük Gölü -Topuk Yaylası

Maşukiye -Kartepe -Alabalık Vadisi -Kartepe Kayak Keyfi -Sapanca

07.00 : İncirli Alfemo (Eski Boyner Mağazası Önü)

07.15 : Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü (Doğtaş Mobilya Yanı)

07.30 : Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü(Vakıflar Bank.Karşı hizası)

07:35 : Bostancı Köprü

07:45 : Pendik Köprü

07:50: Kartal Köprü

08:30 : İzmit Otogar önü

09:00 : Adapazarı Berceste Tesisleri

Sabah saatlerinde sizleri aldıktan sonra İzmit -Adapazarı -Düzce -Bolu güzergahını izleyerek Yılbaşı Bolu Abant -Gölcük -Kartepe -Maşukiye -Topuk Yaylası -Sünnetgöl turunda güne Bolu Serpme Kahvaltıyla başlıyoruz. (ekstra)

Ardından Yılbaşı Bolu turumuza günün ilk saatleriyle birlikte Sabahın verdiği dinçliği hissederek başlayan yolculuğumuzda  Doğayla geçireceğimiz Topuk Yaylası ve Göleti gezilerimizi yapmak üzere Topuk yaylasına geçiyoruz.  

İki yanı kayın, gürgen, köknar ağaçlarıyla bezenmiş bitki çeşitliliği açısından zengin 1300 m.yükseklikte bir yayla. Adını  basında Fenerbahçe  Topuk Yaylası tesisleri olarak duymuş olabilirsiniz. Fenerbahçe futbol takımının kamp için  tercih ettiği  yer olup,  temiz havasıyla Topuk Yaylası ve Göletinde mola veriyoruz. Orman içi yorucu olmayan kısa yürüyüşler yapıyoruz.    

Sonrasında Abant'a geçiyoruz. Yeni bir yer görme merakı insanın  yüreğinde nasıl bir çarpıntı yapar hepimiz bu duygu ile tanışmışızdır mutlaka.  Bolu dağını geçip  E-5 karayolundan Abant yoluna saptığımızda Abant'a 22 Km olduğunu gösteren tabela bu heyecanımızı biraz daha arttırıyor ve yol boyunca sağlı sollu kıvrılarak orman içerisinden yapacağımız yolculuğumuz Nasıl bir doğa harikası ile karşılaşacağımızın sinyalini veriyor bize.  

Milli Park Girişinden içeri girip Abant Gölü ve çevresine ilk gözlerle baktığımızda  bu heyecanı hissetmekte ne kadar haklı olduğumuzu görüyoruz.  Bir yanımızda göl manzarası, çam ağaçlarının nefis kokusu ve güzel görüntüsü diğer yanda orman, kuş sesleri içinde yürüyüşlerimizi yapıyoruz . 

Bol oksijenli bir gün geçireceğiz ve  ne soğuk üşütecek bizi, nede kışı hissedeceğiz doğanın kucağında olmak apayrı bir keyfe dönüşecek. Abant 'ta kışın donmuş göl, doğanın, bize sunduğu görsel manzaralar , baharda nilüferler güzel fotoğraf kareleri yakalatıyor bize .

Yani Abant her mevsim bir başka güzellik sunuyor bize kışın karlarla beyaz bir örtüye bürünen Abant  Yazın ve   Baharda yemyeşil bir örtüye bürünüyorSon Baharda da yaprakların oluşturduğu renk cümbüşü sunuyor bizlere.   Burada göl çevresinin   tamamını yürüyerek turlayabileceğiniz gibifaytonla gezebilirsiniz . Mevsimine göre yöresel lezzetleri köylülerden alıç, ahlatdağ çileği tadabilirsiniz. Köylü pazarında doğal köy ürünleri alışveriş molasının ardından Dileyenler bol bol fotoğraf çekip gölün tadını çıkarabilir.

Ardından öğle yemeğimizi alacağımız restaurantımıza geçiyoruz. Öğle yemeği ardından ressamlara konu olacak güzellikte olan Gölcük gölüne varıyoruz.

Dileyenler bol bol fotoğraf çekip gölün tadını çıkarabilir.  Göl etrafında yorucu olmayan kısa  yürüyüşün ardından kır kahvesinde şömine başında çaylarımızı yudumluyoruz. Sonrasında vereceğimiz serbest zaman ardından  otelimize geçiyoruz. Konaklama Bolu 4* otelimizde.

 

2.Gün : Bolu -Sünnetgöl -Göl Etrafı Yürüyüş -Mudurnu -Tarihi Konaklar

 

Sabah otelimizde alacağımız Açık büfe doyurucu kahvaltı ardından otelimizden Yılbaşı Bolu Abant Gölcük Kartepe Sünnetgöl Mudurnu turumuzun İlk gezi durağımız  doğa harikası Sünnet Gölü için hareket ediyoruz. 

Sünnet Gölü eşsiz manzarası ve tüm özellikleriyle bizlerin gözlerinizi ve ruhunuzu dinlendiriyor.

Doğa harikası Sünnetgöl göl çevresinde yürüyüş yapıyoruz fotoğraflıyoruz Yürüyüşünüz sırasında genç ve yüzlerce yıllık çam ağaçlarıyla birlikte göle akseden mavi, turkuvaz ve yeşilin onlarca tonunu görüp heyecanlanmamak elde değil. 

Bol ve doğal oksijenin sizde yarattığı etkiyi hemen fark ediyor ve yer çekiminin azaldığı hissine kapılıyorsunuz. Ve ardından Sünnet Gölü istemeyerekte olsa terkediyoruz.

Sonrasında Mudurnu'ya geçerek  tarihi Yıldırım Beyazıt KülliyesiKanuni Sultan Süleyman CamiiArmutçular KonağıKeyvanlar Konağı gezilerimizin ardından Yöreye özgü ürünlerden ve hediyelik alışverişi için serbest zaman veriyoruz.

Serbest zamanın ardından Boludaki otelimize geçiyoruz. Yılbaşı gecesi hazırlıkları için sizleri serbest bırakıyoruz. Geceleme ve Akşam Yemeği Bolu 4* Otelimizde. 

Akşam Otelde önce yerel sanatçılar ve Yılbaşı Balosu canlı müzik eşliğinde Yeni Yılı karşılıyoruz. 2019 Hoşgeldin....  

YILBAŞI MENÜSÜ:

 31.12. TARİHİ YILBAŞI PROGRAMI ;

3 MÜZİSYEN CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE,

 • ORDÖV TABAĞI 14 ÇEŞİT
 • KİŞİ BAŞI MEVSİM SALATA                                                          
 • ARASICAK  AVCI BÖREĞİ,
 • ETLİ ÇİĞ KÖFTE,
 • HİNDİLİ TANDIR,                       
 • KESTANELİ İÇLİ PİLAV,
 • YILBAŞI PASTASI
 • KİŞİ BAŞI MEYVA TABAĞI                                                            
 • GECE İŞKEMBE CORBASI SERVİSİ.
 • 3 MÜZİZYEN CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE,
 • LİMİTSİZ YERLİ İÇKİ 

3.Gün : Bolu -Kartepe -Maşukiye -Sapanca

Sabah geç doyurucu Açık büfe kahvaltı ardından eşyalarımızı aracımıza yerleştirip yola koyuluyoruz. Yılbaşı Bolu turumuzun son durağı Maşukiye Kartepe gezimiz için hareket ediyoruz. 

İlk olarak Maşukiye üzerinden Kartepe kayak Merkezine  geçiyoruz burada serbest zaman veriyoruz. 

Dileyenler Telesiyej ile Geyik Alanı veya  Kartepe zirvesinden Sapanca gölü ve İzmit'i panoramik olarak görüp fotoğraflayabilir  buradaki Cafede  Şömine başında Sıcak Şarap yudumlayabilirler.  

Telesiyej ile zirve keyfi dışında At safari yapabilirsiniz kızak kiralayıp kızak ile kayıp çocukluk günlerinize dönebilirsiniz..  

Bir sonraki durağımız  Doğanın güzelliği ile içi içe yeşillikler arasında öğlen yemeğimizi yemek üzere Alabalık restaurantlarıyla ünlü bölgeye geçiyoruz. Burada dere kenarında kurulu restaurantımızda  Seçmeli Kiremitte Alabalık/ Köfte , mantar ½ , salata, tatlı veya meşrubat tan oluşan menümüzü(Ekstra) yiyip

Gezimizi Sapanca Gölü kenarında  tamamlıyoruz ve sonra İstanbul'a dönüşe geçiyoruz, yaklaşık 20:30 civarında İstanbul'da oluyoruz. Farlı Folklorik Turizm turlarında buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. 

 

NOT : Aynı programa sadık kalmak koşuluyla Rehber tur program akışında değişiklik düzeltmeler ve uyarlamalar yapabilir.

 

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

 • Gidiş -Dönüş Ulaşım
 • Gezi süresince Profesyonel Kokartlı Rehberlik hizmeti,
 • 2 gece Yarım Pansiyon Bolu 3 ve 4* standardı Oteller Konaklama
 • 2 sabah kahvaltısı otelde açık büfe,
 • Yılbaşı Gecesi Yılbaşı Eğlencesi
 • Yılbaşı Gecesi Limitsiz Yerli İçki (Yeni Rakı, Votka, Şarap, Bira)
 • Abant Gölü Gezisi
 • Gölcük Gölü Gezisi
 • Kartepe Gezisi
 • Sünnetgöl Gezisi
 • Mudurnu Gezisi
 • Zorunlu Seyahat Sigortası,
 • Otopark ve otoban ücretleri
 • Dostluk ve Güleryüz

Tur Ücreti Dışındakiler:

İlk gün sabah kahvaltısı, müze girişleri (müzekart önerilir), Yemeklerde alınacak meşrubat ve alkollü içecekler , Öğle Yemeği, Otellerdeki mini bar harcamaları , bahşişler ve diğer ekstralar.

Tur Ücreti Dışındakiler:

Yemeklerde alınacak meşrubat ve alkollü içecekler , ilk gün kahvaltı, öğle yemekleri, Programda belirtilen Otellerdeki mini bar harcamaları , bahşişler ve diğer ekstralar.

Ulaşım Aracı :

Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre ;

 • 46 kişilik Mercedes, Safir veya MAN otobüs
 • 27 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar- Sultan, Novo minibüs,
 • 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minübüs ile seyahat edilmektedir.
 • Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

TUR FİYATLARI

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0212 249 40 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu tur için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların tur hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Benzer Turlar