Not : Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları ve grup talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (4 Gün)

0.00 ’den İtibaren

GEZİLECEK YERLER

TRABZON - AYASOFYA – ATATÜRK KÖŞKÜ – AKÇABAT – SÜMELA MANASTIRI – HAMSİKÖY – ZİGANA DAĞI - SÜRMENE – UZUNGÖL – DEMİRKAPI YAYLASI – SOĞANLI DAĞLARI – RİZE BEZ ATÖLYESİ – ÇAYELİ - GÜRCİSTAN BATUM GEZİSİ – FIRTINA VADİSİ – ÇAMLIHEMŞİN - AYDER YAYLASI - ÇAT VADİSİ – MAKREVİS KÖYÜ - ZİL KALE – ÇİNÇİVA – PALOVİT ŞELALESİ – TRABZON

TURA KATILIN
Yaşlar:

UÇAKLI DOĞU KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU

UÇAK DAHİL BUTİK TUR  

GRUPLARA YAPILIR.

Doğa,Tarih, Arkeoloji, Kültür keyfi birarada

***ANA ULAŞIM UÇAK, ARA ULAŞIMLAR, TRABZON'DAN İTİBAREN HAVAALANI TRANSFERLERİ, REHBERLİK, 3 KAHVALTI, 3 AKŞAM YEMEĞİ, AYDER, BATUM, TRABZON GEZİLERİ DAHİL TUR*

UÇUŞ DETAYLARI :

 Turumuz Trabzon Havaalanı buluşmalıdır.

 

1.Gün : Türkiye'nin her noktasından buluşmalı - Trabzon- Ayasofya -Atatürk Köşkü -Akçaabat -Sümela Manastırı -Hamsiköy -Zigana Dağı

Siz saygıdeğer konuklarımızı sabah saatlerinde Trabzon Havalimanında rehberimiz ve aracımızla karşılıyor, rehberimizin vereceği bilgiler sonrası gezimize, 4000 yıllık kadim şehir Trabzon’u keşfederek başlıyoruz.

Gezimizin ilk durağı Orta Hisar’da 780 yıl öncesine dayanan “Kutsal Bilgelik” anlamına gelen Ayasofya. Duvarlarda resmedilen İncil ayetlerini ve tarihi hakkında bilgileri alıp, Trabzon el sanatlarını göreceğimiz dükkânımıza gidiyoruz. El emeği göz nuru Kazaziye, Telkâri ve Trabzon Hasırının en güzel örneklerini görüyor, Zağnos Vadisi eşliğinde 390 rakımlı Soğuksu Mevkii’ne çıkıyoruz. 19.y.y. sonunda, Rum Banker Kabayanidis’in İtalyan ve Avrupa Barok Mimarisinde yaptırdığı ve mübadele sonrası, Ata’mızın üç kez ziyaret ettiği, Atatürk Köşkü’nü geziyoruz.

Rehberimizin köşk anlatımı sonrası, Kızlar Manastırı’nı ve Trabzon’u izleyeceğimiz Boztepe’ye çıkıyoruz. Trabzon’u izledikten sonra, buraya gelinir de Akçaabat köftesi yemeden gidilir mi diyor? Öğle yemeğimizi Akçaabat Köftesi şeklinde alıyoruz. Yemek bitimi uzun bir tadilat sonrası kapılarını yeniden ziyaretçilere açan Sümela Manastırı yolculuğumuza başlıyoruz.

Ünlü Seyyahlar Evliya Çelebi ve Marco Polo’nun izinden, Altındere Milli Parkı içerisinde, 1650 yıllık geçmişe sahip Sümela Manastırı karşılıyor bizleri. Aracımızla belli bir noktaya kadar çıkıp, 200 mt.lik yürüyüşle 1150 rakımlı manastırda Ayazma, Kaya Kilisesi, freskleri, görerek manastırın tarihini rehberimizden dinliyoruz. (2015 yılında başlayan tadilat nedeniyle geçişi süreyle kapalı bulunmaktadır. Manastırın 2019 Sezonunda açılacağı söyleniyor) Sümela Manastırından ayrılıp, , Arapçada “ Hamse “ beş anlamına gelen, Sütlacı ile dillerden düşmeyen Hamsiköy’e inip, taş fırında yapılan Meşhur Hamsiköy Sütlacının tadına bakıp, otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. ZİGANA DAĞI

2.Gün : Sürmene -Uzungöl - Demirkapı Yaylası -Soğanlı Dağları -Rize Bez Atölyesi -Çayeli

Otelimizdeki kahvaltımızı alıp, Karadeniz Sahil yolunu takiben Manahos Irmağı kenarında kurulu olan bıçakları ünlü Sürmene’de kısa bir mola veriyoruz.

Meşhur Sürmene Çakısı ve Bıçakları hakkında bilgileri aldıktan sonra, çay bahçeleri ve kemençe eşliğinde Solaklı Vadisi’ni takiben Soğanlı Dağları’nın eteklerinde 1090 rakımlı Uzungöl’e varıyoruz.

Seyir Terasından ladin ağaçları arasındaki Tabiat Koruma Alanı olan Uzungöl’ü fotoğraflayıp, ağaç müzesi eşliğinde öğle yemeğimizi Dursun Ali İnan Tesislerinde aldıktan sonra Yayla Safarisine çıkıyoruz. Haldizen Deresi ve derin vadilerin manzaraları eşliğinde Soğanlı Dağları’nın eteklerinde bulunan Demirkapı ( Haldizen ) Yaylası’na varıyor, eski ahşap yayla evleri arasında yürüyoruz. Yöre halkının dağlardan topladığı dağ çiçekleri ve el emeği nakışlarını inceledikten sonra kuzinede hazırlanmış köy patatesi ve çayın tadına bakıyoruz.

Demirkapı Yaylası gezimizin ardından Türkiye’nin en çok yağış alan ili Rize’yi panoramik görüp, yöresel dokuma tezgâhlarında 300 yıl öncesine dayanan Rize Bezinin işlenişini seyredeceğimiz atölyemize uğruyoruz. Tezgâh başındaki bayanlardan Rize Bezi hakkında bilgileri aldıktan sonra, otelimize giriş yapıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği RİZE OTELLERİ

3.Gün : Gürcistan Batum Gezisi -Fırtına Vadisi -Çamlıhemşin -Ayder Yaylası

Kahvaltı sonrası, Gürcistan Batum turumuz için Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Gümrük işlemlerimizi tamamlıyor,

Batum gezimize St. Andrew Heykeli ve Apsaros Kalesini görerek başlıyoruz. Okaliptüs ağaçları eşliğinde Ters Bina ve Ardagavi Gölü, Neo-Gotik tarzında inşa edilen Çarlık dönemi Virgin Mary Kilisesi, 130 mt. Alfabe Kulesi, Azeri yazar Kurban Said’in başyapıtı Kvesitadze’nin göz kamaştırıcı Ali ile Nino Heykeli, Poseidon’un heykelinin bulunduğu Neptün Meydanı ve Opera Drama Binası gezilerimizi tamamlıyor kısa bir mola veriyoruz.

Molanın sonunda Abashidzade Bulvarda Astroloji Saati, Gürcüler için gücü simgeleyen Medea Heykeli, Avrupa Meydanı, St. Nicolas Kilisesi, 5700 m2 alanı ile Piazza Meydanı, Batum Orta Camii ve Osmanlı dönemi Fener Kulesini gördükten sonra, öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Gürcü Mutfağının lezzetlerini tadacağımız menümüzün sonrasında, Batum Bulvarda serbest zaman diyoruz. Not : Pandemi nedeniyle Gürcistan giriş olmaması durumunda alternatif program yapılabilir. Bu turu satın alan kişiler bunu kabul etmiş sayılırlar.

Belirlenen saatte aracımızda buluşuyor, dönüşe geçiyoruz. Gümrük işlemlerimizi tamamlıyor, ulusal ve uluslararası dergiye, gazeteye kapak olmuş olan Fırtına Vadisinin muhteşem dokusuna giriş yapıyoruz.

Dünyanın korunması gereken 200 ekolojik vadisinden biri olan ve endemik bitki türleri bakımından zengin bir faunaya sahip Fırtına Vadisi yolculuğumuzun sonunda, Kaçkar dağlarının eteklerinde ‘’Bulut denizindeki Yayla’’ olarak tabir edilen 1400 rakımlı Ayder Yaylası’nda; Gelintülü Şelalesi, Kalegon Mevkii, Aşağı Ambarlı Şelalesi ve Şenlik düzünü geziyor, otelimize yerleşiyoruz. Tulum ve Horon eğlencesi sonrası odalarımızda dinlenmeye çekiliyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. AYDER YAYLASI

4.Gün : Çat Vadisi -Makrevis Köyü -Zil Kale -Çinçiva -Palovit Şelalesi -Trabzon -İstanbul

Otelimizde kahvaltı sonrası, Ayder Yaylasından ayrılıyor, Çat Vadisinin derinliklerine muhteşem bir yolculuğa başlıyoruz.

Konaklar Mahallesi’ndeki Laz Mimarisindeki konakları uzaktan izliyor, Şenyuva Köyünde bulunan, bölgenin en eski ve yüksek köprüsü Çinçiva Kemer Köprüsünü geziyoruz. Sevdaluk dizisinin çekildiği mahalledeki evlerin arasındaki yürüyüşümüzün sonunda, sarp bir kayanın üzerine kartal yuvası şeklinde inşa edilen Zil Kale’yi rehberimiz eşliğinde geziyoruz.

Verçenik Dağlarının muhteşem görüntüsünü fotoğraflayıp, suyun şiir gibi döküldüğü Palovit Şelalesini görmek üzere yola çıkıyoruz. 15 mt.den akan, Rize’nin en heybetli, debisi en yüksek şelalesini fotoğrafladıktan sonra Goluna, Meydan, Goboca üzerinden Fırtına Deresi kenarındaki restoranımızda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemekte neler mi var? Laz Böreği, Muhlama, Tereyağında Alabalık ve yöreseller. Yemek bitimi yolumuz üzerinde bulunan Çay Fabrikasına gidiyor, dünyanın en kaliteli çayının üretildiği bölgede, çayın işlenişi hakkında bilgiler alıp tavşankanı çaylarımızı içiyoruz.

Mola bitimi 23 Nisan Doğu Karadeniz Yaylaları Ayder Batum turumuzu noktalıyoruz. Uçak saatine göre Trabzon Şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte aracımız yanında toplanıyor Trabzon Havalimanına sizleri transfer ediyor, farklı Folklorik Turizm turlarında buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

 • Ana ulaşım Uçak ( Pegasus veya THY Havayoları Ekonomi sınıfı uçak bileti)
 • Bölgedeki tüm ara ulaşımlar, (Hizmetimiz Trabzon Havaalanı başlar, Trabzon havaalanı biter. (Her ilden katılıma açıktır. Farklı illerden Uçak hariç katılabilirsiniz.)
 • Havaalanı transferleri,
 • 3 Gece Yayla ve Şehir Otelleri Otel Konaklaması
 • Otellerde alınacak 3 Sabah Kahvaltısı Açık büfe
 • Otellerde alınacak 3 Set Menü veya Açık büfe Akşam Yemeği
 • Karadeniz Eğlenceleri
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Milli Park Giriş ücretleri
 • Gürcistan Batum gezisi
 • Tüm çevre gezileri,
 • Araç içi İkramlar,
 • Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücreti dışındakiler:

Otobüs , Müze ve ören yeri giriş ücretleri, tüm öğle Yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler, Otellerdeki mini bar harcamaları , bahşişler ve diğer ekstralar. Belirtilen dışındaki yemekler.

Ulaşım Aracı :

20 Nisan Sabahı Trabzon Havaalanında buluşma

Gidiş : 23 Nisan sabahı Pegasus Havayolları Sabiha Gökçen havalimanı 07:50 İstanbul -Trabzon seferi ile Trabzon'a hareket. Havaalanı buluşma.

Dönüş : 26 Nisan akşamı Pegasus Havayolları 22:00 Trabzon-İstanbul Sabiha Gökçen seferi ile İstanbul'a dönüş.

Sizleri Sabah 09:35den itibaren Trabzon Havaalanında karşılıyoruz ve programımıza başlıyoruz.Farklı uçuş saatlerini tercih edenler ofisten bilgi alabilirler.

Turkiyenin her ilinden katılıma açıktır. Ana Ulaşım Uçak ile olup, Ara ulaşımlar katılımcı sayısına göre 17 kişilik Volkswagen Volt, Mercedes Sprinter, 27 kişilik Isuzu Turkuaz ve Novo minibüs araç ile sağlanır.

HATIRLATMA :

 • Rehberimiz Grubumuzu Trabzon havaalanında karşılar.
 • Kişi sayısı 12 kişi ulaşmaması durumunda tur iptal edilebilir. 
 • Kademeli fiyat sistemi mevcuttur.
 • İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.
 • Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Değişiklik durumunda Folklorik haber vermekle mükelleftir.  
 • Uçuştan en az 1,5 saat önce havaalanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Gidiş ve dönüş Check–in İşlemleriniz kendiniz tarafından yapılacaktır.
 • Acentemiz havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir.
 • Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 Saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan Folklorik Turizm Seyahat Acentası sorumlu tutulamaz.

GÜRCİSTAN SEYAHATİ İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER :

 • Gürcistan Gezileri İçin Türk Vatandaşları, AB vatandaşları İçin Vize Zorunluluğu Yoktur.
 • Gürcistan’a T.C Nüfus Cüzdanı ile giriş yapılmaktadır. Seyahatiniz sürecinde Nüfus cüzdanınızı yanınızdan ayırmayınız. Dilerseniz Pasaportla da Giriş Yapabilirsiniz. Eğer kimliğiniz eski ise yanınızda pasaportunuzu bulundurmanızı tavsiye ederiz.
 • Gürcistan’a girişlerde hiçbir kimlik ( Ehliyet, Devlet Memuru Kartı, Emekli Kartı… Vb.) Nüfus Cüzdanı yerine geçmez.
 • Yeni kimlik kartı için başvuru yaptıysanız, size verilen geçici kimlik belgesi ile geçiş yapamazsınız. Yeni kimlik kartınızın gelmesini beklemek zorundasınız veya Pasaportunuz ile giriş yapabilirsiniz.
 • Eski, yıpranmış, deforme olmuş, soğuk damgası ( Mührü ) gözükmeyen, 8 yıl ve öncesine ait nüfus cüzdanlarıyla Türk ve Gürcü Gümrükleri pasaport noktalarında geçişinize izin verilmemektedir.
 • 18 yaşından küçük çocuklar anne ve baba yanında kimlikle gümrük geçişi yapabilirler.
 • 18 yaşından küçük çocukların anne ve babadan biri yanında bulunmazsa noterden Muvafakatname ile gümrük geçişi yapabilirler.
 • Gürcistan turlarımıza katılacak çocuklarımızın (bebeklerde dâhil) kimliklerde fotoğraf bulunması zorunlu tutuluyor. Fotoğrafı bulunmayan çocukların geçişlerine izin verilmiyor.
 • Ülkeye girişlerde et ve süt ürünleri kesinlikle kabul edilmiyor.
 • Gürcistan Hükümetinin 2014 yılında almış olduğu kararda yasaklı ilaçlar kapsamında içerisinde uyuşturucu ve psikotrop madde ihtiva eden ilaçların ülkeye girişleri yasaktır. ( Dolarin, A – Ferin, Benical, Raydol... Vb. ) .
 • ÖNEMLİ NOT: Burada Tur Boyunca Kullanacağınız İlaçları Kutuları ile değil adet olarak yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Bavullarda değil el çantanızda taşımanız önerilir.
 • Ülkeye girişlerde gümrük mevzuatı gereği 30,000 Lari ve üzeri karşılığı olan para ya da altın bulunduran kişilerin beyanda bulunmaları gerekiyor.
 • Gürcistan’dan Türkiye'ye giriş yaparken eşya (alkol veya sigara vb.) getirebilmek için en az 72 saat gitmiş olduğunuz ülkede bulunmak zorunluluğu vardır. 72 Saat kalacağımız için belirli kota kadar, gümrük mevzuatına uygun alkollü alkolsüz içecekler, eşyalar ve sigara getirebilirsiniz.
 • Kapılarda ve gümrüklerde sizlere emanet paket vermek isteyenler olduğu takdirde lütfen paketleri almayınız.
 • KKTC vatandaşları AB pasaportu taşıyorlarsa vize mevzuatına göre hareket etmek zorunda, Türk kimliği taşıyorlarsa sadece kimlikle giriş yapabilirler.
 • Suriye ve Kuzey Irak Vatandaşları Gürcistan’a giriş yapamazlar.
 • Yoğun tatil dönemleri ve resmi tatillerde yaşanacak yoğunluk nedeniyle Gürcistan Sınır Kapılarında hem yaya hem de araç kuyrukları oluşuyor. Bu dönemlere dikkat etmekte yarar var.
 • Türkiye’nin de yer aldığı 94 ülkenin vatandaşları için 180 gün içinde 90 gün vizesiz kalış süresi sınırlaması kaldırılmış, böylece vatandaşlarımızın Gürcistan’da vizesiz olarak kalış süresi bir yıla çıkarılmıştır.
 • Nüfus Cüzdanı veya Pasaport ile yurtdışı gezilerimize katılacak misafirlerimiz için tur düzenleyeceğimiz ülkeler ve gümrüklerindeki en son düzenlemeler, yasalar ve uygulamaların katılımcılarımızın takiple mükellef olduklarını bildirmekle birlikte misafirlerimizin yurtdışına çıkışlarında resmi makamlar tarafından çıkışınıza izin verilmemesi veya engellenmesi tamamen kişisel sorumluluğunuzdur.

TUR FİYATLARI

 • Acentemizin turlarına katılmak isteyen konuklarımızın kesin rezervasyon için tur ücretinin tamamını ödemeleri gerekmektedir. Ödemeleri alınmayan rezervasyonlar kesinleşmiş sayılmaz.
 • Turlarımızda araçta ödeme kabul edilmez. Ödemenin mutlaka turdan önce banka havalesi, eft veya kredi kartıyla online sistemden veya mail orderla yapılması gerekmektedir.
 • Bankaya ödeme yaptığınızın bilgisini bize bildirdikten sonra tarafımızdan size bir teyid maili gönderilecektir. Teyid maili 48 saat içinde elinize ulaşmaz ise lütfen ofisimizi arayarak bilgilendiriniz.
 • Katılımcıların rezervasyon formu doldurmadan ve bankaya ödemelerini yapacağı gün katılacakları turda yer olup olmadığının teyidini almaları gerekmektedir. (Bankaya ödemeyi yapacağınız günden birkaç gün evvel turda müsaitlik durumunu sormuşsanız ödeme yapacağınız gün tur dolmuş veya online sistemsel bir hata olabileceğini düşünerek tekrar bize sormanız gerekmektedir.)
 • Mail order formunu kullanarak Kredi kartı ile ödeme yapacak olanlar, mail order formuna web sitemizden Rezervasyon formunu doldururken aynı sayfada bilgilendirme çıkacaktır. Mail order formunun çıktısını alıp, bilgileri doldurup imzaladıktan sonra folklorik@folklorik.com adresimize göndermeleri ve teyidini almaları gerekmektedir. İmzası bulunmayan mail orderların çekimi yapılmaz ve geçerliliği yoktur.
 • Araçtaki Oturma düzeni, rezervasyon önceliğine göre düzenlenmektedir.
 • Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği buluşma saatlerine uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir.
 • 0-5 yaş Bebek yolcunun koltuk hakkı bulunmamaktadır. Bebek için koltuk talep eden misafirlerimiz çocuk ücreti ödeyerek koltuk satın alabilmektedirler.
 • Rezervasyonunuzu kimlik veya pasaport ibrazı veya yazılı gerçekleştirmeniz gerekmektedir, sözlü olarak verilen hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Tur programlarımıza belirtilen havayolu ve tarifeli sefer saatlerinde değişiklikler olabilir.
 • Tur hareketine 1 gün kala tarafınıza rehber, havayolu, saat bilgileri ve buluşma detaylar iletilecektir.
 • Otellerimiz, yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir. Folklorik Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Çocuk fiyatı, iki yetişkin ile aynı odada konaklama şartı ile tek çocuk için geçerlidir.
 • Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, otele göre açılır kapanır ek yatak veya sofa bed tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.
 • Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir, bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.
 • Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Kaybolan eşya, bagaj vb. acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • · Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Folklorik Turizm sorumlu tutulamaz.
 • · Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden konuklarımız; Giriş ülkesi pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmayabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile birlikte tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur
 • Kimlik veya pasaportu olmayan yetişkin, çocuk veya bebek yolcular farklı bir belge ile uçuş yapamamaktadır.
 • Tur programlarımız sezonluk hazırlanmaktadır. Turun hareket tarihine göre gezi planlamasındaki ziyaret günleri farklılık gösterebilir. Müze ve Ören yerlerinin; özel gün, restorasyon, tadilat, kısmi onarım vb. sebeplerle kapalı olması sebebiyle ziyaretleri gerçekleşemeyebilir.
 • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
 • Evrakları eksik olan misafirlerin, tura katılımında çıkabilecek sorunlardan Folklorik Turizm sorumlu tutulamaz ve tur kalkışını geciktiremez. Bu durumda, kişi veya kişilerin tüm tur ücretinin tamamı yanar ve iadesi mümkün olmaz.
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; Folklorik Turizm misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Tüketici, gezinin başlamasından 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir.
 • Ölüm, hastalık, kaza gibi durumlarda mücbir sebebin belgelenmesi ve onaylanması durumunda , uçak bileti hariç acentenin prosedürüne göre iade işlemleri yapılmaktadır.
 • İade işlemleri 01 – 14 gün arası sürmektedir. Kredi kartı ile taksit olarak satın alınan turlar , aynı şekilde banka tarafından taksit olarak iadesi yapılmaktadır.
 • Belirtilmiş olan fiyatlar kontenjan doluluğu ile birlikte değişkenlik gösterebilir.
 • Rezervasyon Sahibi, bu rezervasyonu yaptırırken yukarıdaki belirtilen maddeleri okuduğunu, şartlarını anladığını ve kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.
 • Sorularınız için folklorik@ folklorik.com a mail atabilirsiniz. Veya 0212.249 40 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0212 249 40 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu tur için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların tur hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Benzer Turlar