Not : Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları ve grup talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GÜNÜBİRLİK YUVACIK (İZMİT) TURU

245.00 ’den İtibaren

GEZİLECEK YERLER

Yuvacık Baraj Gölü, Karahasan Alabalık Tesisleri,

TURA KATILIN

GÜNÜBİRLİK  YUVACIK (İZMİT) TURU 

TUR PROGRAMI:

Yuvacık  Turu İstanbul'dan sabah Hareket :

07:00:  İncirli  Alfemo Önü (Eski Boyner Mağazası)

07:15   Mecidiyeköy Y.Kredi Önü (Doğtaş Mobilya Yanı)

07:30   Kadıköy Evlendirme Dairesi önü (Otopark çıkışı Işıklar önü) 

08:30  İzmit Otogar Önü

Sabah saatlerinde sizleri belirtilen yerlerden aldıktan sonra İstanbul-İzmit güzergahını izleyerek  yaklaşık 1,5-2 saat sonra (110 km) Yuvacık Baraj Gölü havzasına ulaşıyoruz ve muhteşem güzelliğiyle Baraj Gölü bizi karşılıyor. Göl kıyısından ve yeşillikler arasından kıvrılarak Nefis Serpme Köy Kahvaltımızı  (Köy peyniri, kaşar peyniri, yeşil ve siyah zeytin, reçel, bal, tereyağı, patates kızartması, menemen, köy böreği, karadeniz muhlama, kiremitte peynir, yumurta, domates, salatalık ve köy ekmeği.)  alacağımız Yuvacık Baraj Gölünü  besleyen önemli su  Kaynaklarından biri olan Kirazdere Kıyısındaki Karaaslan Tesislerine varıyoruz.  Burada koşuşturmadan uzak sakin bir şekilde doğanın ve Kirazdere nin coskulu sesini dinleyerek keyifle kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltı  sonrası Kirazdere  kıyısında  tesis çevresinde isteyenlerle kısa bir yürüyüş gerçekleştireceğiz.  Bu kısa yürüyüşümüz sonrası vereceğimiz  molanın ardından  Yuvacık Baraj Gölü Kıyısındaki defne yolunda yokuşu olmayan toprak yolda yapacağımız Yaklaşık 4 Km lik yürüyüşümüz ise bu turumuzun en keyifli kısımlarından birisi. (Bu yürüyüşe katılmayacak olanlar öğle yemeğine kadar tesiste grubun dönmesini  bekleyebilir) Göl manzarası ve Samanlıdağların seyrine doyulmaz yeşilliği  eşliğinde gözlerimiz ve kuş sesleri ile kulaklarımız bayram ederken yürüyüşümüzü  tamamlayarak.  Öğle Yemeğimizi  almak üzere (Ana yemek (köfte, alabalık, kavurma veya ızgara çeşitleri), 4 kişiye bir tane Karadeniz muhlaması ve kaşarlı mantar, turşu çeşitleri, salata, köy baklavası, meşrubat) Karaaslan Tesislerine geri dönüyoruz.  Yemek sonrası  vereceğimiz serbest zamanın ardından  yaklaşık 16:00  civarında Karaaslan Tesislerinden ayrılarak Yuvacık Turumuzu tamamlayarak istanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz.  Normal hava ve yol şartlarında 18:00-18:30  civarında İstanbul ‘da oluyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olanlar:·

 * Ulaşım,

 * Rehberlik,

 * Serpme Köy Kahvaltısı (Yuvacık Karaaslan Tesisleri: Köy peyniri, kaşar peyniri, yeşil ve siyah zeytin, reçel, bal, tereyağı, patates kızartması, menemen, köy böreği, karadeniz muhlama, kiremitte peynir, yumurta, domates, salatalık ve köy ekmeği),  

  * Öğlen Yemeği ( Ana yemek (köfte, alabalık, kavurma veya ızgara çeşitleri), 4 kişiye bir tane Karadeniz muhlaması ve kaşarlı mantar, turşu çeşitleri, salata, köy baklavası, meşrubat )  

Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücretine Dahil Olmayanlar:

Yolda yapılacak harcamalar

Ulaşım Aracı :

Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre ;

  • 46 kişilik Mercedes, Safir veya MAN otobüs
  • 27 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar- Sultan, Novo minibüs,
  • 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minübüs ile seyahat edilmektedir.
  • Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen ısrarcı olmayınız.   

TUR FİYATLARI

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0212 249 40 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu tur için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların tur hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Benzer Turlar