Not : Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları ve grup talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KURBAN BAYRAMI UÇAKLI DOĞU KARADENİZ YAYLALARI ve BATUM TURU

0.00 ’den İtibaren

GEZİLECEK YERLER

TRABZON -SÜMELA MANASTIRI – HAMSİKÖY - UZUNGÖL – SOĞANLI DAĞLARI – SULTAN MURAT YAYLASI - RİZE – HAREMTEPE ( ÇEÇEVA ) HASAN AMCANIN ÇAY BAHÇESİ – FIRTINA VADİSİ – AYDER YAYLASI - POKUT & SAL YAYLASI ( Gito & Badara Yaylası ) – ÇAT VADİSİ – PAZAR ( HOPA ) -BORÇKA KARAGÖL – GÜRCİSTAN BATUM TURU – RİZE -SÜRMENE BIÇAK ATÖLYESİ – ÇAY FABRİKASI - TRABZON AYASOFYA – ATATÜRK KÖŞKÜ

TURA KATILIN
Yaşlar:

Tur Tarihleri : 10-14 AĞUSTOS 2019 (10 Ağustos sabahı Trabzon başlangıçlı) Tur Süresi: 5 Gün -4 Gece

***ANA ULAŞIM UÇAK, ARA ULAŞIMLAR, TRABZON'DAN İTİBAREN HAVAALANI TRANSFERLERİ, REHBERLİK, 4 KAHVALTI, 4 AKŞAM YEMEĞİ, AYDER, BATUM, TRABZON GEZİLERİ DAHİL TUR*

UÇAK DAHİL BUTİK TUR

Doğa,Tarih, Arkeoloji, Kültür keyfi birarada

 

UÇUŞ DETAYLARI :

10 Ağustos 2019 İstanbul Sabiha Gökçen Pegasus Havayolları -Trabzon kalkış ve varış 07:50 -09:35
14 Ağustos 2019 Trabzon -İstanbul Pegasus Sabiha Gökçen kalkış ve varış 22:00 -23:45
*** Uçuş detaylarında değişiklik olabilir.

Turumuz Trabzon Havaalanı buluşmalı olduğundan her ilden katılabilirsiniz

 

1.Gün : 10 AĞUSTOS 2019 Türkiye'nin her noktasından buluşmalı - Trabzon- Sümela Manastırı -Hamsiköy Uzungöl -Soğanlı Dağları -Sultan Murat Yaylası

Türkiye’nin her noktasından buluşmalı turumuzda siz değerli misafirlerimizi uçak bileti satın alanlarla Sabiha Gökçen Havalimanından Pegasus Havayolları 07:50 Uçuşu ile 09:35 civarı Trabzon'a iniyoruz.

Siz değerli misafirlerimizi sabah saatlerinde Trabzon Havalimanında rehberimiz ve aracımızla karşılıyoruz. Güne zinde başlamak adına kahvaltımızı alıyor (Ekstra), uzun bir tadilat sonrasında kapılarını yeniden ziyaretçilere açan Sümela Manastırı’na yolculuğumuza başlıyoruz.

Ünlü Seyyahlar Evliya Çelebi ve Marco Polo’nun izini takiben, Altındere Milli Parkı içerisinde Karadağ’ın eteklerindeki, 1650 yıllık geçmişe sahip Sümela Manastırı karşılıyor bizleri. Aracımızla belirli bir noktaya kadar çıkıp, 200 mt. Yürüyüş sonrası 1150 mt. Yükseklikteki manastırda Ayazma, Kaya Kilisesi, freskleri, görerek bu muhteşem yapının tarihini rehberimizden dinliyoruz. Manzara tepesinde fotoğraf çekimi sonrası Hamsiköy’ün meşhur Sütlacının tadına bakmaya gidiyoruz.

Ardından çay bahçeleri ve kemençe eşliğinde Solaklı Vadisi’ni takiben Soğanlı Dağları’nın eteklerinde 1090 rakımlı Uzungöl’e varıyoruz. Seyir Terasından ladin ağaçları arasındaki Tabiat Koruma Alanı olan Uzungöl’ü fotoğraflayıp, Uzungöl’ü arkamızda bırakarak Çaykara üzerinden 2000 rakımda dağların zirvesindeki otelimize çıkıyoruz. Sis denizinde muhteşem bir manzaraya şahitlik edeceğiniz otelimizde akşam yemeğimizi alıp, dinlenmeye çekiliyoruz. Konaklama SULTAN MURAT YAYLASI

2.Gün : 11 AĞUSTOS 2019 Rize -Haramtepe (Çeçeva) Hasan Amcanın Çay Bahçesi -Fırtına Vadisi -Ayder Yaylası

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Türkiye’nin en çok yağış alan ili Rize’yi panoramik görüp, yöresel dokuma tezgâhlarında 300 yıl öncesine dayanan Rize Bezinin işlenişini seyredeceğimiz atölyemize uğruyoruz.

Tezgâh başındaki bayanlardan Rize Bezi hakkında bilgileri alıyor, Hemşin usulü yazmaları bağlayıp birçok gezgin tarafından ziyaret edilen ulusal ve uluslararası dergiye, gazeteye kapak olmuş olan Çayeli’nin Haremtepe ( Çeceva ) Köyü’ndeki Hasan Beyin Çay Bahçesi’ne gidiyoruz.

Çayeli ilçesine 6 km uzaklıktaki Çeçeva Köyü’nde, televizyonlarda gördüğümüz bütün çay reklamlarının çekildiği çay bahçelerinde kısa bir mola veriyoruz. Fotoğraf çekimleri ve çay hakkında alacağımız bilgilerin sonrasında Çayeli’ne iniyor, meşhur İspir Kuru Fasulyesi ve Tereyağlı Pilav’ın tadına bakıyoruz.

Yemek sonrasında yeşilin bin bir tonunu göreceğiniz, dünyanın en önemli vadilerinden olan ve endemik bitki türleri bakımından zengin bir faunaya sahip Fırtına Vadisi’ne giriş yapıyoruz.

Rize’nin en küçük ilçesi Çamlıhemşin’de meşhur Çamlıhemşin Ketesi ve Poğaçaların az da olsa tadına bakıp, tarihi kemer köprüler eşliğinde, Mucidin Doğasına uğruyoruz.

Çamlıhemşin Mimarisi Serenderleri, Büyük Şelaleyi, Ayı Kovucuyu ve Lazca adıyla Karmette “Su Değirmenini” görüyor, gezimize 1400 rakımda sırtını Kaçkar Dağlarına dayamış Ayder Yaylası’nda, Gelintülü Şelalesi, Kalegon Mevkii, Şenlik Düzü ile devam ediyoruz. Gün sonunda otelimize yerleşiyor, akşam yemeğine kadar dinleniyoruz. Konaklama ve akşam yemeği AYDER YAYLASI

 

3.Gün : 12 AĞUSTOS 2019 Pokut & Sal Yaylası ( Gito & Badara Yaylası) - Çat Vadisi -Pazar (Hopa)

Bayram yoğunluğunu düşünerek kahvaltımızı erken alıyor, gizli vadi olarak tanımlanan Çat Vadisi’nin derinliklerine yolculuğumuza başlıyoruz.

Karadeniz nağmeleri, suyun dinlendirici sesi, Hemşin Konaklarının ihtişamları görüntüleri ve Çinçiva’nın her iki yakasını bağlayan kemer köprüler eşliğinde, dere tepe virajlı yollardan Pokut & Sal Yaylası’na tırmanışa başlıyoruz.

Avrupa’nın en yaşlı ormanlarını seyrederek, “Bulut Denizindeki Yayla” olarak bilinen 2080 rakımlı Pokut Yaylası’na ulaşıyoruz. Yaylada yapacağımız yürüyüşün ardından Pokut’un yanı başında bulutların üzerinde, vadinin bekçisi konumundaki Sal Yaylası’na, orman sınırında devasa ladinler eşliğinde tepeyi aşarak varıyoruz.

Yaylada fotoğraf çekimleri ve muhteşem manzaranın keyfi için bol bol zaman veriyoruz.

Artık dönüş zamanı diyor, aracımızla buluşup otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği PAZAR / HOPA

Seçenek: Hava müsait olmaz ve Pokut & Sal Yaylası gezimizi yapamaz isek alternatif yayla gezisi olarak Gito & Badara Yaylasını yapacağız.

 

4.Gün : 13 AĞUSTOS 2019 Borçka -Karagöl -Gürcistan - Batum Turu -Rize

Otelimizdeki kahvaltı sonrasında Borçka’ya hareket ediyoruz. Bir zamanlar kayıklarla ticaretin yapıldığı Çoruh Nehri kenarındaki Borçka’da kısa molanın ardında doğa harikası 1550 rakımlı etrafı ladin ormanlarıyla çevrili Tabiat Koruma Alanı Borçka Karagöl’e varıyoruz.

Göl etrafında yürüyüş ve serbest zaman sonrası tavşankanı çaylarımızı içiyor, yöresel ürünlerin ağırlıkta olduğu öğle yemeğimizi alıyoruz.

Yemek sonrasında Sarp Sınır Kapısı’nda gümrük işlemlerimizi tamamlayıp Gürcistan Batum turumuza başlıyoruz.

St. Andrew Heykeli ve Gonia Hisarını, Ters Bina ve Ardagavi Gölünü görüyor, şehir turumuza yürüyerek devam ediyoruz. Batum Orta Cami, Osmanlı dönemi Fener Kulesi, 5700 m2 alanı ile Piazza Meydanı, St. Nicolas Kilisesi, Gürcüler için gücü simgeleyen Medea Heykeli, Avrupa Meydanı gezilerimizin ardından dinlenmek için mola veriyoruz.

Mola bitimi, Astroloji Saati, Poseidon’un Heykeli, Neptün Meydanı, Alfabe Kulesi, Azeri yazar Kurban Said’in başyapıtı Kvesitadze’nin göz kamaştırıcı Ali ile Nino Heykelini görüyor, 1881 de yapımına başlanan 7 km uzunluğundaki Batum Bulvarda akşam yemeğimizi Gürcü Mutfağının en leziz tatları şeklinde alıyoruz.

Yemek sonrasında, dönüşe geçiyor Rize’de bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama RİZE

5.Gün : 14 AĞUSTOS 2019 Sürmene Bıçak Atölyesi -Çay Fabrikası -Trabzon -Ayasofya -Atatürk Köşkü - Trabzon -İstanbul Uçuş

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası, Manahos Irmağı kenarında kurulu, bıçaklarıyla ünlü Sürmene’de kısa bir mola veriyoruz. Meşhur Sürmene çakısı ve bıçakları hakkında bilgiler alıp Çay Fabrikasına uğruyoruz.

Çayın işlenişini, geçtiği evreleri çay mühendislerimizden dinledikten sonra ikram edilen çayları içiyor, 4000 yıllık Kadim şehir Trabzon’a hareket ediyoruz. 257 yıl Kommenos Devleti’ne ev sahipliği yapmış Trabzon’da Kralların Taç Giyme Törenlerine şahitlik eden, “Kutsal Bilgelik” anlamındaki Ayasofya’yı geziyoruz.

Duvarlarda resmedilen İncil ayetlerini rehberimizden dinledikten sonra, el sanatlarından Kazaziye, Telkâri ve Trabzon Hasır işçiliğini göreceğimiz noktamıza gidiyor, Trabzon El Sanatları hakkında bilgileri alıyoruz. Trabzon’a gelinir de “Akçaabat Köftesi yemeden gidilir mi? diyor, öğle yemeğimizi Akçaabat Köftesi menüsü şeklinde alıyoruz.

Yemek sonrası Trabzon Kalesi ve Zağnos Deresini görüyor 390 rakımlı Soğuksu Mevkii’ne çıkıyoruz. 19.yüzyılının sonunda Rum Banker Kostantin Kabayanidis’in İtalyan Barok Mimarisinde yaptırdığı ve 1923 mübadele sonrasında Ata’mızın üç kez ziyaret ettiğinde Atatürk Köşkü’nü geziyoruz.

Rehberimizin köşk anlatımı sonrasında akşam uçak saatine kadar Trabzon sokaklarında serbest zaman diyoruz. Belirlenen saate aracımızdaki yerlerimizi alıyor, sizleri Trabzon Havalimanına transfer ediyoruz.

Pegasus Havayolları 22:00 Uçuşuyla Havalimanında rehberimizle vedalaşmanın ardından Ramazan Bayramı Doğu Karadeniz Yaylaları Ayder Batum turumuzu noktalıyoruz. Farklı Folklorik Turizm turlarında buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

NOT : Sümela Manastırı, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restorasyon, dağ yamacından kaya düşme tehlikesinin ortadan kaldırılması nedeniyle 2015 – 2019 tarihleri arasında 4 yıl süre ile geçici kapatılmıştır.

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

 • Ana ulaşım Uçak ( Pegasus Havayoları Ekonomi sınıfı uçak bileti)
 • Bölgedeki tüm ara ulaşımlar, (Hizmetimiz Trabzon Havaalanı başlar, Trabzon havaalanı biter. (Her ilden katılıma açıktır. Farklı illerden Uçak hariç katılabilirsiniz.)
 • Havaalanı transferleri,
 • 4 Gece Yayla ve Şehir Otelleri Otel Konaklaması
 • Otellerde alınacak 4 Sabah Kahvaltısı Açık büfe
 • Otellerde alınacak 3 Set Menü veya Açık büfe Akşam Yemeği
 • Batum'da Alınacak 1 Akşam Yemeği
 • Karadeniz Eğlenceleri
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Milli Park Giriş ücretleri
 • Gürcistan Batum gezisi
 • Tüm çevre gezileri,
 • Araç içi İkramlar,
 • Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücreti dışındakiler:

Otobüs , Yurtdışı Çıkış Harcı, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, tüm öğle Yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler, Otellerdeki mini bar harcamaları , bahşişler ve diğer ekstralar. Belirtilen dışındaki yemekler.

Ulaşım Aracı :

04 Haziran Sabahı Trabzon Havaalanında buluşma

Gidiş : 10 Ağustos sabahı Pegasus Havayolları Sabiha Gökçen havalimanı 07:50 İstanbul -Trabzon seferi ile Trabzon'a hareket. Havaalanı buluşma.

Dönüş : 14 Ağustos akşamı Pegasus Havayolları 22:00 Trabzon-İstanbul Sabiha Gökçen seferi ile İstanbul'a dönüş.

Sizleri Sabah 09:35den itibaren Trabzon Havaalanında karşılıyoruz ve programımıza başlıyoruz.Farklı uçuş saatlerini tercih edenler ofisten bilgi alabilirler.

Turkiyenin her ilinden katılıma açıktır. Ana Ulaşım Uçak ile olup, Ara ulaşımlar katılımcı sayısına göre 17 kişilik Volkswagen Volt, Mercedes Sprinter, 27 kişilik Isuzu Turkuaz ve Novo minibüs araç ile sağlanır.

HATIRLATMA :

 • Rehberimiz Grubumuzu Trabzon havaalanında karşılar.
 • Uçuştan en az 1,5 saat önce havaalanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Gidiş Check–in İşlemleriniz tarafımızdan yapılacaktır.
 • Dönüş Check–in işlemleriniz havalimanından kendiniz tarafından yapılacaktır.
 • Acentemiz havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir.
 • Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 Saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan Folklorik Turizm Seyahat Acentası sorumlu tutulamaz.

GÜRCİSTAN SEYAHATİ İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER :

 • Gürcistan Gezileri İçin Türk Vatandaşları, AB vatandaşları İçin Vize Zorunluluğu Yoktur.
 • Gürcistan’a T.C Nüfus Cüzdanı ile giriş yapılmaktadır. Seyahatiniz sürecinde Nüfus cüzdanınızı yanınızdan ayırmayınız. Dilerseniz Pasaportla da Giriş Yapabilirsiniz. Eğer kimliğiniz eski ise yanınızda pasaportunuzu bulundurmanızı tavsiye ederiz.
 • Gürcistan’a girişlerde hiçbir kimlik ( Ehliyet, Devlet Memuru Kartı, Emekli Kartı… Vb.) Nüfus Cüzdanı yerine geçmez.
 • Yeni kimlik kartı için başvuru yaptıysanız, size verilen geçici kimlik belgesi ile geçiş yapamazsınız. Yeni kimlik kartınızın gelmesini beklemek zorundasınız veya Pasaportunuz ile giriş yapabilirsiniz.
 • Eski, yıpranmış, deforme olmuş, soğuk damgası ( Mührü ) gözükmeyen, 8 yıl ve öncesine ait nüfus cüzdanlarıyla Türk ve Gürcü Gümrükleri pasaport noktalarında geçişinize izin verilmemektedir.
 • 18 yaşından küçük çocuklar anne ve baba yanında kimlikle gümrük geçişi yapabilirler.
 • 18 yaşından küçük çocukların anne ve babadan biri yanında bulunmazsa noterden Muvafakatname ile gümrük geçişi yapabilirler.
 • Gürcistan turlarımıza katılacak çocuklarımızın (bebeklerde dâhil) kimliklerde fotoğraf bulunması zorunlu tutuluyor. Fotoğrafı bulunmayan çocukların geçişlerine izin verilmiyor.
 • Ülkeye girişlerde et ve süt ürünleri kesinlikle kabul edilmiyor.
 • Gürcistan Hükümetinin 2014 yılında almış olduğu kararda yasaklı ilaçlar kapsamında içerisinde uyuşturucu ve psikotrop madde ihtiva eden ilaçların ülkeye girişleri yasaktır. ( Dolarin, A – Ferin, Benical, Raydol... Vb. ) .
 • ÖNEMLİ NOT: Burada Tur Boyunca Kullanacağınız İlaçları Kutuları ile değil adet olarak yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Bavullarda değil el çantanızda taşımanız önerilir.
 • Ülkeye girişlerde gümrük mevzuatı gereği 30,000 Lari ve üzeri karşılığı olan para ya da altın bulunduran kişilerin beyanda bulunmaları gerekiyor.
 • Gürcistan’dan Türkiye'ye giriş yaparken eşya (alkol veya sigara vb.) getirebilmek için en az 72 saat gitmiş olduğunuz ülkede bulunmak zorunluluğu vardır. 72 Saat kalacağımız için belirli kota kadar, gümrük mevzuatına uygun alkollü alkolsüz içecekler, eşyalar ve sigara getirebilirsiniz.
 • Kapılarda ve gümrüklerde sizlere emanet paket vermek isteyenler olduğu takdirde lütfen paketleri almayınız.
 • KKTC vatandaşları AB pasaportu taşıyorlarsa vize mevzuatına göre hareket etmek zorunda, Türk kimliği taşıyorlarsa sadece kimlikle giriş yapabilirler.
 • Suriye ve Kuzey Irak Vatandaşları Gürcistan’a giriş yapamazlar.
 • Yoğun tatil dönemleri ve resmi tatillerde yaşanacak yoğunluk nedeniyle Gürcistan Sınır Kapılarında hem yaya hem de araç kuyrukları oluşuyor. Bu dönemlere dikkat etmekte yarar var.
 • Türkiye’nin de yer aldığı 94 ülkenin vatandaşları için 180 gün içinde 90 gün vizesiz kalış süresi sınırlaması kaldırılmış, böylece vatandaşlarımızın Gürcistan’da vizesiz olarak kalış süresi bir yıla çıkarılmıştır.
 • Nüfus Cüzdanı veya Pasaport ile yurtdışı gezilerimize katılacak misafirlerimiz için tur düzenleyeceğimiz ülkeler ve gümrüklerindeki en son düzenlemeler, yasalar ve uygulamaların katılımcılarımızın takiple mükellef olduklarını bildirmekle birlikte misafirlerimizin yurtdışına çıkışlarında resmi makamlar tarafından çıkışınıza izin verilmemesi veya engellenmesi tamamen kişisel sorumluluğunuzdur.

TUR FİYATLARI

 • Araçtaki Oturma düzeni, rezervasyon önceliğine göre düzenlenmektedir.
 • Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. 
 • Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği buluşma saatlerine uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir.
 • 0-5 yaş Bebek yolcunun koltuk hakkı bulunmamaktadır. Bebek için koltuk talep eden misafirlerimiz çocuk ücreti ödeyerek koltuk satın alabilmektedirler.
 • Rezervasyonunuzu kimlik veya pasaport ibrazı veya yazılı gerçekleştirmeniz gerekmektedir, sözlü olarak verilen hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Tur programlarımıza belirtilen havayolu ve tarifeli sefer saatlerinde değişiklikler olabilir.
 • Tur hareketine 1 gün kala tarafınıza rehber, havayolu, saat bilgileri ve buluşma detaylar iletilecektir.
 • Otellerimiz, yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir. Folklorik Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Çocuk fiyatı, iki yetişkin ile aynı odada konaklama şartı ile tek çocuk için geçerlidir.
 • Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, otele göre açılır kapanır ek yatak veya sofa bed tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır. 
 • Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir, bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.
 • Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Kaybolan eşya, bagaj vb. acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • · Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Folklorik Turizm sorumlu tutulamaz.
 • · Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden konuklarımız; Giriş ülkesi pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmayabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile birlikte tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur
 • Kimlik veya pasaportu olmayan yetişkin, çocuk veya bebek yolcular farklı bir belge ile uçuş yapamamaktadır.
 • Tur programlarımız sezonluk hazırlanmaktadır. Turun hareket tarihine göre gezi planlamasındaki ziyaret günleri farklılık gösterebilir. Müze ve Ören yerlerinin; özel gün, restorasyon, tadilat, kısmi onarım vb. sebeplerle kapalı olması sebebiyle ziyaretleri gerçekleşemeyebilir.
 • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
 • Evrakları eksik olan misafirlerin, tura katılımında çıkabilecek sorunlardan Folklorik Turizm sorumlu tutulamaz ve tur kalkışını geciktiremez. Bu durumda, kişi veya kişilerin tüm tur ücretinin tamamı yanar ve iadesi mümkün olmaz.
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; Folklorik Turizm misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Tüketici, gezinin başlamasından 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir.
 • Ölüm, hastalık, kaza gibi durumlarda mücbir sebebin belgelenmesi ve onaylanması durumunda , uçak bileti hariç acentenin prosedürüne göre iade işlemleri yapılmaktadır. 
 • İade işlemleri 01 – 14 gün arası sürmektedir. Kredi kartı ile taksit olarak satın alınan turlar , aynı şekilde banka tarafından taksit olarak iadesi yapılmaktadır.
 • Belirtilmiş olan fiyatlar kontenjan doluluğu ile birlikte değişkenlik gösterebilir.
 • Rezervasyon Sahibi, bu rezervasyonu yaptırırken yukarıdaki belirtilen maddeleri okuduğunu, şartlarını anladığını ve kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.
 • Sorularınız için folklorik@ folklorik.com a mail atabilirsiniz. Veya 0212.249 40 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0212 249 40 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu tur için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların tur hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Benzer Turlar