Not : Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları ve grup talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YILBAŞI KARS SARIKAMIŞ ÇILDIR ERZURUM NARMAN PERİBACALARI BATUM TURU

0.00 ’den İtibaren

GEZİLECEK YERLER

KARS -SARIKAMIŞ -ÇILDIR -NARMAN -BATUM -BATUMDA YILBAŞI ETKİNLİKLERİ -AYDER YAYLASI -GELİNTÜLÜ ŞELALESİ

TURA KATILIN
Yaşlar:

YILBAŞI KARS ÇILDIR ERZURUM NARMAN PERİBACALARI BATUM TURU

28 ARALIK -01 OCAK 2020

 

Buluşma : Aralık sabahı Erzurum havalimanı buluşmalı ( Tura uçak bileti dahil değildir.)

1.Gün :  Türkiye'nin her noktasından buluşmalı - Erzurum -Narman Peribacaları - Sarıkamış -Kars  

Siz değerli misafirlerimizle saat… ‘da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı iç hatlar gidiş terminali... Havayolları kontuarı önünde buluşuyor… Sefer sayılı uçuşu ile Erzurum’a hareket ediyoruz. (Yıllık program yapıldığından uçak detayları tarih yaklaşınca iletilmektedir.)

Erzurum’a varışın ardından bizleri bekleyen tur aracımız ve rehberimiz ile buluşarak turumuza başlıyoruz. Anadolu’nun en yüksek şehir ünvanlı Erzurum’da ilk olarak; Çifte Minareli Medresesini, Üç Kümbetler, Anadolu Selçuklu dönemine ait Ulu Camii, Osmanlı Eseri Lala Paşa Camisi, geziyor, Erzurum Kalesi ve Saat Kulesini panoramik olarak izledikten sonra Türk – İslam Eserler Müzesi Yakutiye Medresesi, Taşhan Oltu Taşı Atölyeleri görüyoruz.

Öğle yemeğimizi yöreye has çağ kebabı ve kadayıf dolmasından oluşan öğle yemeği menümüzü alıyoruz. Yemek sonrasında tavşankanı çaylarımızın yanında kıtlama şekerlerimizi alıyor, soğuk kış gününde içimizin ısınmasını sağlıyor, Pasinler’e hareket ediyoruz.

Pasinler Kalesinin panoramik olarak görülmesi sonrasında, yöre halkı tarafından Kırmızı Periler diye adlandırılan, renk itibari ile Amerika’daki Colorado Kanyonuna çok benzetilen Narman Peribacalarının bulunduğu vadiyi görmeye gidiyoruz. Vadi içerisindeki fotoğraf çekimlerinin ardından rehberimizden peribacalarının oluşumları hakkında bilgileri alıyor, Sarıkamış’tan ayrılıyor, Selim üzerinden Serhat şehrimiz ve doğunun Paris’i olarak adlandırılan Kars’taki otelimize varıyoruz. Odalarımızda dinlendikten sonra akşam yemeğimizi yerel restoranımızda Kars Yöresel Yemekleri şeklinde alıyoruz. Konaklama KARS

 

2.Gün : Kars -Çıldır Atlı Kızak 

Otelimizdeki kahvaltının ardından, tarihte Anadolu’da kurulan ilk Türk Cumhuriyeti olan Cenubi Garbi Kars Kafkas Cumhuriyeti’ne ev sahipliği yapmış Kars’ta; Alexander Nevski adına kilise olarak yaptırılan, günümüzde Fethiye Camisi olarak kullanılan yapıyı görüyor ve 2016 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine alınan, Arpaçay’ın kenarında kurulu Ani Harabeleri ile turumuza başlıyoruz.

Yaklaşık 1saat 30 dk. sürecek gezimizde, Ermeni ve Selçuklu kültürü yapıtlarının yer aldığı eserler arasında Anadolu topraklarındaki ilk Türk Camisi olan Ebul Menuçehr Camii, Alparslan’ın Anadolu’yu fethi sonrası camiye çevrilen Ana Katedral, Surp Pirgiç (Keveli Kilisesi) ve birçok tarihi eseri görüyoruz.

1000 Mabetli Ani Harabelerinden ayrılıyor, 1965 metre yüksekliği ile Türkiye’nin en yüksek rakımdaki göllerinden olan ve kış döneminde buz ile kaplanması ile ünlü Çıldır Gölüne ulaşıyoruz.

Öğle yemeğimizi gölden çıkarılan sarı balık ve yöresel menüler şeklinde aldıktan sonra, rengârenk süslemeleri ile bizleri bekleyen Atlı Kızaklarımız ile Çıldır Gölünde turumuza devam ediyoruz.

Kızak turumuzun sonrasında, belirli noktalarda buzu kırıp ağ çeken balıkçılara katılıyor, onlarla birlikte biz de balık avlamaya çalışıyoruz.

Çıldır gezimizi fotoğraf molası ile tamamlıyor, Kars’a geri dönüyoruz. Meşhur Kars Kaşarı, Gravyeri ve Bal alışverişleri için serbest zamanın ardından, otelimize dönüyoruz. Odalarımızda dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi yerel restoranımızda Kars Yöresel Yemekleri ve Kafkas Gösteri şeklinde alıyoruz. Konaklama KARS

 

3.Gün : Kars -Boğatepe Köyü -Batum 

Otelimizdeki kahvaltının ardından,  1803 tarihinde Padişah III. Selim Döneminde inşa edilen ve 1828 yılında Rusların Kars’a yaptıkları saldırılarında bir gece baskını sırasında tabyadaki askerlerin tamamı şehit edildiği Kanlı Tabya olarak da adlandırılan Kafkasya Cephesi Harp Tarihi Müzesini rehberimiz eşliğinde geziyoruz.

40 yıllık Rus esaretinde kalan, ızgara planlı sokakları ve Baltık Mimarisinde Eski Rus evleriyle adeta bir açık hava müzesi konumundaki Kars’ta, Vali Konağı, İsmet Paşa Okulu, Güvensoy Konağı, Doğunun Ayasofya’sı olarak adlandırılan On İki Havariler Kilisesi’ni, Osmanlı Hamamları, Taş Köprüyü panoramik olarak görüyor, öğle yemeğimizi alıyoruz.

Yeme sonrasında bölgenin en önemli peynircilik merkezi olan Boğatepe Köyüne gidiyoruz. Köy içerisinde ünlü Kars Gravyerinin ve peynirlerinin anlatımlarını dinledikten sonra Göle üzerinden, Kral Adernese (888–923) tarafından inşa ettirilen, 11. Yüzyılda, Gürcü Krallarının ikamet noktası ve gömüldüğü yer konumundaki, Penek Kalesi olarak da bilinen Bana Katedralini uzaktan izliyoruz.

Yusufeli ve Artvin yolunu takiben akşam saatlerinde Sarp Sınır Kapısına varıyoruz. Gümrük işlemlerinin ardından Batum’a giriş yapıyor ve otelimize yerleşiyoruz.

Odalarımızda dinlendikten sonra akşam yemeğimizi yerel restoranımızda alıyoruz Yemek sonrasında otelimize dönüş. Konaklama BATUM

 

4.Gün : Batum -Yılbaşı 2020 Kutlamaları 

Otelimizdeki kahvaltının ardından, Avustralya’dan Çarlık Döneminde getirtilen Okaliptüs ağaçları eşliğinde, şehir turumuza yürüyerek devam ediyoruz.

1893 yılında Neo-Gotik tarzında inşa edilen Virgin Mary Kilisesi, Miracies Parkı içerisindeki Chacha Kulesini, İspanyol Mimar Alberto Domingo Cabo tarafından tasarlanan 130 metrelik Alfabe Kulesini, Kurban Said’in ölümsüz aşkı anlatan Kvesitadze’nin göz kamaştırıcı Ali ile Nino Heykelini, 55 metre yüksekliğindeki Ferris Wheel’i (Dönme Dolap) fotoğraflıyoruz. Kısa bir molanın ardından Yunan Mitolojisinde denizler tanrısı Poseidon’un bronz heykelinin bulunduğu Neptün Meydanı, Abashidzade Bulvarındaki Astronomik Saati, Gürcüler için gücü simgeleyen Medea Heykelinin bulunduğu Avrupa Meydanıyla, gezimize kahve molası diyerek ara veriyoruz.

Molanın sonunda 5700 metrekarelik alanıyla Avrupa mimarisindeki Piazza Meydanı ve Orta Cami’yi gezdikten sonra, 1881 yılında Alman Botanikçiler tarafından inşa edilen palmiye ağaçları, heykelleri ile Kafkasların en büyük bulvarı Batumi Bulvarı (Boulevard) gezmeye koyuluyoruz.

Yunus şeklindeki Evlendirme Dairesi, Bambu Ormanı, Bulvarın en özel yapılarından olan Colonnades Anıtlarını görüyor, Ardagani Gölünün hemen yanı başında bulunan Şişe Bina ve Ters Binayı fotoğrafladıktan sonra, Batum Belediyesi tarafından organize edilen, 2020 Yeni Yıl Kutlamaları, Havai Fişek Gösterileri, Konserleri izlemek üzere Batum Bulvara gidiyor, geç saatlere kadar eğleniyoruz. Konaklama BATUM

 

5.Gün : Batum -Ayder Yaylası -Gelintülü Şelalesi - Rize bezi atölyeleri -Trabzon -İstanbul Uçuş

Otelimizdeki kahvaltının ardından Batum’dan ayrılıyor, Sarp Sınır Kapısındaki işlemleri tamamlayıp, Arhavi – Ardeşen ilçelerini görüyor, beyazlar altındaki dünyanın en önemli vadilerinden olan ve endemik bitki türleri bakımından zengin bir faunaya sahip Fırtına Vadisi’ni takiben, Rize’nin en küçük ilçesi Çamlıhemşin ve tarihi kemer köprüler eşliğinde, 1400 rakımda sırtını Kaçkar Dağlarına dayamış Ayder Yaylasına varıyoruz.

Gelintülü Şelalesi, Kalegon Mevkii, Şenlik Düzünü geziyor, öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında yöresel dokuma tezgâhlarında 300 yıl öncesine dayanan Rize Bezinin işlenişini seyredeceğimiz atölyemize uğruyor, Tezgâh başındaki hanımlardan Rize Bezi hakkında bilgileri alıyor,  Hemşin usulü yazmaları bağladıktan sonra sizleri Trabzon Havalimanına transfer ediyoruz.

Havalimanında rehberimizle vedalaşmanın ardından Trabzon -İstanbul Uçuşuyla Yılbaşı Kars Çıldır Karadeniz Batum turumuzu noktalıyoruz. Farklı Folklorik Turizm turlarında buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

 • Bölgedeki tüm ara ulaşımlar, (Hizmetimiz Erzurum Havaalanı başlar, Trabzon havaalanı biter. 
 • Havaalanı transferleri (Hizmetimiz Erzurum Havaalanı başlar, Trabzon havaalanı biter.
 • 2 Gece Kars  4* standardı Şehir Otelleri Otel Konaklaması
 • 2 Gece Batum 5* standardı Otel Konaklaması
 • Otellerde alınacak 4 Sabah Kahvaltısı Açık büfe 
 • Batum'da Otelde alınacak 2 Akşam Yemeği
 • Karadeniz Eğlenceleri
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Milli Park ve Tabiat Parkı Giriş ücretleri
 • Gürcistan Batum gezisi
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Tüm çevre gezileri,
 • Otopark ücretleri,
 • Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücreti dışındakiler:

Ana ulaşım Uçak ( Pegasus, THY Havayoları Ekonomi sınıfı uçak bileti),Kars'ta alınacak 2 Akşam Yemeği ve yemekte alınacak tüm içecekler, Kafkas Eğlencesi, 2020 Hoşgeldin Yılbaşı eğlencesi, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, tüm öğle Yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler, Otellerdeki mini bar harcamaları , bahşişler ve diğer ekstralar. Belirtilen dışındaki yemekler.

Ulaşım Aracı :

Turkiyenin her ilinden katılıma açıktır. Ana Ulaşım Uçak ile olup, Ara ulaşımlar katılımcı sayısına göre 17 kişilik Volkswagen Volt, Mercedes Sprinter, 27 kişilik Isuzu Turkuaz ve Novo minibüs araç ile sağlanır.

HATIRLATMA :

 • Rehberimiz Grubumuzu Erzurum havaalanında karşılar. 
 • Uçuştan en az 1,5 saat önce havaalanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Kişi sayısı 12 kişi ulaşmaması durumunda tur iptal edilebilir. 
 • Kademeli fiyat sistemi mevcuttur.
 • İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.
 • Gidiş ve dönüş Check–in İşlemleriniz kendiniz tarafından yapılacaktır.
 • Acentemiz havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir.
 • Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 Saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan Folklorik Turizm Seyahat Acentası sorumlu tutulamaz.

GÜRCİSTAN SEYAHATİ İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER :

 • Gürcistan Gezileri İçin Türk Vatandaşları, AB vatandaşları İçin Vize Zorunluluğu Yoktur.
 • Gürcistan’a T.C Nüfus Cüzdanı ile giriş yapılmaktadır. Seyahatiniz sürecinde Nüfus cüzdanınızı yanınızdan ayırmayınız. Dilerseniz Pasaportla da Giriş Yapabilirsiniz. Eğer kimliğiniz eski ise yanınızda pasaportunuzu bulundurmanızı tavsiye ederiz.
 • Gürcistan’a girişlerde hiçbir kimlik ( Ehliyet, Devlet Memuru Kartı, Emekli Kartı… Vb.) Nüfus Cüzdanı yerine geçmez.
 • Yeni kimlik kartı için başvuru yaptıysanız, size verilen geçici kimlik belgesi ile geçiş yapamazsınız. Yeni kimlik kartınızın gelmesini beklemek zorundasınız veya Pasaportunuz ile giriş yapabilirsiniz.
 • Eski, yıpranmış, deforme olmuş, soğuk damgası ( Mührü ) gözükmeyen, 8 yıl ve öncesine ait nüfus cüzdanlarıyla Türk ve Gürcü Gümrükleri pasaport noktalarında geçişinize izin verilmemektedir.
 • 18 yaşından küçük çocuklar anne ve baba yanında kimlikle gümrük geçişi yapabilirler.
 • 18 yaşından küçük çocukların anne ve babadan biri yanında bulunmazsa noterden Muvafakatname ile gümrük geçişi yapabilirler.
 • Gürcistan turlarımıza katılacak çocuklarımızın (bebeklerde dâhil) kimliklerde fotoğraf bulunması zorunlu tutuluyor. Fotoğrafı bulunmayan çocukların geçişlerine izin verilmiyor.
 • Ülkeye girişlerde et ve süt ürünleri kesinlikle kabul edilmiyor.
 • Gürcistan Hükümetinin 2014 yılında almış olduğu kararda yasaklı ilaçlar kapsamında içerisinde uyuşturucu ve psikotrop madde ihtiva eden ilaçların ülkeye girişleri yasaktır. ( Dolarin, A – Ferin, Benical, Raydol... Vb. ) .
 • ÖNEMLİ NOT: Burada Tur Boyunca Kullanacağınız İlaçları Kutuları ile değil adet olarak yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Bavullarda değil el çantanızda taşımanız önerilir.
 • Ülkeye girişlerde gümrük mevzuatı gereği 30,000 Lari ve üzeri karşılığı olan para ya da altın bulunduran kişilerin beyanda bulunmaları gerekiyor.
 • Gürcistan’dan Türkiye'ye giriş yaparken eşya (alkol veya sigara vb.) getirebilmek için en az 72 saat gitmiş olduğunuz ülkede bulunmak zorunluluğu vardır. 72 Saat kalacağımız için belirli kota kadar, gümrük mevzuatına uygun alkollü alkolsüz içecekler, eşyalar ve sigara getirebilirsiniz.
 • Kapılarda ve gümrüklerde sizlere emanet paket vermek isteyenler olduğu takdirde lütfen paketleri almayınız.
 • KKTC vatandaşları AB pasaportu taşıyorlarsa vize mevzuatına göre hareket etmek zorunda, Türk kimliği taşıyorlarsa sadece kimlikle giriş yapabilirler.
 • Suriye ve Kuzey Irak Vatandaşları Gürcistan’a giriş yapamazlar.
 • Yoğun tatil dönemleri ve resmi tatillerde yaşanacak yoğunluk nedeniyle Gürcistan Sınır Kapılarında hem yaya hem de araç kuyrukları oluşuyor. Bu dönemlere dikkat etmekte yarar var.
 • Türkiye’nin de yer aldığı 94 ülkenin vatandaşları için 180 gün içinde 90 gün vizesiz kalış süresi sınırlaması kaldırılmış, böylece vatandaşlarımızın Gürcistan’da vizesiz olarak kalış süresi bir yıla çıkarılmıştır.
 • Nüfus Cüzdanı veya Pasaport ile yurtdışı gezilerimize katılacak misafirlerimiz için tur düzenleyeceğimiz ülkeler ve gümrüklerindeki en son düzenlemeler, yasalar ve uygulamaların katılımcılarımızın takiple mükellef olduklarını bildirmekle birlikte misafirlerimizin yurtdışına çıkışlarında resmi makamlar tarafından çıkışınıza izin verilmemesi veya engellenmesi tamamen kişisel sorumluluğunuzdur.

TUR FİYATLARI

 • Acentemizin turlarına katılmak isteyen konuklarımızın kesin rezervasyon için tur ücretinin tamamını ödemeleri gerekmektedir. Ödemeleri alınmayan rezervasyonlar kesinleşmiş sayılmaz.
 • Turlarımızda araçta ödeme kabul edilmez. Ödemenin mutlaka turdan önce banka havalesi, eft veya kredi kartıyla online sistemden veya mail orderla yapılması gerekmektedir.
 • Bankaya ödeme yaptığınızın bilgisini bize bildirdikten sonra tarafımızdan size bir teyid maili gönderilecektir. Teyid maili 48 saat içinde elinize ulaşmaz ise lütfen ofisimizi arayarak bilgilendiriniz.
 • Katılımcıların rezervasyon formu doldurmadan ve bankaya ödemelerini yapacağı gün katılacakları turda yer olup olmadığının teyidini almaları gerekmektedir. (Bankaya ödemeyi yapacağınız günden birkaç gün evvel turda müsaitlik durumunu sormuşsanız ödeme yapacağınız gün tur dolmuş veya online sistemsel bir hata olabileceğini düşünerek tekrar bize sormanız gerekmektedir.)
 • Mail order formunu kullanarak Kredi kartı ile ödeme yapacak olanlar, mail order formuna web sitemizden Rezervasyon formunu doldururken aynı sayfada bilgilendirme çıkacaktır. Mail order formunun çıktısını alıp, bilgileri doldurup imzaladıktan sonra folklorik@folklorik.com adresimize göndermeleri ve teyidini almaları gerekmektedir. İmzası bulunmayan mail orderların çekimi yapılmaz ve geçerliliği yoktur.
 • Araçtaki Oturma düzeni, rezervasyon önceliğine göre düzenlenmektedir.
 • Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği buluşma saatlerine uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir.
 • 0-5 yaş Bebek yolcunun koltuk hakkı bulunmamaktadır. Bebek için koltuk talep eden misafirlerimiz çocuk ücreti ödeyerek koltuk satın alabilmektedirler.
 • Rezervasyonunuzu kimlik veya pasaport ibrazı veya yazılı gerçekleştirmeniz gerekmektedir, sözlü olarak verilen hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Tur programlarımıza belirtilen havayolu ve tarifeli sefer saatlerinde değişiklikler olabilir.
 • Tur hareketine 1 gün kala tarafınıza rehber, havayolu, saat bilgileri ve buluşma detaylar iletilecektir.
 • Otellerimiz, yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir. Folklorik Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Çocuk fiyatı, iki yetişkin ile aynı odada konaklama şartı ile tek çocuk için geçerlidir.
 • Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, otele göre açılır kapanır ek yatak veya sofa bed tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.
 • Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir, bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.
 • Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Kaybolan eşya, bagaj vb. acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • · Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Folklorik Turizm sorumlu tutulamaz.
 • · Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden konuklarımız; Giriş ülkesi pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmayabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile birlikte tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur
 • Kimlik veya pasaportu olmayan yetişkin, çocuk veya bebek yolcular farklı bir belge ile uçuş yapamamaktadır.
 • Tur programlarımız sezonluk hazırlanmaktadır. Turun hareket tarihine göre gezi planlamasındaki ziyaret günleri farklılık gösterebilir. Müze ve Ören yerlerinin; özel gün, restorasyon, tadilat, kısmi onarım vb. sebeplerle kapalı olması sebebiyle ziyaretleri gerçekleşemeyebilir.
 • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
 • Evrakları eksik olan misafirlerin, tura katılımında çıkabilecek sorunlardan Folklorik Turizm sorumlu tutulamaz ve tur kalkışını geciktiremez. Bu durumda, kişi veya kişilerin tüm tur ücretinin tamamı yanar ve iadesi mümkün olmaz.
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; Folklorik Turizm misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Tüketici, gezinin başlamasından 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir.
 • Ölüm, hastalık, kaza gibi durumlarda mücbir sebebin belgelenmesi ve onaylanması durumunda , uçak bileti hariç acentenin prosedürüne göre iade işlemleri yapılmaktadır.
 • İade işlemleri 01 – 14 gün arası sürmektedir. Kredi kartı ile taksit olarak satın alınan turlar , aynı şekilde banka tarafından taksit olarak iadesi yapılmaktadır.
 • Belirtilmiş olan fiyatlar kontenjan doluluğu ile birlikte değişkenlik gösterebilir.
 • Rezervasyon Sahibi, bu rezervasyonu yaptırırken yukarıdaki belirtilen maddeleri okuduğunu, şartlarını anladığını ve kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.
 • Sorularınız için folklorik@ folklorik.com a mail atabilirsiniz. Veya 0212.249 40 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0212 249 40 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu tur için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların tur hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Benzer Turlar